Kolorowe misy kryształowe dla czakr, komplet 7 mis dla czakr

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie |Wszystko dla czakr

misy krysztalowe
misy krysztalowe
  • misy krysztalowe
  • torba
Cena:7249.00PLN

 

 

Kryształowe misy dla czakr, komplet 7 kolorowych mis kryształowych

 

Komplet składający się z siedmiu kolorowych mis kryształowych wielkości ca. 20 cm średnicy, dostosowanych do pracy z czakrami. Zestaw tych szklanych (kryształowych) mis odpowiada czakrom, kolorem i odpowiednim dźwiękiem.

 

Skala nut wydobywanych z mis "C D E F G A B" o wibracji 440 Hertz jest połączona z naszymi czakrami.

 

Komplet kolorowych mis kryształowych składa się z:

 

1 miska tonacja A – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry podstawy

1 miska tonacja B – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry sakralnej

1 miska tonacja C – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry splotu słonecznego

1 miska tonacja D – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry sercowej

1 miska tonacja E – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry gardła

1 miska tonacja F – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry trzeciego oka

1 miska tonacja G – 20 cm + profesjonalna torba dla czakry korony

7 filcowych szpulek

7 gumowych pierścieni (jako środek pomocniczy)

1 gumowa klapa (artykuł 1715)

 

Misa kryształowa to niesamowity instrument muzyczny, na którym można grać bardzo donośne, jednocześnie delikatne, dla ucha przyjemne dźwięki. Wydobywające się dźwięki są głęboko relaksujące, uzdrawiające, harmonizujące.

 

Komplet mis ma siedem różnych dźwięków, które odpowiadają siedmiu kolorom tęczy i są one związane z siedmioma głównymi czakrami, centrami energii znajdującymi się wzdłuż kręgosłupa. Każda czakra ma inną częstotliwość rezonansową. Czyste tony mis śpiewających tworzą wibracyjne pole dźwiękowe, które rezonuje z odpowiednimi centrami energii (czakrami) ciała i odpowiednimi fizycznymi obszarami. Kryształowe misy śpiewające działają bezpośrednio na nasze czakry, tym samym uzdrawiają czakry, wprowadzają harmonie i ułatwiają zdobycie równowagi i wyższej świadomości.

 

Dźwięk był używany w historii w wielu kulturach do aktywacji, wzmocnienia i nastrojenia wszystkich czakr. Ponieważ każda czakra w naturalny sposób emituje drgania i wibruje na różnych częstotliwościach, istnieją specjalne "dźwięki nasion", śpiewy i smoły, które są używane do tych celów. Jedną z najbardziej popularnych metod uzdrawiania dźwięku jest użycie specjalnych skoków, aby aktywować lub dostroić każdą czakrę.

 

Niektórzy twierdzą, że tony kryształowych mis śpiewających mają szczególny, harmonizujący wpływ na różne gruczoły wydzielania wewnętrznego, np.: C # - genitalia, D # - nadnercza, F # - grasica, G # - tarczycy, G # - szyszynka.

 

Proponowane kryształowe misy śpiewające wykonane są z naturalnie występującego pierwiastka nazywanego kryształem kwarcu, jego zawartość w misach wynosi prawie w 100 %. Kryształ jest podgrzewany do 2200 stopni Celsjusza i wlewany do odpowiedniej formy. Ponieważ nasze ciało składa się również z krystalicznej struktury, użycie mis śpiewających składających się tylko z kryształów kwarcu, pozwala nam szybciej i pozytywniej reagować na terapię dźwiękową. Dlatego kryształy są kluczowym elementem wielu różnych holistycznych metod leczenia.

 

Misy kryształowe można używać podczas koncertów relaksacyjnych, masaży dźwiękiem, jak i muzykoterapii. Pomagają również w medytacji i leczeniu depresji.

 

średnica – 20 cm

ilość 7 sztuk

 

Uwaga: powyższe właściwości lecznicze mis krysztalowych nie powinny w żaden sposób zastępować diagnozy i leczenia przez wykwalifikowanego lekarza lub terapeutę.

 

 

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

misy krysztalowe

czakra korony

czakra korony

maleta

maleta
  • Dodaj link do:
  • facebook.com