Exodus, święty olej biblijny

Wicca|Świat Magii|Olejki Magiczne

exodus
exodus
Cena:129.00PLN

 

 

Biblijny Olej Exodus

 

Ten święty, biblijny Olej Exodus do namaszczania jest przeznaczony do rytuałów uzdrawiającej magii, aby przynosić zdrowie i jednocześnie wzmacniać, leczyć różne sytuacje, uzyskiwać ochronę i aktywować boski dar wizji.

 

Według Starego Testamentu Olej Exodus jest uważany za święty, boski olej do namaszczania, który był wtedy produkowany wyłącznie dla kapłanów i królów. W biblijnym zwyczaju było namaszczenie świętym olejem głowy najwyższego kapłana, jego tabernakulum i króla. Ponieważ ludzie, miejsca lub przedmioty, które zostały poświęcone szlachetnym Olejem Exodus, otrzymały błogosławieństwo Boże i zostały nazwane świętymi.

 

Stosowanie Olejku Exodus jest bardzo wszechstronne i może go stosować każdy, kto chce połączyć go z duchową magią rytualną. Głównie świece, papiery, pergaminy, kamienie mocy, amulety, talizmany, kadzidła, ubrania lub inne przedmioty rytualne są namaszczane w celu wzmocnienia magii rytualnej.

 

Nasz cenny Olej Exodus jest ręcznie robiony z miłością, a jego receptura oparta jest na biblijnej recepturze. Magiczna formuła składa się w 100% z czystych naturalnych bio-olejków eterycznych i zawiera między innymi. doskonałe składniki, takie jak mirra, casja i oliwa z oliwek.

 

Proponowany Olejek Exodus został zrobiony z pełnowartościowych naturalnych Bio – Olejków Roślinnych, bez domieszki chemicznej, znajduje się w pięknej szklanej buteleczce z kroplomierzem w kolorze srebrnym o pojemności 15 ml drogocennego olejku i ozdobnym kartoniku. Całość wygląda bardzo estetycznie i nadaje się jak najbardziej na prezent.   

 

 

Polecamy także:

ametyst
Ametyst, amulet i talizman
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com