Ho’oponopono w praktyce - w dniach 20 - 21 stycznia 2024

Kursy i Warsztaty

kurs_ho'oponopono
kurs_ho'oponopono
Cena:650.00PLN

 

 

Dla wszystkich tych, którzy mają dość negatywów w swoim życiu, którzy chcą coś zmienić, chcą zrealizować swoje marzenia lub poznać miłość swojego życia, są serdecznie zaproszeni na ten kurs. 

Ho’oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą.

 

Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia? Dlaczego odczuwamy lęk, przyciągamy nie tych ludzi co byśmy chcieli?

Na te i podobne pytania znajdziesz odpowiedz na dwudniowym kursie Ho’oponopono.

  

Co proponuje Tobie Ho´oponopono?

- fantastyczne relacje partnerskie z rodzicami, dziećmi, klientami, sąsiadami, pracownikami itp.

- dużo mniej stresu, co automatycznie poprawia zdrowie

- zarabiasz więcej pieniędzy, gdyż relacje w pracy ulegają poprawie

- podwyższasz komfort swojego życia

- dostajesz do ręki kontrole nad swoim życiem

 

Dzięki Ho’oponopono zostaną spełnione podstawowe warunki do otrzymania kontroli nad swoim życiem. Pozwoli ci to, na bycie zadowolonym z siebie, bycie szczęśliwym, pewnym siebie, odczuwanie dobrobytu i odnoszenie sukcesu.

 

Podobnie jak w metodzie „Tipping” i technice „The Work von Byron Katie” tak i Ho’oponopono jest metodą pozwalającą na

- przebaczenia sobie i innym

- pojednania się ze sobą i innymi.

- przezwyciężania napięć w świecie prywatnym i zawodowym

- aktywowania sił pozwalającej na samouzdrawianie

 

„Ho’oponopono to tajemnica do wewnętrznej harmonii

i spokoju, dobrobytu, bogactwa, szczęścia i zdrowia.”

                                                                    Dr. Joe Vitale

 

Każde ciało, dusza i duch potrzebują harmonii, spokoju i zadowolenia. Każdy problem, każdy kłopot można zlikwidować, naprawić i wyleczyć.

 

W naszych kursach Ho’oponopono dowiesz się, jak można

- zbudować, utrzymać lub naprawić szczęśliwe relacje międzyludzkie, dające satysfakcje

- sobie wybaczyć

- siebie zaakceptować

- wyrzuty sumienia rozpuścić

- zranienia przeszłości uzdrowić

 

Na naszych kursach nauczysz się, w jaki sposób postępować ze swoim Ego, jak otworzyć swoje serce, jak i stare programy rodowe i przodków rozpuścić i uwolnić. Ego nie jest w stanie Ciebie uszczęśliwić, tak samo jak nikt nie może się czuć szczęśliwym, ciągle krytykując innych, wspominając zranienia z dzieciństwa.

Nauczysz się też, jak wzmacniać w sobie silę, szczęście i wszystko co dla Ciebie jest dobre. Nie ma znaczenia czy chodzi o Twoją ciągłą samo krytykę czy perfekcjonizm, obie sytuacje tworzą negatywne sytuacje:

- stresową,

- napięcie,

- złe relacje w domu i pracy

- niedobór pieniędzy

- niezadowolenie, frustracje

- chorobę

Poprzez stres, negatywne programy, sytuacje, zamyka się Twoje serce na miłość i wszystko dobre co z nią związane.

Spotkanie odbędzie się w dniach 20 – 21 stycznia 2024 w Brzegu koło Opola, ilość miejsc na tym spotkaniu jest ograniczona, dlatego bardzo prosimy o szybką decyzje i zapisywanie się na kurs telefonicznie lub mailowo.

Ten dwudniowy Kurs Ho’oponopono przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, bez względu na wiek, pozycje społeczną i wykształcenie. Proponowana na kursie wiedza, jest zgodna z technikami uczonymi przez Dr. Ihaleakala Hew Len.

Wykładowcą jest autorka wielu artykułów i książek „Ho’oponopono Siła tworzenia”, „Ho’oponopono Modlitwa oczyszczająca” i „Ho’oponopono 23 Modlitwy oczyszczające problemy życiowe” nauczyciel Ho´oponopono, ekspert Huny i twórca techniki Medicine of Live.

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30 i kończy około 16:30w niedziele kończy się nie później jak o 16:00. W cenę warsztatów wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściągnięcie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o ewentualne zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

Wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować telefonicznie pod nr. 601 319 989 lub 601 50 00 33 lub mailowo magiauzdrawiania@interia.pl  Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu i miejsca spotkania.

Więcej informacji na temat samej metody Ho’oponopono znajdziecie Państwo na stronie www.hooponopono.com.pl

Serdecznie zapraszamy 

Wszystkiego najlepszego, Aloha

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com