Wisior orgonitowy, talizman, selenit z turmalinem, symbol Ręki Fatimy

Magia Orgonitów

orgonit
orgonit
Stara cena:89.00PLN
Cena:69.00PLN

 

 

Wisior orgonitowy, talizman, selenit z turmalinem, symbol Ręki Fatimy

 

Proponowany wisior z orgonitu jako bardzo silny talizman ochronny, wykonany z kryształów selenitu, czarnego turmalinu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

 

Selenit jest kamieniem wspierającym prace duchowe, pomaga rozbudzić intuicje, jest pomocny w medytacji, uspokaja gonitwę myśli, pomaga leczyć depresje, nazywany jest również skrzydłem anioła i przewodnika.

Czarny turmalin jest jednym z najsilniejszym kamieniem ochronnym, transformującym negatywne energie w pozytywne. Chroni on przed skutkami czarnej magii, klątwami, złorzeczeniem, „złym okiem”, przed zazdrością, szkodliwymi myślami i intencjami innych osób a także wszystkich innymi rodzajami negatywnych wpływów i energii. Transformuje negatywne energie, takie jak, złość, zawiść, poczucie gorszości, pretensje, żal.

Natomiast Ręka Fatimy zwana często Ręką Miriam jest symbolem bożej opieki przed każdym złem i nieszczęściem. W Azji uznawana jest jako symbol szczęścia dla wszystkich.

 

Talizman orgonitowy w kształcie koła jest o średnicy ok. 4 – 4,5 cm

 

By aktywować działanie tego orgonitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. w swoich rękach, dopiero później używać do pracy.

 

Orgonit stał się bardzo popularny jako środek duchowy i ochrona przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. Orgonity służą do oczyszczania negatywnej energii i przeciwdziałania wpływowi fal elektromagnetycznych na nasz organizm. Uważa się, że orgonit pomaga poprawić twoje życie fizycznie, emocjonalnie i duchowo.

 

Orgonit to mieszanina katalizowanej żywicy z włókna szklanego z metalowymi wiórami, które są wlewane do form. Do mieszaniny można dodać kryształy, olejki eteryczne i wibrujące substancje organiczne, aby ujednolicić energię lub poprawić pracę orgonitu.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania. Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.  

 

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com