Archanioł Raphael, Intencyjna świeca anielska dla Uzdrowiciela Boskiego

Magia świec|Anioły i aniołki

Raphael
Raphael
Cena:169.00PLN

 

Anielska Świeca Intencyjna – Archanioł Raphael

 

Archanioł Raphael jest Boskim Uzdrowicielem, a jego Motto brzmi: "Uzdrawiam siebie i staję się silniejszy dzięki mocy boskiej miłości".

 

Jesteś chory, twoje samopoczucie fizyczne legło w gruzach, zdrowie odeszło od twych bliskich. Brak ci Miłości. Raphael zmieni twój świat. Jedyne, co potrzebujesz to intencyjnej świecy Raphael. Zapal święcę w intencji i zmów modlitwę

 

„Archaniele Raphaelu, daj mi siłę

do uwolnienia się od ciężarów,

które przeszkadzają mojemu zdrowiu,

a rozwinę zdrowe nawyki, które odnowią mnie

jak powiew świeżego powietrza.

Pomóż mi i moim bliskim wyzdrowieć.

Ześlij uzdrowienie dla mojego bólu,

abym mógł znaleźć pokój.”

 

Teraz jesteś duchowo zainspirowany do rozwijania zdrowych nawyków, do wyzwolenia miłości i radości, które likwidują choroby i ból.

 

Archanioł Rapfael odpowiada za Czakrę serca, znany jest jako Boski Mistrz Uzdrawiania. Archanioł Rafael wspiera wszystkie żywe formy życia. Kiedy wasze święte serce wypełnione jest miłością i światłem, nie będziecie czuć się potrzebującym, by coś zmieniać. Otwarcie tej czakry otworzy was na miłości, w tym miłość własną, uwielbienie natury i życia. Kiedy kochasz i szanujesz siebie, będziesz autentyczny, szczęśliwy i mocny – zaczniesz czuć się kochanym i wypełnionym łaską odwagi.

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Raphaela, zanim skierujemy do niego prośby o uzdrowienie nas, czegos lub kogoś innego, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Raphaela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Raphaela.

 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk energii archanielskiej wypełnił twoją czakrę. Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Raphaela i z ufnością przekaz mu swoje zmartwienie, jak i prośbę o uzdrowienie 

 

Intencyjne Świece Anielskie wykonane są tylko z wosku roślinnego, farbowane w masie, zgodnie z magicznymi zwyczajami, starymi receptami z magii anielskiej, są z domieszkami jak już wspomniano odpowiedniej mocy olejkami, ziołami i minerałami, a wszystko to po, to by moc świec była jak największa i rytuał zadziałał jak najmocniej.

 

Wszystkie świece intencyjne, bez względu na ich rodzaj, kolor czy kształt, tylko w zależności od nadanej im intencji palą się za każdym razem inaczej. Zawarta informacja energetyczna w nadanej przez właściciela świecy, może powodować, że płomień świecy będzie większy lub mniejszy, jak przewiduje standard palenia świec.

 

Jeżeli chodzi o czas palenia się świec intencyjnych, tez może być różny, a zależny on jest od potrzebnej energii by zrealizować nadaną im intencje. Dlatego też świeca intencyjna może palic się dłużej lub krócej, może się przy tym płomień świecy dymić, ale nie musi, może nawet szklanka pęknąć (szczególnie przy czarnych świecach, przeciwko czarnej magii i klątwom), a wszystko to zależne jest, jak już wyżej wspomniano, od energii jaka asystuje świecy i potrzebna jest do spełnienia się intencji.

Z naszego doświadczenia dotyczącego palenia świec, różnica palenia się tak samo zrobionych świec, w tym samym szkle, o tej samej ilości wosku, o tym samym kolorze i zapachu, ale o różnych intencjach, może wynosić nawet do 6 godzin różnicy palenia się.

 

Praktycznie można określić długość palenia się świec tylko tych, które nie są świecami intencyjnymi, które nie posiadają nadanej im energii twórczej. 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com