Kadzidełka Citronelle, Lemongrass, magia partnerstwa, miłości, harmonii, yoga, ajurweda

Magia Kadzideł i Żywic|Świat Magii

  • citronella
Cena:6.80PLN

 

 

Kadzidełka cytrynowe, magia partnerstwa, miłości, harmonii, yoga, ajurweda  

 

Zapach kadzidełka citronelle działa pobudzająco na organizm. Uważany go również jako afrodyzjak. Stosowanie tego zapachu zaleca się w stanach ospałości, ociężałości, dysharmonii, braku balansu, trudności w koncentracji. Spala się je w celu przyciągania harmonii, poprawienia komunikacji oraz poprawy sił umysłowych. Jest bardzo skutecznym narzędziem do magii komunikacji i miłości.

 

Używanie kadzidełek nie jest szkodliwe!

 

Paląc kadzidełko należy zwrócić uwagę na kubaturę pomieszczenia oraz zachować ostrożność z ogniem, w zapalonym kadzidełku zawsze znajduje się żar. Najlepiej używać takich kadzidełek, których zapach lubimy.

 

Kadzidełka premium Aromatika są ręcznie zwijane w Indiach według tradycyjnej receptury ajurwedy. Do produkcji używamy wyłącznie naturalnego proszku drzewnego, kadzidła, klejów, żywicy i olejków aromatycznych. Są nietoksyczne, wolne od chemikaliów i sadzy.

 

Łatwy w użyciu:

Zapal końcówkę kadzidła. Poczekaj, aż się zaświeci i zdmuchnij płomień. Teraz możesz włożyć kadzidełko do kadzidełka i w spokoju cieszyć się wspaniałym aromatem.

 

Pojedyncze opakowanie zawiera 20 kadzidełek. Każde kadzidełko pali się przez około 20 minut.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com