Łapacz snów z piórami w kolorach biało – kremowych

Łapacze snów

lapacz snow
lapacz snow
Stara cena:98.00PLN
Cena:69.00PLN

 

 

Łapacz snów z piórami w kolorach biało – kremowych

 

Według indiańskich legend pomysł na powstanie łapacza snów został przekazany rdzennym mieszkańcom Ameryki przez Boginie o postaci kobieco – pająk. Łapacze snów zrobione jak piękna, delikatna pajęczyna działają jak filtr energii, który oddziela negatywne energie, złe myśli i sny od tych pozytywnych energii i ładnych myśli. Taki łapacz snów jest coś w rodzaju osłony, która blokuje wpływy negatywnych energii z zewnętrz, jak nienawiść lub manipulacja, tak by nie miały one do ciebie dostępu.

 

Tradycyjnie łapacze snów są talizmanem ochronnym, przede wszystkim w porze snu. Mają za zadanie chronić śpiących ludzi przed koszmarami nocnymi. Oddzielają one negatywne energie od tych dobrych i pozytywnych, przepuszczają tylko to, co pomaga nam, ludziom w podążaniu właściwą ścieżką bez przeszkód. Złapane koszmary zostają spalone w pierwszych promieniach wschodzącego słońca.

 

Umieszczony w pobliżu łóżka działa jako silny symbol ochronny, przymocowany do ściany przyciąga chi i unosząc się swobodnie w pomieszczeniu, prowadzi i rozprowadza energie chi.

 

ø 22 cm, dł.: 65 cm

 

Proponowany łapacz snów zrobiony jest z nici bawełnianych, drzewa, piór, w kolorach biało – kremowych.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com