Klątwa ubóstwa

Uzdrawianie Duszy

Cena:250.00PLN

 

Klątwa ubóstwa –w zależności od jej rodzaju, oddziałuje, na jednego członka rodziny lub wszystkich. Powoduje utratę pracy, pieniędzy, majątku już istniejącego, albo właśnie zdobywanego, powoduje ciągle uszczuplanie stanu posiadania, poczucie ciągłego zagrożenia egzystencji, wywołuje psychiczny przymus niepotrzebnego wydawania pieniędzy, złych inwestycji, rozrzutność, wadliwie zainwestowany hazard, pożyczać pieniądze ludziom, którzy nigdy nie oddają

 

twoja inwestycja wynosi 390,00 zl

 

Klątwa to negatywna energia magiczna wysłana do adresata podczas odpowiedniego rytuału magicznego. Polega ona na tym, że ktoś komuś źle życzy, i ta źle życzącą osoba lub wynajęty przez nią „fachowiec” wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo ona dotyczy i jakiej sfery życia.

 

Samodzielna próba uwolnienia się od tego typu energii wynikających z klątw, przeprowadzona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, gdyż tego typu postępowanie może przynieść pogłębienie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

 

Dlatego jeżeli uważasz, że ten temat Ciebie dotyczy, napisz do nas, nawiąż z nami kontakt albo zamów od razu rytuał ściągania klątw. My sprawdzimy jakie występują, ile i kogo dotyczą, a następnie zdejmiemy je i przetransformujemy w energię światła.

 

Nie zajmujemy się czarną magią, rzucaniem klątw, przekleństw czy uroków, nie zajmujemy się żadnymi rytuałami, które w jakikolwiek sposób mogłoby komukolwiek zaszkodzić.

 

Polecamy także:

uzdrawianie_1.jpg
Horoskop partnerski, porównawczy
Cena:160.00PLN
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com