Kryształowa Misa do grania z fioletowego ametystu i kryształu, ton f 432 Hz (czakra serca)

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie |Wszystko dla czakr

Cena:1490.00PLN

 

 

Kryształowa Misa do grania z fioletowego ametystu i kryształu, ton f 432 Hz (czakra serca)

 

Misa ta wykonana jest w 70% z fioletowego ametystu i w 30% z kryształu w celu dostrojenia do tonu czakry podstawy C o brzmieniu 432 Hz.

 

W zestawie szklana klapa z silikonem (20 cm, 125 g) i gumowy pierścień.

Opakowanie kartonowe z wyściółką styropianową: 24x24x24 cm.

Waga: 1580g i 432 Hz (Hz)

 

Dźwięk i muzyka składają się z wibracji. Im wyższa liczba wibracji na sekundę, tym wyższy ton. Jednostkę tego podaje się w hercach (Hz). 432 Hz to naturalny ton wszystkiego we wszechświecie.

 

Ton ten przeplata się z naturą, matematyką, orbitami planet, w skrócie z całym wszechświatem. Klasyczne utwory muzyczne, takie jak utwory Bacha, Brahmsa i innych, zostały pierwotnie skomponowane i odtwarzane w „standardzie” A (= A4) przy 432 Hz. I w ten sposób dostrojone są proponowane przez nas misy kryształowe z serii „432 Hz”.

 

Również waga misy kryształowej dostrojona jest do 432 Hz, powoduje to nie tylko łatwiejsze dla ucha słuchanie muzyki, ale także zapewniają harmonijny rezonans całego „bytu” z naszą planetą i wszechświatem. Ten naturalny rezonans prowadzi do lepszego samopoczucia ciała i umysłu. * Odchylenie +/- 4 Hz jest uważane za normalne.

 

Kryształowe misy do grania z kamieni szlachetnych są najwyższej jakości. Wykonane są z czystego, mielonego piasku kwarcowego i prawdziwych kamieni szlachetnych.

 

Wszyscy różnie reagujemy na różne dźwięki. Może się zdarzyć, że ta sama misa do grania ma różny wpływ na różnych ludzi. Zalecamy kupowanie różnych szpulek (platerowanych gumą, skórą, filcem lub wełną), aby uzyskać jak najbardziej odpowiednie brzmienie misy.

 

Ostrzeżenie! NIGDY nie używaj gołych drewnianych klocków do tych delikatnych mis grających!

 

Uzdrawianie dźwiękiem Jeśli w tym samym czasie uderzamy w dwie lub więcej kryształowych mis, powstałe tony przeplatają się i mieszają, tworząc cudownie płynne harmonie, pod warunkiem, że są do siebie harmonijnie dopasowane. Wydaje się, że te dźwięki nas otaczają, ale w rzeczywistości wprowadzają całe nasze ciało w harmonijną wibrację, która może mieć działanie porządkujące i lecznicze. Ci, którzy grają na misach kryształowych, czasami zapominają, że sami też przechodzą kurację energetyczną!

 

Zawsze graj na misach z najlepszymi możliwymi intencjami i mentalnymi, tak aby misa stała się przedłużeniem twojego Ja i Twojej intencji podczas gry.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com