Kamertony, zestaw siedmiu sztuk pozłacane

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie |Wszystko dla czakr

kamerton
kamerton
Stara cena:1780.00PLN
Cena:1490.00PLN

 

 

Kamertony, zestaw siedmiu sztuk pozłacane

 

Zestaw 7 kamertonów pozłacane, po jednym na każdą czakrę, wykonanych z anodowanego aluminium i pozlacane. W zestawie elegancka niebieska torba do bezpiecznego przechowywania kamertonów.

 

Anodowane aluminium otrzymuje ochronną powłokę tlenkową w procesie elektrolitycznym, w którym metal tworzy złotą anodę. Ponieważ proces anodowania jest wzmocnieniem naturalnie występującego procesu utleniania, nie jest on niebezpieczny i nie generuje szkodliwych ani niebezpiecznych produktów ubocznych. Produkty anodowane mają wyjątkowo długą żywotność i oferują znaczne korzyści ekonomiczne w postaci oszczędności w zakresie konserwacji i eksploatacji. Anodowanie to zaimplementowane wykończenie, które zostało całkowicie związane i połączone z aluminium pod spodem.

 

 

Siedem czakr

 

Mówi się, że czakry to „centra siły” lub spirale energii, które przenikają warstwy ciała subtelnego w pewnych punktach ciała fizycznego w coraz większym kształcie wachlarza (wachlarze w kształcie serca). Te szybko wirujące spirale subtelnej energii są uważane za ośrodki odbioru i przekazywania witalności.

 

Ten zestaw do czakr składa się z siedmiu kamertonów stroikowych, których można używać w systemie czakr. Zestaw bazuje na wartościach orbit planet w naszym Układzie Słonecznym, a NIE w skali muzycznej.

 

Widełki stroikowe działają bardziej na kosmiczną złożoność naszych czakr, naszych niewidzialnych, subtelnych ciał. Działają również na kanałach energetycznych i bramach energii.

 

Orbita planetarna wokół Słońca została wykorzystana do obliczenia dokładnych wzorów, do których te kamertony były dostrojone. Z tego powodu są bezpośrednio połączeni z naszymi „kosmicznymi jaźniami”. Ta jaźń jest wieczna, niewyczuwalna dla naszych oczu i może podlegać wpływom warstw, kombinacji nut, bramek energii i na kilku poziomach energii.

 

Te kamertony nawiązują połączenie z kosmicznym, uniwersalnym wglądem w życie i nieskończony związek naszej duszy z nim. Dla porównania: ten zestaw działa zupełnie inaczej niż zestaw widma harmonicznego, który jest dostrojony zgodnie ze skalą Pitagorasa (zwaną również skalą harmoniczną) i bardziej odpowiada fizycznemu planowi istnienia, a także działa bardziej na płaszczyźnie fizycznej. Ten poziom jest bardziej skoncentrowany, w postaci stałej, poznawczej i połączony z pięcioma zmysłami i różnymi częściami ciała, takimi jak tkanki, płyny, kości, narządy i tym podobne.

 

Hans Cousto, szwajcarski matematyk i muzykolog, opracował te kamertony.

 

1. Kamerton ROOT CHAKRA / Muladhara - 194,18 Hz Odnosi się do instynktu, bezpieczeństwa, przetrwania i podstawowego potencjału ludzkiego. Środek znajduje się w obszarze dna miednicy między genitaliami a odbytem. Kamerton ma częstotliwość 24-godzinnego ziemskiego dnia. Kolor jest pomarańczowo-czerwony. Kamertę umieszcza się na kości łonowej i / lub kości ogonowej.

 

2. CZAKRA SAKRALNA / Swadisthana kamerton - 210,42 Hz Czakra ta odpowiada jądrom i jajnikom, które produkują różne hormony płciowe w fazie rozrodczej. Ten kamerton ma tę samą częstotliwość co księżyc synodyczny, czyli kod czasowy księżyca w pełni. Ta częstotliwość pobudza energię seksualną i utrzymuje komunikację na poziomie erotycznym. Jest również dobry na cykl kobiecy oraz przy zaburzeniach układu gruczołowego i limfatycznego. Istnieje również ogólny związek z układem moczowo-płciowym i nadnerczami. Odpowiedni kolor to pomarańczowy.

 

3. Kamerę kamertonową SOLAR PLEXUS CHAKRA / Manipura - 126,22 Hz Kamerton splotu słonecznego ma taką samą częstotliwość jak centralna gwiazda naszego Układu Słonecznego, czyli samo Słońce. Kolor jest żółty.

 

4. Kamerton HEART CHAKRA / Anahata - 136,10 Hz (kosmiczne OM). Kamerton serca jest dostrojony do wibracji OM i rezonuje z rokiem ziemskim lub czasem potrzebnym Ziemi na podróż dookoła Słońca, 365 dni. Ten widelec wspomaga relaksację, skutecznie wpływa na układ odpornościowy i krążenie krwi. Pobudza również duchowość i oddanie. Kolor jest niebiesko-zielony.

 

5. Kamerton HALCHAKRA / Vishuddha - 141,27 Hz Kamerton na szyi jest dostrojony do częstotliwości planety Merkury. Jest związany z komunikacją i rozwojem poprzez ekspresję. Miejsce pracy: gardło, gardło i tarczyca, która produkuje hormon tarczycy, który reguluje wzrost i rozwój organizmu. Kolor jest niebieski.

 

6. Kamerton FORHEAD CHAKRA / Ajna - 221,23 Hz - Kamerton dla trzeciego oka ma taką samą częstotliwość jak planeta Wenus. Wspomaga szyszynkę, bardzo wrażliwy gruczoł produkujący melatoninę, hormon regulujący sen i budzenie. Ten S

Kamertę umieszcza się na trzecim oku, dokładnie między brwiami. Ich kolor to jasnoróżowy z jasnozielonym.

 

7. Kamerton CROWN CHAKRA / Sahasrara - 172,06 Hz - Kamerton w kształcie korony ma częstotliwość roku platońskiego, który trwa 25 920 lat. Uważa się, że czakra korony jest czakrą czystej świadomości. Można tu dokonać porównania z przysadką mózgową, która uwalnia hormony, które komunikują się z resztą układu hormonalnego i który jest połączony z ośrodkowym układem nerwowym za pomocą podwzgórza. Ten kamerton odgrywa rolę w kontakcie z uniwersalną świadomością, w medytacji i zjednoczeniu. Przynosi radość i szczęście. Ten kamerton jest umieszczony na czakrze korony na czubku głowy, w linii z uszami. Odpowiedni kolor to fioletowy lub słoneczny biały.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com