Archanioł Michał Obrońca Boski – intencyjna świeca anielska, do Ochrony

Magia świec|Anioły i aniołki

Michal
Michal
Cena:169.00PLN

 

 

Archanioł Michał Obrońca Boski – intencyjna świeca anielska, do Ochrony

 

 

Prosząc o ochronę i wsparcie Archanioła Michała, możemy siebie lub naszych domowników, chronić przed atakami energetycznymi. Podstawowym zadaniem Michała jest ochrona, dlatego jeżeli poprosimy Michała o opiekę nad naszymi finansami, to on będzie je bronił…

 

Jeżeli brakuje nam odwagi, motywacji, natomiast przepełnieni jesteśmy strachem, to Michał chętnie nam pomoże. Uwolni nas od strachu, pomoże znaleźć zagubione cele, wskaże najlepsza dla nas na ten moment drogę. 

Michał pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie samego.   

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Michała, zanim skierujemy do niego prośby, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Michała, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Michała.

 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk energii archanielskiej wypełnił twoją czakrę. Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Michała i z ufnością przekaz mu swoje zmartwienie, jak i prośbę, z która do niego przybyłeś.

 

Intencyjne Świece Anielskie wykonane są tylko z wosku roślinnego, farbowane w masie, zgodnie z magicznymi zwyczajami, starymi receptami z magii anielskiej, są z domieszkami jak już wspomniano odpowiedniej mocy olejkami, ziołami i minerałami, a wszystko to po, to by moc świec była jak największa i rytuał zadziałał jak najmocniej.

 

Wszystkie świece intencyjne, bez względu na ich rodzaj, kolor czy kształt, tylko w zależności od nadanej im intencji palą się za każdym razem inaczej. Zawarta informacja energetyczna w nadanej przez właściciela świecy, może powodować, że płomień świecy będzie większy lub mniejszy, jak przewiduje standard palenia świec.

 

Jeżeli chodzi o czas palenia się świec intencyjnych, tez może być różny, a zależny on jest od potrzebnej energii by zrealizować nadaną im intencje. Dlatego też świeca intencyjna może palic się dłużej lub krócej, może się przy tym płomień świecy dymić, ale nie musi, może nawet szklanka pęknąć (szczególnie przy czarnych świecach, przeciwko czarnej magii i klątwom), a wszystko to zależne jest, jak już wyżej wspomniano, od energii jaka asystuje świecy i potrzebna jest do spełnienia się intencji.

Z naszego doświadczenia dotyczącego palenia świec, różnica palenia się tak samo zrobionych świec, w tym samym szkle, o tej samej ilości wosku, o tym samym kolorze i zapachu, ale o różnych intencjach, może wynosić nawet do 6 godzin różnicy palenia się.

 

Praktycznie można określić długość palenia się świec tylko tych, które nie są świecami intencyjnymi, które nie posiadają nadanej im energii twórczej. 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com