kadzidełko Smocza Krew

Magia Kadzideł i Żywic

kadzidełko smocza krew
kadzidełko smocza krew
  • kadzidełko smocza krew
  • kadzidełko smocza krew
  • kadzidełko smocza krew
Cena:6.00PLN

 

Kadzidełko smocza krew

 

Kadzidełka Krew Smocza, to kadzidło o mocnym przyjemnym zapachu, używane do ceremonii uzdrawiania i oczyszczania. Smocza krew jest żywicą, a nazwa pochodzi od jej czerwonego koloru, przypominającego krew.  Kadzidło to stosuje się do wszelkiego rodzaju magii oczyszczania, uzdrawiania i ochrony. Stosuje się go jako kadzidło ołtarzowe i odprowadzające dusze do światła.

 

Kadzidełka wykonane są ręcznie wg tradycyjnej indyjskiej receptury z naturalnych składników takich jak: suszone zioła i kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno, węgiel drzewny i nie zawiera syntetycznego zapachu ani substancji petrochemicznych.

 

Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

 

Używanie kadzidełek nie jest szkodliwe!

 

Paląc kadzidełko należy zwrócić uwagę na kubaturę pomieszczenia oraz zachować ostrożność z ogniem, w zapalonym kadzidełku zawsze znajduje się żar. Najlepiej używać takich kadzidełek, których zapach lubimy.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com