świeca intencyjna dla czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakry
czakry
Cena:69.00PLN

 

 

 

świeca intencyjna czakry gardła, w kolorze pięknego niebieskiego akwamarynu, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna czakry gardła, w kolorze pięknego niebieskiego akwamarynu, przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania czakry gardła, jej aktywowania, jak i odblokowywania energii znajdującej się w piątej czakrze zwanej czakrą gardła.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z duchowymi zwyczajami i naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki eteryczne, suszone zioła i kadzidła, jak i kamienie mineralne, a wszystko to odpowiednio dopasowane do czakry gardła i jej medytacji. Cała świeca opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Zastosowano również naturalne olejki eteryczne, przyporządkowane czakrze korony, w celu użycia podczas medytacji zmysłu węchu. Przy pomocy odpowiednich zapachów można uwolnić dużo blokad. Natomiast zastosowane w każdej świecy czakrowej, odpowiednie dla czakry surowe kamienie mineralne maja na celu poprzez energie kamieni ułatwić uwalnianie istniejących blokad energetycznych.

 

Proponowana świeca czakrowa jest zawinięta w biały papier jedwabny i opakowana w kolorystycznie dobrany elegancki kartonik, co stanowi fantastyczne prezent dla ludzi pracujących duchowo, np.: joginów, bio – terapeutów, gabinetów SPA itp.

 

Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest całkowicie produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze jasno niebieskim jest idealna do oczyszczania czakry gardła, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania odwagi, kreatywności i twórczości. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra piąta, czakra gardła

 

Jest w kolorze niebieskim – błękitnym o żywiole wewnętrznego dźwięku, odpowiedzialna jest za twórczość, analityczną inteligencję, wiedzę, naukę, komunikację, samoekspresję, karierę, realizację marzeń, dynamiczność, przebojowość, delikatność, szczerość i zdolności muzyczne.

 

Blokady czakry gardła przejawiają się nieśmiałością, natręctwem, obsesją, nadmiernym przywiązaniem się do autorytetów, brakiem własnego zdania i tchórzostwem, nadmiernym sarkazmem, złośliwością, uszczypliwością, ukrywaniem własnej twarzy, czyli nakładanie maski, obsesyjne przywiązanie się do jakiegoś naukowego poglądu na świat, pijaństwo, ciągle szukanie kontaktu z innymi, niezdrowy tryb życia.

 

Powyższe blokady manifestują się chorobami gardła i uszu, karku, zębów, zapaleniem nerwów twarzy.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com