Archanioł Metatron – Intencyjna świeca anielska do Asystenta Boga, oczyszczanie karmy

Magia świec|Anioły i aniołki

Metatron
Metatron
Cena:169.00PLN

 

 

Archanioł Metatron jest koroną Stwóry, Wielki Zegarmistrz i Architekt Boga, zarządza potężną siłą, jest kronikarzem ludzkiego żywota, spisując wszystkie nasze postepowania w księdze Akasha.

Archanioła Metatrona prosi się o wszystko co związane jest z duchowym i materialnym planem naszego życia. Jest on wspaniałym mediatorem między nami a siłą Stwórcy. Prośba skierowana do Metatrona nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Proszony o pomoc, zawsze chętnie się pojawia i niesie swoje rozwiązanie. Jeśli nie wiesz do jakiego Anioła się zwrócić ze swoją troską – poproś Metatrona o wstawiennictwo, on przyporządkuje do problemu najlepszego anielskiego opiekuna.

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Metatrona powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji, Zapal kadzidełko skierowane do Metatrona – znajdziesz również w naszym sklepie, następnie zapal świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Metatrona.

 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk korony archanielskiej wypełnił czakre.  Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Metatrona. Z ufnością przekaz mu swoje zmartwienie, jak i prośbę, z która do niego przybyłeś.

 

Modlitwy kierujemy do Boga, zaś archanioła gorąco prosimy o wsparcie. Poniżej przytaczamy przykladową modlitwę stosowaną, kiedy choruje dziecko:

 

„…Archaniele Metatronie, błagam

o Twą potężna i miłosierna interwencję;

pomóż (wstaw imię dziecka),

u której/ego stwierdzono takie … zaburzenia.

Proszę pomóż nam poznać wolę Boga dotyczącą tego dziecka

i pokieruj poczynaniami wszystkich dorosłych wokół niego,

by postępowali, mają na względzie jego dobro.

Poproszę pomóż nam stanąć stanowczo

naprzeciw ludzi u władzy i dokonać tego,

co uważamy za słuszne.

Błagam, pomóż wszystkim dorosłym

związanym z tym dzieckiem,

podejmować właściwe decyzje w jego imieniu

oraz prowadzić dyskusje w sposób konstruktywny,

nawet mimo różnicy zdań. Metatronie, proszę, chroń te dziecko od wszelkich krzywd teraz i w przyszłości. Dziękuję.”

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com