Warsztaty SRT w dniach ......

Kursy i Warsztaty

Cena:500.00PLN

Kochani,

 

 termin spotkania zostanie ustalony ponownie.....

 

Po bardzo długiej przerwie znowu Was Zapraszamy na kolejne, juz tradycyjnie w połowie listopada, warsztaty SRT i pracę wahadłem. 

 

Wielu z Nas ma problem ciągle się powtarzających, podobnych do siebie negatywnych sytuacji i nie umie sobie z nimi poradzić. Automatycznie nasuwa się pytanie, dlaczego oczyszczanie duchowe nie zawsze u mnie funkcjonuje? Co blokuje pozytywne efekty uzdrawiania?   

 

Proponujemy Wam warsztaty w weekend w dniach .......................... roku. To jest optymalny pod względem astrologicznym, termin do oczyszczania tego typu problemów. Tematem naszego spotkania, jak już wyżej wymienione, jest „Dlaczego uzdrawianie duchowe nie u wszystkich i nie we wszystkich tematach funkcjonuje” plus tematy niespodzianka ;)

 

Czyli będziemy omawiać, analizować, dlaczego oczyszczanie nie działa, dlaczego uzdrowienie następuje powoli, czasami zbyt powoli lub wcale nie następuje. Rozwiązanie tych tematów ma bezpośredni wpływ na komfort naszego życia, dlatego warto przeanalizować nasze tematy do uzdrowienia. Jak zawsze, podstawowym narzędziem pracy planowane jest wahadło i ewentualnie znane nam tablice, a jeżeli będziecie mieć ochotę, mamy również przygotowane medytacje oczyszczające. Cena tego dwudniowego spotkania, tradycyjnie już, wynosi 499,00 zł.

 

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

 

W cenę warsztatów wliczone są, jak zawsze dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczynamy w dniu .............................. o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano. 

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora warsztatów, telefonicznie 601 319 989 lub 601 500 033,

mailowo magiauzdrawiania@interia.pl 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com