Kamerton szóstej czakry, zwanej czakrą trzeciego oka, Ajna

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie |Wszystko dla czakr

kamerton
kamerton
  • kamerton
  • kamertony
Cena:198.00PLN

 

 

 

Kamerton szóstej czakry, zwanej czakrą trzeciego oka, Ajna 

 

Kamerton szóstej Czakry, trzeciego oka – bez aktywatora – z aksamitną torbą Materiał: kamerton wykonany z aluminium. 

 

Szósty Kamerton stworzony dla szóstej czakry trzeciego oka, zwanej Ajna jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 221,23 Hz. Częstotliwość ta jest taka sama, jak częstotliwość planety Wenus. Dźwięk ten wspiera szyszynkę, bardzo wrażliwy gruczoł wytwarzający hormon melatoniny, który reguluje sen i przebudzenie. Ten gruczoł umieszczony jest w okolicy trzeciego oka, tuż między brwiami. Kolor szyszynki, to różowy zmieszany z jasnozielonym (podobnie jak rubin afganistański).

 

Ten kamerton można doskonale wykorzystać do (ponownego) przywrócenia równowagi psychicznej i emocjonalnej, wzmocnienia pola energetycznego, poprawy zdrowia fizycznego, promowania duchowego samopoczucia i wreszcie stworzenia wewnętrznej harmonii i doskonałości.

 

Poprzez delikatne oddziaływania na czakre trzeciego oka, jak i pobliskie Meridiany można uwrażliwić daną osobę na odbiór informacji z innych wymiarów. 

 

Mówi się, że czakry są centrami mocy, naszymi kluczowymi punktami, w których energia przenika w naszym subtelnym ciele z jednego punktu do następnego, w sposób wachlarzowy, niektórzy twierdzą, że ma to kształt serca. Czakry uważane są za ogniska odbioru i przekazywania energii.

 

Oscylacja kamertonów jest matematycznie oparta na rotacji planet wokół Słońca, dlatego nie można być nastawionym na muzyczne aspekty. Kamertony działają w kosmicznym wymiarze naszych czakr, na bardzo subtelnym poziomie.

 

Kamertony te oddziałują na przepływ energii i łączą nas z naszym kosmicznym i wielowymiarowym ja. Jaźń ta jest wieczna, niewidzialna i można ją osiągnąć tylko poprzez wiele warstw, drabiny duchowej i bramy o różnych poziomach energii.

 

Te kamertony przygotowują drogę do kosmicznie uniwersalnego zrozumienia życia i nieskończonego związku naszej duszy z nim. Są więc odmienne od Kamertonów Widma Harmonicznego, które są dostrojone do pitagorejskiej Skali (znanej również jako Just Scale). Skala ta dotyka i działa bardziej na fizyczną jak duchową sferę istnienia. Płaszczyzna fizyczna wydaje się bardziej skoncentrowana, krystalizuje się w konkretne formy, jest poznawcza i obraca się wokół 5 zmysłów i różnych obszarów naszego ciała fizycznego, takich jak tkanki, płyny ustrojowe, kości, narządy itp.

 

Hans Cousto, szwajcarski matematyk i muzykolog, opracował te kamertony.

 

Zastosowanie: Istnieją różne techniki pracy z tymi częstotliwościami. Kamertony można umieścić bezpośrednio na ciele, dzięki czemu wibracje aktywują południki, punkty akupunkturowe i narządy, co czasami ma niesamowity wpływ na odczucia i zdrowie. Częstotliwości rozwijają się także poprzez „wachlowanie” ciała eterycznego lub aury.

 

1) Proponowane kamertony oddziałują bardziej na poziomie fizycznym, jak duchowym.

2) Można lepiej odczuwać wibracje, jeśli trzon kamertonu przytwierdzony jest do ciała, gdyż ciężary na końcach wideł kamertona są mocniejsze i cięższe.

3) Dźwięk kamertonów trwa dłużej, ale jest bardziej miękki i rozproszony, jak inne kamertony.

4) Są cięższe od innych kamertonów.

5) Są stosunkowo krótsze niż porównywalne widelce nieskoordynowanego typu.

6) Proponowane kamertony są idealne do łagodzenia bólu, zmniejszania stanu zapalnego i wywoływania relaksacji.

7) Zwykle stosuje się je na ciele lub tylko w pobliżu uszu.

8) Proponowane kamertony mają ważone, okrągłe obciążniki na obu końcach.

9) Są one bardzo subtelne, delikatne i tajemnicze, dlatego fizyczny ruch kamertona jest bardziej powściągliwy, a uczucie wibracji, jeżeli trzon kamertonu opiera się na ciele, jest bardzo subtelny. Natomiast dźwięk kamertonu trwa krócej, jest wyraźniejszy i trudniejszy.

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com