Ho´oponopono 23 modlitwy oczyszczające problemy życiowe - Krystyna Kwiecinski

Świat Książki

hooponopono
hooponopono
Cena:49.00PLN

 

 

Ho´oponopono 23 modlitwy oczyszczające problemy życiowe - Krystyna Kwiecinski

 

Kolejna, już trzecia książka Krystyny Kwiecinski pod tytułem „Ho`oponopono. 23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych” będzie miała swoją premierę na targach medycyny naturalnej 2017 w Katowicach.

Pozycja ta jest odpowiedzią na prośby wielu czytelników oraz kursantów, którzy prosili by powstały nowe, następne materiały na temat uzdrawiania technikami Huny i Ho`oponopono. Książka ta, jest jakby kierunkowskazem, który pomaga wybrać nam drogę, którą możemy iść przez życie z pełną świadomością tego, co się dzieje dookoła nas, z pozytywnym przeświadczeniem sensu własnego istnienia i własnej indywidualności.

Autorka proponuje nam w swojej nowej książce nie tylko fascynujący tekst dotyczący metody znanej już od wieków, ale również praktyczne jej zastosowanie, nie wymagające od nas niczego, jak troszeczkę dobrej woli i zainwestowania troszeczkę czasu, który chcemy przeznaczyć na pracę nad sobą.

Ze względu na to, że Ho`oponopono jest jednym z narzędzi Huny, nie zabrakło w tej książce również zasad Huny oraz wskazania sytuacji, w których Huna pomaga. Czytelnicy znajdą tu również informacje na temat transformacji energetycznych, czyli przeprogramowania negatywnych programów, które odbierają nam energię.

Z książki dowiadujemy się jak można postępować w przypadku odczuwania negatywnych emocji, takich jak poczucie winy, poczucie niezasługiwania, odrzucenia i temu podobnymi. Oprócz tego autorka dokładnie opisuje dyskomfort ciała fizycznego wynikający jako skutek przeprowadzenia pozytywnych działań oczyszczających. Ona nazywa to zjawisko, „negatywnymi skutki, pozytywnego uzdrawiania”. Zjawisko to jest znane w zasadzie w medycynie chińskiej, jak i kręgach medycyny alternatywnej, ale mało kto mówi o tym. Z książki dowiadujemy się też, że istnieją trzy fazy uzdrawiania i jedna z nich to wlasnie jest dyskomfort ciała fizycznego.

Książka jest zakończona zbiorem tematycznie ułożonych dwudziestu trzech modlitw, afirmacji Ho´oponopono. W zbiorze tym każdy może znaleźć treść afirmacji potrzebnej do oczyszczenia swojego problemu zdrowotnego, jak i egzystencyjnego.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com