trzy dniowa czarna intencyjna świeca separacyjna – against black magic/przeciwko czarnej magii

Magia świec

czarna swieca
czarna swieca
Cena:89.00PLN

 

 

trzy dniowa czarna intencyjna świeca separacyjna – against black magic/przeciwko czarnej magii

 

trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, w kolorze czarnym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii pochodzących z działań czarnej magii. Czarna świeca to najsilniejsze narzędzie, najmocniejsze narzędzie magiczna zapora przeciwko atakom innych osób. Symbolizuje zwycięstwo światła nad ciemnością, odcinając się od zła i negatywności.

 

Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób odczuwają na swojej skórze, w swoim życiu działanie klątw, uroków, złego spojrzenia, posiadają stale niepowodzenia w życiu, od dłuższego czasu nic się im nie układa.

 

Ogólnie mówiąc czarna Świeca jest odpowiednia dla tych co szukają uzdrowienia z działania czarnej energii praktycznie we wszystkich dziedzinach swojego życia. 

 

Do rytuałów z czarną świecą można zaprosić do współpracy Archanioła Azrael. On pomaga w oczyszczeniu i odcięciu się od czegoś … działanie rytuałów związanych z czarną świecą można wzmocnić poprzez działanie nieszlifowanych kryształów czarnego turmalinu, onyksu lub obsydianu. 

 

Świece reversible, czyli intencyjne czarne świece cofające mają za zadanie zatrzymanie negatywnej energii, jej transformowanie i przekierowanie ich w pozytywne energie. Świece te pochodzą z magii hoodoo i voodoo, są one całkowicie bezpieczne i mają bardzo silne działanie.

 

Bardzo często musimy powtórzyć rytuał palenia czarnych świec trzy a nawet siedem razy. Jest to zależne od siły działania klątw, uroków i innych negatywnych energii. Widać jej działanie poprzez nasilenie się danego problemu, długości jego trwania i potencjału negatywnego jaki ze sobą niesie.

 

Świeca ta ma za zadanie wyszukać wszystkie miejsca, źródła wysyłania czarnej energii, zlokalizować je, oczyścić i transformować wszystkie czarne energie dotyczące w jakimkolwiek stopniu naszej egzystencji i wprowadzenie energii jasnych, pozytywnych, które aktywują oczekiwane przez nas pozytywne zmiany.

 

UWAŻAJ – Świeca ta i rytuał z nią zrobiony ma niesamowicie silną moc działania.

 

Trzydniową świecę rytualną, podobnie jak siedmiodniową świecę Hoodoo i Voodoo należy palić przez kolejne dni bez jej gaszenia, czyli należy w odpowiednim czasie świecę zapalić i zostawić ją tak długo palącą aż się sama wypali do końca. Świece czarne dają najlepsze efekty, jak się je pali w kolejne trzy lub siedem sobót, ale ta pierwsza musi być pierwsza sobota po pełni księżyca, czyli w czasie zmniejszającego się księżyca. Następnie należy podziękować pozostałym resztkom wosku i szklanki, wyrzucić bezpośrednio na śmietnik poza domem lub zakopać w lesie.

 

Wszystkie intencyjne świece separacyjne, cofające, zwane również reversible lub świece podwójnego działania, zgodnie z wiedzą pochodzącą z magii voodoo i hoodoo, czyli rytualne świece magiczne, zrobione są tylko z naturalnych materiałów, czyli wosku roślinnego, oleju palmowego, farbowanego w masie z dodatkiem odpowiednich esencji olei naturalnych, pyłów różnych minerałów i odpowiednich ziół i ich korzeni, a wszystko to w zależności od tego, do jakiej intencji lub jakiego rytuału potrzebna jest dana świeca.

 

Świece reversible, cofające stosowane są w przy zagrożeniu własnym lub rodziny, przy rzucanych klątwach, złorzeczeniach i urokach, zaburzonej harmonii związków partnerskich, próba jego naprawienia, trudnych rozprawach sądowych, naprawienie komunikacji duchowej z duchowymi przewodnikami, poprawy sytuacji finansowej, umożliwienie spłaty długów, poprawy zdrowia, praktycznie w każdej sytuacji. 

 

Wszystkie świece intencyjne, bez względu na ich rodzaj, kolor czy kształt, tylko w zależności od nadanej im intencji palą się za każdym razem inaczej. Zawarta informacja energetyczna w nadanej przez właściciela świecy, może powodować, że płomień świecy będzie większy lub mniejszy, jak przewiduje standard palenia świec.

 

Niektórzy potrafią nawet z płomienia takiej świecy wróżyć, przepowiedzieć czy intencja się spełni.

 

Jeżeli chodzi o czas palenia się świec intencyjnych, tez może być różny, a zależny on jest od potrzebnej energii by zrealizować nadaną im intencje. Dlatego też świeca intencyjna może palic się dłużej lub krócej, może się przy tym płomień świecy dymić, ale nie musi, może nawet szklanka pęknąć (szczególnie przy czarnych świecach, przeciwko czarnej magii i klątwom), a wszystko to zależne jest, jak już wyżej wspomniano, od energii jaka asystuje świecy i potrzebna jest do spełnienia się intencji.

Z naszego doświadczenia dotyczącego palenia świec, różnica palenia się tak samo zrobionych świec, w tym samym szkle, o tej samej ilości wosku, o tym samym kolorze i zapachu, ale o różnych intencjach, może wynosić nawet do 6 godzin różnicy palenia się.

 

Praktycznie można określić długość palenia się świec tylko tych, które nie są świecami intencyjnymi, które nie posiadają nadanej im energii twórczej. 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com