Misy dźwiękowe z serii De - Wa dla Jogi, 12 cm

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie

misa de-wa
misa de-wa
Cena:190.00PLN

 

 

Misy dźwiękowe z serii De - Wa dla Jogi, 12 cm

 

Misa ręcznie robiona z serii De - Wa, charakteryzuje się grubszą warstwą ścianek, o ładnym wypukłym kształcie z lekko płaskim dnem. Misa ta daje przyjemny, ciepły dźwięk, podczas którego ścianki misy wibrują.

Misy z serii De - Wa posiadają wysoką jakość ich wykonania i są wykorzystywane do medytacji Jogi i innych zabiegów z serii Joga.

Z tej serii mis dźwiękowych można zamówić i zakupić misy o ciężarze od 300 gram do 15 kilogramów. Jeżeli jest taka potrzeba, złóż zapytanie w naszym sklepie.

 

średnica misy około 12 - 12,5 cm

waga między 425 - 475 g.

 

Misy Tybetańskie i Nepalskie - czasami zwanymi misami himalajskimi. Ich historia sięga kilku tysięcy lat wstecz. Były używane jako przedmioty do rytuałów. Obecnie używa się ich jako instrumenty wspomagające medytację, masaże, uleczanie, tworzenia muzyki, jak i pracy z czakrami, relaksacji. Misy tworzą harmonijne drgania dźwiękowe o częstotliwości "AUM" lub "OM". Ta częstotliwość dźwięku bardzo dobrze wpływa na układ nerwowy, synchronizując fale mózgowe słuchacza do wibracji misy. Drgania te, między innymi, angażują odruch relaksacji i spowalniają tempo oddechowe, pracę mózgu i serca, zmniejszają ból, tworząc głębokie poczucie błogości, likwidują stres, dźwięk mis pomaga w leczeniu negatywnych skutków chemioterapii, likwiduje zespól przewlekłego zmęczenia i pomaga w leczeniu depresji. Osoby poddane terapii misami, odczuwają poprawę pamięci, jasności, witalności i zdolności do działania. Misy wspierają również leczenie bezsenności.

 

Proponowane misy wytwarzane są ręcznie ze stopu 5 - 12 metali. Najczęstszymi stosowanymi metalami są miedz, cynk, cyna, żelazo, ołów, złoto, srebro, Każdy pierwiastek wykorzystany do stworzenia misy niesie ze sobą określoną symbolikę i frekwencje wibracji, jak i nadaje jej unikalne brzmienie. Misy są ręcznie młotkowane z 4 do 5 warstw metalu (metalicznego stopu różnych metali). Od ilości warstw metalu wykorzystanych do zrobienia danej misy, zależy jej waga.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com