Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakry
czakry
Cena:39.00PLN

 

 

Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

 

- czakra (czakram) podstawy – czerwona świeca z olejkami cynamonu, muskatu i goździka

- czakra sakralna – pomarańczowa świeca z olejkami cedru, rozmarynu i białej sosny

- czakra splotu słonecznego – żółta świeca z olejkami bergamotki, grejpfrutu i cytryny

- czakra serca – zielona świeca z olejkami lawandyn, pomarańczy i mandarynek

- czakra gardła – niebieska świeca z olejkami róży z Maroko i rumianku

- czakra trzeciego oka – indygo świeca z olejkami lawendy, białej sosny i rumianku

- czakra korony – fioletowa świeca z olejkami paczuli, kadzidłowca

 

Każda ze świec znajduje się w przezroczystym opakowaniu z polycarbonate, a cały komplet swiec znajduje się w przezroczystym opakowaniu, nadającym się dla kogoś na prezent.

 

Okres palenia świecy około 5 – 6 godzin

 

Prosimy każdą palącą się świecę postawić na podłożu ognioodpornym, pojemnik, w którym znajduje się świeca, krótko przed jej spaleniem, robi się gorący co może spowodować uszkodzenie podłoża, na którym świeca stoi.

 

Dlatego wszystkie blokady i ograniczenia w pobieraniu energii życiowej powodują zaburzenia pracy całego organizmu, a te z kolei prowadza do pojawiania się różnego rodzaju objawów chorobowych, złym samopoczuciem, odczuwaniem braku energii, lękami i zachwianiem równowagi emocjonalnej.

 

Energia powstającą w wyniku palenia się proponowanych przez nas świec, pomoże Ci odblokować czakry i przywrócić prawidłowe ich działanie.

 

Dodatkowym wzmacniającym atrybutem, mogą być mandale przedstawiające kolor i znaki energetyczne poszczególnych czakr jak na poniższych zdjęciach.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com