GYNEX suplement diety

Uzdrawianie Ciała|Uzdrawianie Ciała » Koncentraty serii Pentagram ®

Cena:78.00PLN

Zgodne z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Gynex harmonizuje przede wszystkim drogę energetyczną poczęcia, potrójnego ogrzewacza, śledziony i żołądka.

 

Z uwagi na zestawienie ziół Gynex należy do elementu Ziemi, który kieruje gospodarką hormonalną naszego organizmu.

 

Przeznaczony jest dla osób z osłabionym słuchem, uczuciem szumu w uszach, bolesne zapalenie gardła, pocenie się, zaburzenia termoregulacji, problemy z krążeniem, zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego i osłabienie odporności, alergie, zatrzymywanie płynów i toksyn w organizmie, obrzęki na drodze meridianu, ból zewnętrznego kącika oka, opuchnięcie policzków w okolicach kości jarzmowej, bóle za uchem i na zewnętrznej stronie ramienia, w okolicy nad łokciem, łokcia i pod łokciem, niezdolność używania palca serdecznego.

 

Dla kobiet z zaburzeniami w menstruacji, bólami piersi, upławami, skłonnościami do poronień, powstawaniem skrzepów w podbrzuszu;

Dla mężczyzn z objawami związanymi z powstawaniem przepukliny;

Dla obu płci z objawami bezpłodności, biegunki, zaparciami, zaburzeniami w oddawaniu moczu, wymiotowaniu krwią, kaszlem, bólami zębów i gardła, bólami w centralnej linii przedniej strony tułowia

 

Wskazania dla osób z brakiem porozumienia w stosunkach międzyludzkich, zbytnią troską o siebie i bliskich, zmiennością emocjonalną, oziębłością, tremą, nerwowością, zaburzeniami mowy, jąkaniem się, słabą wolą.

 

Podstawowy skład: Jasnota biała, Nagietek lekarski, Morszczyn pęcherzykowaty, Bodziszek cuchnący, Lukrecja gładka, Gorysz miarz, Pięciornik gęsi, Koniczyna łąkowa, Rutwica lekarska, Przytulia właściwa, Robinia akacjowa, Przywrotnik pospolity, Fenkuł włoski. Produkt bez cukru.

 

Polecamy także:

swiat horoskopow[1].jpg
Horoskop urodzeniowy
Cena:160.00PLN
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com