Komplet kamertonów do czakr - siedem sztuk

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie |Wszystko dla czakr

kamertony
kamertony
Stara cena:1386.00PLN
Cena:1180.00PLN

 

 

 Set kamertonów zawierający wszystkie kamertony do czakr, komplet składa się z 7 kamertonów, z których każdy odpowiada jednej czakrze.

 

Mówi się, że czakry są ośrodkami siły, obrotami w nas, z których energia z jednego punktu naszego ciała fizycznego przenika przez warstwy naszego ciała subtelnego w sposób przypominający wachlarz; Fani mówią w kształcie serca. Są to wirujące wiry subtelnej materii i są uważane za centralne punkty odbioru i transmisji energii. Zestaw czakr to zestaw kamertonów, który zaczyna się tutaj.

 

Składa się z 7 kamertonów, z których każdy odpowiada czakrze, a ich oscylacja jest matematycznie oparta na rotacji planet wokół Słońca. Więc nie jesteś dostrojony z muzycznego punktu widzenia. Działają raczej w kosmicznym wymiarze naszych czakr, na bardzo subtelnym poziomie. Działają na punkty przełączania naszego przepływu energii i łączą nas z naszą kosmiczną, wielowymiarową jaźnią. To ja jest wieczne, niewidzialne i można się do niego dostać tylko przez wiele warstw, po drabinach i przez bramy o różnych poziomach energii.

 

Te kamertony torują drogę do kosmicznie uniwersalnego zrozumienia życia i nieskończonego związku naszej duszy z nim. Różnią się więc od kamertonów Harmonic Spectrum Set, nastrojonego według skali pitagorejskiej (znanej również jako „Just Scale”), która dotyka fizycznego królestwa istnienia i działa na tym poziomie. Poziom fizyczny wydaje się bardziej skoncentrowany, skrystalizował w postaci betonu, jest poznawczy i obraca się wokół 5 zmysłów i różnych obszarów naszego ciała fizycznego, takich jak tkanki, płyny ustrojowe, kości, narządy itp.

 

Hans Cousto, szwajcarski matematyk i muzykolog, opracował te kamertony.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com