Archanioł Chamuel – Intencyjna świeca anielska do Anioła Miłości

Magia świec|Anioły i aniołki

aniol milosci
aniol milosci
Cena:169.00PLN

 

Anielska Świeca Intencyjna – Archanioł Chamuel

 

Jego motto: „Choć pokaże ci boską miłość, jak drzemie w boskości tego Świata”

 

Nie masz odwagi by zbudować swój świat oparty na więzi z innym człowiekiem? Twoje relacje z ludźmi nie są najlepsze? Chciałbyś miłość dostawać i dawać? Twoja romantyczna dusza nie potrafi się odnaleźć na ziemi? To pomoże Ci Archanioł Chamuel. Weź intencyjną świecę dla Anioła Miłości – Chamuela, zapal tą święcę w jego intencji i zmów wielokrotnie modlitwę:

 

„Archaniele Chamuelu proszę prowadź mnie,

gdy próbuję rozwiązywać konflikty z innymi ludźmi. 

Pokaż mi, jakie błędy popełniłem, które przyczyniły się

do dysharmonii w moich związkach.

Pokaż, jakie kroki mogę podjąć, aby naprawić szkody,

które spowodowały moje błędy. Daj mi współczucie,

którego potrzebuję dla innych, którzy również popełniali błędy,

aby móc wyleczyć ich z gniewu i zmotywować

do współpracy z nimi,

aby znaleźć rozwiązania problemów,

które pojawiły się między nami. Inspiruj i daj mi siłę,

by kochać wszystkich, z którymi jestem blisko,

z całego serca, bezustannie.”

 

Jesteś gotowy na miłość. Twoja dusza pokaże ci jak dawać radość. Doznasz pięknej miłości. Twoje relacje poprawiają się, zrozumiałeś błędy i przyczyny. Ciesz się przyszłością, jaka rysuje się przed Toba i bliską ci osobą.

 

Archanioł Chamuel odpowiada za Czakrę Sakralną. Archanioł Miłości i pasji chroni ten portal sakralny. Uwierz w siebie i zaufaj swojemu osądowi. Im więcej masz wiary, tym więcej miłości i kreatywności przepłynie przez tę bardzo znaczącą czakrę. Wyczyść każdą negatywną energię we wszystkich twoich przyjaźniach, a szczególnie w intymnych związkach. To jest twoje twórcze centrum, w którym umiar we wszystkim tworzy twoją rzeczywistość. Kiedy strach chwyci tę strefę energetyczną, może spowodować chciwość, nadmierne pragnienia, fizyczne potrzeby.

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Chamuela, zanim skierujemy do niego prośby o uzdrowienie miłości i naszych kontaktów partnerskich, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Chamuela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Chamuela.

 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk energii archanielskiej wypełnił twoją czakrę. Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Chamuela i z ufnością przekaz mu swoje miłosne zmartwienie, jak i prośbę o uzdrowienie Twojej miłości i związków partnerskich.

 

Intencyjne Świece Anielskie wykonane są tylko z wosku roślinnego, farbowane w masie, zgodnie z magicznymi zwyczajami, starymi receptami z magii anielskiej, są z domieszkami jak już wspomniano odpowiedniej mocy olejkami, ziołami i minerałami, a wszystko to po, to by moc świec była jak największa i rytuał zadziałał jak najmocniej.

 

Wszystkie świece intencyjne, bez względu na ich rodzaj, kolor czy kształt, tylko w zależności od nadanej im intencji palą się za każdym razem inaczej. Zawarta informacja energetyczna w nadanej przez właściciela świecy, może powodować, że płomień świecy będzie większy lub mniejszy, jak przewiduje standard palenia świec.

 

Jeżeli chodzi o czas palenia się świec intencyjnych, tez może być różny, a zależny on jest od potrzebnej energii by zrealizować nadaną im intencje. Dlatego też świeca intencyjna może palic się dłużej lub krócej, może się przy tym płomień świecy dymić, ale nie musi, może nawet szklanka pęknąć (szczególnie przy czarnych świecach, przeciwko czarnej magii i klątwom), a wszystko to zależne jest, jak już wyżej wspomniano, od energii jaka asystuje świecy i potrzebna jest do spełnienia się intencji.

Z naszego doświadczenia dotyczącego palenia świec, różnica palenia się tak samo zrobionych świec, w tym samym szkle, o tej samej ilości wosku, o tym samym kolorze i zapachu, ale o różnych intencjach, może wynosić nawet do 6 godzin różnicy palenia się.

 

Praktycznie można określić długość palenia się świec tylko tych, które nie są świecami intencyjnymi, które nie posiadają nadanej im energii twórczej. 

 

Wszystkie Świece Intencyjne i Rytualne, które proponowane są w sklepie Magii Uzdrawiania, wykonane są:

 

- tylko z naturalnego wosku palmowego (nie używamy parafiny)

- wszystkie świece barwione są w masie tylko naturalnymi barwnikami

- knoty w świecach są bawełniane lub z drzewa (bez chemicznych dodatków, nie używamy żadnych tanich produktów pochodzenia azjatyckiego)

 

Wszystkie świece wykonane są ręcznie i w zależności od ich przeznaczenia, wykonywane są one w odpowiedniej fazie księżyca i godziny dnia, tak jak prastara recepta magiczna tego wymaga. Świece robione są w szkle dmuchanym i ręcznie formowanym w drewnianych formach, następnie szlifowanym i wypiekanym.

 

Do każdej świecy dodawane są, zgodnie z recepturą, odpowiednie olejki eteryczne, ekstrakty ziołowe i zioła, mające na celu wzmocnienie energetyczne działania świecy intencyjnej.

 

Świece zalewane są w kilku etapach, aby uzyskać jak najbardziej odpowiedni rodzaj świecy. Wszystkie, wykonane przez nas świece, są wolne od negatywnej energii. Każda z nich jest naładowana siłą Mocy Sprawczej i wysokimi wibracjami Mocy Działania. Kolory świec dobierane są zawsze bardzo dokładnie w zależności od intencji danej świecy.

 

Wykonujemy tez świece intencyjne lub imienne, na bezpośrednie zamówienie klienta, w zależności od jego potrzeby. Jeżeli jesteś zainteresowany, to prosimy napisz do nas, a na pewno będziesz zadowolony. Adres mailowy magiauzdrawiania@interia.pl lub zadzwoń do nas na nr. telefonu 601 500 033.

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com