Kadzidełka Archanioła Michała

Magia Kadzideł i Żywic

Kadzidełka Archanioła Michała
Kadzidełka Archanioła Michała
Cena:18.00PLN

 

 

Kadzidełka Archanioła Michała 

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Michała, zanim skierujemy do niego prośby, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Michała, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Michała.

 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk energii archanielskiej wypełnił twoją czakrę. Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Michała i z ufnością przekaz mu swoje zmartwienie, jak i prośbę, z która do niego przybyłeś.

 

Kadzidełka wykonane są ręcznie wg tradycyjnej indyjskiej receptury z naturalnych składników takich jak: suszone zioła i kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno, węgiel drzewny.

 

Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 gr kadzidełek.

 

Używanie kadzidełek jest zdrowe!

 

Paląc kadzidełko należy zwrócić uwagę na kubaturę pomieszczenia oraz zachować ostrożność z ogniem, w zapalonym kadzidełku zawsze znajduje się żar. Najlepiej używać takich kadzidełek, których zapach lubimy.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com