GYNEX suplement diety

Uzdrawianie Ciała|Uzdrawianie Ciała » Koncentraty serii Pentagram ®

Cena:78.00PLN

Zgodne z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Gynex harmonizuje przede wszystkim drogę energetyczną poczęcia, potrójnego ogrzewacza, śledziony i żołądka.

 

Z uwagi na zestawienie ziół Gynex należy do elementu Ziemi, który kieruje gospodarką hormonalną naszego organizmu.

 

Przeznaczony jest dla osób z osłabionym słuchem, uczuciem szumu w uszach, bolesne zapalenie gardła, pocenie się, zaburzenia termoregulacji, problemy z krążeniem, zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego i osłabienie odporności, alergie, zatrzymywanie płynów i toksyn w organizmie, obrzęki na drodze meridianu, ból zewnętrznego kącika oka, opuchnięcie policzków w okolicach kości jarzmowej, bóle za uchem i na zewnętrznej stronie ramienia, w okolicy nad łokciem, łokcia i pod łokciem, niezdolność używania palca serdecznego.

 

Dla kobiet z zaburzeniami w menstruacji, bólami piersi, upławami, skłonnościami do poronień, powstawaniem skrzepów w podbrzuszu;

Dla mężczyzn z objawami związanymi z powstawaniem przepukliny;

Dla obu płci z objawami bezpłodności, biegunki, zaparciami, zaburzeniami w oddawaniu moczu, wymiotowaniu krwią, kaszlem, bólami zębów i gardła, bólami w centralnej linii przedniej strony tułowia

 

Wskazania dla osób z brakiem porozumienia w stosunkach międzyludzkich, zbytnią troską o siebie i bliskich, zmiennością emocjonalną, oziębłością, tremą, nerwowością, zaburzeniami mowy, jąkaniem się, słabą wolą.

 

Podstawowy skład: Jasnota biała, Nagietek lekarski, Morszczyn pęcherzykowaty, Bodziszek cuchnący, Lukrecja gładka, Gorysz miarz, Pięciornik gęsi, Koniczyna łąkowa, Rutwica lekarska, Przytulia właściwa, Robinia akacjowa, Przywrotnik pospolity, Fenkuł włoski. Produkt bez cukru.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com