Horoskop urodzeniowy

Magia Horoskopów

Cena:160.00PLN

Horoskop urodzeniowy - Jeśli chcesz poznać siebie, swój charakter oraz sprawdzić co mówią o Tobie gwiazdy - zamów swój osobisty horoskop urodzeniowy wraz z dokładną interpretacją astrologiczną wynoszącą min 25 stron formatu A4.

 

Interpretacja Horoskopu urodzeniowego zawiera opis „fundamentu” osobowościowego. W opisie znajdują się cechy dominujące człowieka dotyczące różnych dziedzin życia, predyspozycje umysłu, potrzeby emocjonalne, mocne i słabe strony charakteru, życiowe motywacje, zawodowe, partnerskie, potrzeby emocjonalne, rodzaj temperamentu, mocne i słabe strony charakteru, potencjały i możliwości, ale również kompleksy i zahamowania, a predyspozycje partnerskie wskazują na typ "idealnego" partnera, a także typ "związku" jaki jest najlepszy.

 

Moment narodzin jest zawsze czymś szczególnym. To wyjątkowy dzień, w którym zaczyna się indywidualna historia każdego człowieka. Dlatego powinno się znać dokładny dzień swojego urodzenia, jak i dokładną jego godzinę, no i miejsce urodzenia. Dane te, są potrzebne do obliczenia własnego, indywidualnego horoskopu urodzeniowego.

 

By zamówić dla siebie horoskop urodzeniowy, musisz podąć miejsce, datę i godzinę urodzenia. Jeżeli nie znasz dokładnej godziny urodzenia, to podaj nam porę dnia lub nocy, a my znajdziemy dokładną godzinę dla Ciebie.

 

W momencie, w którym rodzi się człowiek, mapa nieba zawsze jest zapisana w sposób charakterystyczny tylko dla danego człowieka. Mapa nieba uwzględnia zawsze dokładny czas i przestrzeń, czyli miejsce urodzenia.

 

Dlatego by poznać swój horoskop urodzeniowy, niezbędne jest podanie miejsca, daty i dokładnej godziny urodzin. Na tej podstawie obliczany jest Ascendent, który jest bardzo ważnym punktem w horoskopie urodzeniowym. Ma on wpływ na to, jak widzą Ciebie inny ludzie. W zależności od tego, jakie było ułożenie planet na niebie w momencie Twoich narodzin, „otrzymujesz” dane cechy charakteru, które będą towarzyszyły Tobie przez całe życie.

 

Nie jest przypadkiem fakt, że uwielbiasz muzykę, nie lubisz matematyki, stronisz od ludzi, dużo podróżujesz lub decydujesz się na bycie z daną osobą. Wszystko to jest z góry w horoskopie urodzeniowym „zaplanowane”.

 

Układ planet na niebie kreuje Twój charakter, który, z każdym kolejnym rokiem, coraz bardziej się uwidacznia. To on ma wpływ na większość Twoich decyzji.

 

Horoskop urodzeniowy pomaga Ci, przede wszystkim odkryć to, kim naprawdę jesteś, jakie masz cechy charakteru, czym się kierujesz w życiu i jakimi ludźmi powinieneś się otaczać. Wskazuje Twoje drogi, decyduje czy osiągniesz w życiu sukces i szczęście, co powinieneś unikać i na co zwracać szczególną uwagę, do czego jesteś szczególnie predysponowany i co pomoże Ci spełnić się.

 

Dla każdego pojęcie szczęścia oznacza coś innego, dlatego też horoskopy urodzeniowe są różne dla wszystkich ludzi na ziemi. Wystarczy, że przy czytaniu horoskopu wybierzesz dokładny czas swojego urodzenia i zweryfikujesz jego opis ze stanem faktycznym.

 

Kluczem do osiągnięcia szczęścia i satysfakcji jest życie w zgodzie z własną naturą, uświadomienie sobie swoich wad i słabości, jak i swoich mocnych stron, pielęgnowanie tego, co wartościowe, a także walczenie z tym, co złe. Czasami naprawdę niewiele trzeba zmienić, aby osiągnąć w życiu radość i satysfakcję

 

Nie zwlekaj już ani chwili dłużej – teraz zamów swój horoskop urodzeniowy i jego interpretacje astrologiczna i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze, a na pewno będziesz zadowolony.

 

Cechy wynikające z horoskopu urodzeniowego mogą być w ciągu życia kształtowane poprzez wychowanie, otoczenie, pracę nad samym sobą lub uzdrowione przy pomocy różnych metod uzdrawiania duchowego.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany oczyszczeniem i uzdrowieniem negatywnych prognoz wynikających z horoskopu urodzeniowego, od razu zamów oczyszczanie i uzdrawianie duchowe metoda SRT lub metodami Hooponopono.

 

Jeżeli masz pytania, napisz, a my postaramy się jak najszybciej na te pytania, w miarę naszych możliwości odpowiedzieć.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com