Horoskop partnerski, porównawczy

Magia Horoskopów

Cena:160.00PLN

 

Horoskop partnerski, porównawczy – jak sama nazwa wskazuje, ma na celu porównania predyspozycji partnerów. Interpretacja astrologiczna składa się z około 15 – 20 stron formatu A4.

Zawiera on wszelkiego rodzaju informacje o rodzaju, typie partnera, rodzaju partnerstwa. Jest to analiza cech charakteru obu partnerów, sfery emocjonalnej, psychicznej, intelektualnej, seksualnej pod katem otrzymania jak najlepszej harmonii między partnerami na wszystkich poziomach sfery uczuciowej. Analiza zawiera ocenę możliwości wzajemnego zaspakajania potrzeb partnerów, na wspomnianych płaszczyznach, a także cechy oraz sfery życia, które mogą być wspierane lub hamowane w dane relacji.

 

Znajomość horoskopu partnerskiego ułatwia podjęcie ważnych, życiowych decyzji w temacie partnerskim, rozpoczęcie lub zaczęcie nowego związku partnerskiego, pomaga w doborze prawidłowego partnera, jak również pomaga w wybudowaniu i utrzymaniu harmonii związku.

 

Nie zwlekaj już ani chwili dłużej – teraz zamów swój horoskop partnerski i jego interpretację astrologiczną i zacznij zmieniać swoje i partnera życie na lepsze, a na pewno będziesz zadowolony.

 

Cechy i sytuacje, jak i perspektywy układu partnerskiego, wynikające z horoskopu porównawczego, mogą być w ciągu życia kształtowane poprzez pracę nad samym sobą i związkiem lub mogą zostać uzdrowione przy pomocy różnych metod uzdrawiania duchowego.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany oczyszczeniem i uzdrowieniem negatywnych prognoz wynikających z horoskopu porównawczego, od razu zamów oczyszczanie i uzdrawianie duchowe metoda SRT lub metodami Hooponopono.

 

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, napisz do nas, opisz swój problem, a my postaramy się jak najszybciej i najlepiej w miarę naszych możliwości, na te pytania, odpowiedzieć.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com