Wisiorek z orgonitu, serduszko, z czakra podstawy

Magia Orgonitów|Wszystko dla czakr

orgon
orgon
Cena:59.00PLN

 

 

Wisiorek z orgonitu, serduszko, z czakra podstawy

 

Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali pierwszej czakry podstawy, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów jaspisu czerwonego i kryształu górskiego.

 

Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z jaspisem czerwonym i symbolem pierwszej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry podstawy, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i budowania wewnętrznego bezpieczeństwa, pewności siebie i podnoszenie wartości własnych.

 

Proponowana biżuteria orgonitowa jest w kształcie czerwono - pomaranczowego serca o średnicy ok. 4 cm

 

W zestawie jest również woskowany czarny sznur o średnicy 1 mm i ładne białe pudełeczko ozdobne.

 

Możesz również nosić tą biżuterię w kieszeni lub umieścić ją pod poduszką. Aby aktywować wisiorek orgonowy, powinieneś go trzymać w dłoniach przez co najmniej 20 sekund, za nim go ubierzesz na siebie.

 

Stosowany jest przy aromaterapii, przy ustalaniu roślinnych środków leczniczych, w hemoterapii, układaniu tarota, rozkładaniu kart, jak i wszystkich pracach duchowych, które wymagają pracy wahadłem.

 

Orgonit jest symbolem energii życia (Chi, Prana itp.). Składa się z kryształków turmalinu, kryształu górskiego i opiłków miedzi. Kombinacja ta daje bardzo silne narzędzie ochronne. Chroni przed działaniem ciemnych energii, czarną magią, przed klątwami, wampirami energetycznymi, negatywnym promieniowaniem, przed utratą pozytywnej energii.

 

Jednocześnie wahadło to pomaga w medytacjach, w pracy ze snami i kontaktem z duchowymi przewodnikami.

 

By aktywować działanie tego orgonitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. w swoich rękach, dopiero później używać do pracy.

 

Orgonit stał się bardzo popularny jako środek duchowy i ochrona przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. Orgonity służą do oczyszczania negatywnej energii i przeciwdziałania wpływowi fal elektromagnetycznych na nasz organizm. Uważa się, że orgonit pomaga poprawić twoje życie fizycznie, emocjonalnie i duchowo.

 

Orgonit to mieszanina katalizowanej żywicy z włókna szklanego z metalowymi wiórami, które są wlewane do form. Do mieszaniny można dodać kryształy, olejki eteryczne i wibrujące substancje organiczne, aby ujednolicić energię lub poprawić pracę orgonitu.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania. Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.  

 

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com