Medicine of life – certyfikowany kurs część czwarta pod nazwą Finanse.

Kursy i Warsztaty

finanse
finanse
Cena:1000.00PLN

 

 

 

Medicine of life – certyfikowany kurs, część czwarta pod nazwą Finanse.    

  

 termin spotkania zostanie ustalony ponownie.....

  

Wszystkich chętnych, którzy odwiedzili już kurs pierwszy (basis) zapraszamy na czwartą część certyfikowanego kursu Medicine of life, który odbędzie się w ......., w dniach .........

 

Na tym spotkaniu, będzie powtórzona pierwsza, druga i trzecia część wiedzy, a następnie omówiona czwarta i ostatnia część tej techniki uzdrawiania, która pozwoli na oczyszczanie, uzdrawianie tematów związanych z problemami finansowymi

 

Co to jest Medicine of life?

 

Medicine of live jest nową techniką uzdrawiania duchowego, którego podstawowym narzędziem pracy jest wahadło i tablice. Wiedza ta znalazła swoje źródło w podstawach SRT, hawajskiej Huny, chińskiej Medycyny i wielu innych mądrościach świata.

 

Nauczanie tej techniki składa się z dwóch stopni, niezależnych od siebie. Uzdrawianie techniką Medicine of Life opiera się na Miłości Bezwarunkowej i dąży do rozwiązywania i uzdrawiania życiowych problemów. W żadnym wypadku Medicine of Life nie jest religią i nie wymaga zmiany wyznania. Nie ma ustalonych reguł, tendencji sekty, hierarchii ani złych odpowiedzi. Natomiast ma ona na celu niesienie uzdrowienia duchowego, jak i fizycznego.

 

By pracować technikami Medicine of Life potrzebne jest wahadło i specjalnie do tego stworzone tablice. Istnieje tez specjalna książka opisująca sposób stosowania tablic. Samo uzdrawianie rozpoczyna się już w momencie, gdy zostaje zadane pytanie lub zostaje wypowiedziany problem, z którym przyszedł klient. Tablice pozwalają na analizę praktycznie każdego tematu i prowadzą do następnych tablic tak długo, aż nastąpi rozwiązanie, czyli uleczenie danego problemu.

 

Mając wahadło, tablice i wiedze z tematu pracy Medicine of Life, możesz również sam siebie uleczać, a w późniejszym czasie swoją rodzinę i bliskich.

 

Medicine of Life wykorzystuje niestandardowe tablice do pracy wahadłem i bardzo szczegółowy, łatwy do zrozumienia podręcznik, zawierający szczegółowe informacje, instrukcje i najczęściej stawiane pytania.

 

Twoja podróż uzdrawiania rozpoczyna się już w tym momencie, w którym weźmiesz nasze tablice. Są one w delikatnym kształcie, nasycone pastelowymi kolorami czakr, mającymi na celu, już przez patrzenie wyrównywać energie naszego ciała. Oprócz harmonijnych kolorów Tablice nasze zawierające różnorodną wiedzę, możliwości zadawania pytań, propozycje rozwiązań, ułatwiają postawienie diagnozy i uzdrowienie wszelkiego rodzaju otwartego tematu, traumatycznych zdarzeń czy aktualnych problemów partnerskich, rodzinnych, finansowych, zdrowotnych, uzależnień czy innych właśnie aktualnie występujących zdarzeń w codziennym życiu. Jeżeli tylko sobie na to pozwolisz, by prowadziło Ciebie wahadło po Tablicach, to ta różnorodność informacji i instrukcji działania i udzielonych odpowiedzi zapewni tobie dostęp do wrodzonej mądrości, a wszystko to da tobie możliwość pozytywnie zmienić swoje życie.

Wiedza zawarta w Medicine of Life pozwala na dostęp do swojej podświadomości, programów, które utrudniają realizacje swoich planów, ograniczają nasze sukcesy lub uniemożliwiają spełnienia marzeń.

 

Co może dać Tobie kursu Medicine of Life?

 

Medicine of Live pozwoli Tobie na:

 • Odkrycie prawdziwej natury twojej istoty
 • Proponuje wyjaśnienie, zrozumienie i wskazówki dotyczące wszystkich tematów, które właśnie ciebie dotyczą   
 • Wskazuje drogę, którą możesz podążać dla dobra swojego i swojej rodziny. 
 • Otrzymasz możliwość wszechstronnego rozwoju i zrozumienia swojego osobistego związku ze wszechświatem / Boskością
 • Pod wpływem otrzymanej wiedzy, lepiej rozpoznasz i zrozumiesz wielkość swojej duszy i jej rolę w twoim życiu
 • Masz możliwość otrzymania wspaniałej jasności umysłu, która przynosi spokój do twojego życiu
 • Ta powyższa świadomość pozwoli ci na łatwiejsze życie tu na Ziemi
 • Dostajesz ogromną możliwość podniesienia jakości swojego życia   
 • Poprzez wiedze Medicine of Life otrzymasz możliwość wzmocnienia siebie tak, by stworzyć i utrzymać lepsze życie fizyczne, psychiczne, emocjonalne, mentalne, duchowe, a wszystkie te poziomy prowadza do zdrowego i szczęśliwego życia tu na Ziemi
 • Tworzysz zdrowie, radość i równowagę w swoim życiu i życiu innych ludzi

 

Czego nauczysz się na kursie Medicine of Life?

 

 • Uczysz się za pomocą wahadła połączyć się z Uniwersalną Mądrością
 • Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaką masz role w strukturze społeczeństwa
 • Dowiesz się i poznasz wielkość twojej duszy, twojego ciała energetycznego i źródło twojego zachowania
 • Otrzymasz możliwość zbadania twoich najważniejszych dla ciebie, odbytych już wcieleń
 • Dowiesz się, jaką role odgrywa w twoim obecnym życiu, twoja rodzina i przodkowie 
 • Nauczysz uzdrawiać siebie i pomagać innym
 • Otrzymasz możliwość uzdrowienia siebie na wszystkich swoich poziomach
 • Otrzymasz wiedzę, jakie efekty uzdrowicielskie ma dla ciebie proces wybaczania
 • I wiele, wiele więcej……

 

 

Wzbudziliśmy twoje zainteresowanie??

Chcesz poprawić swoje życie??

Chcesz się stać wreszcie samowystarczalnym?

Chcesz wreszcie transformować

programów lęków, strachów, stresu i napięcia??

Chcesz uzyskać precyzyjne narzędzie o wysokiej jakości,

które pozwala transformować wszystko co cię blokuje??

Czy chciałbyś także wspierać swoich bliźnich

w ich procesie transformacji?

 

Jeżeli twoje odpowiedzi, choć jedna jest na tak, to zapraszamy Ciebie na nasze kursy pracy z wahadłem. Tam przekazana zostanie tobie wiedza Medicine of Life. Na każdym kursie jest dużo wiedzy, ale jeszcze więcej praktyki, mającej na celu jak najwięcej transformacji blokujących nas i ograniczających programów.

 

Mam nadzieje, że zachęciliśmy Was naszymi informacjami do zdobycia pięknego narzędzia, dzięki któremu możecie stworzyć harmonijne, szczęśliwe życie dla Was i waszego środowiska, dla najwyższego dobra wszystkich.

 

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa mailowo pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl lub telefonicznie pod nr. 601 31 99 89

 

Serdecznie zapraszamy 

 

 

 

 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com