Arcygama, energetyczny obraz, mandala ezoteryczna

Magiczna Galeria|Wicca

arcygama
arcygama
Cena:150.00PLN

 

 

Arcygama, energetyczny obraz, mandala ezoteryczna

 

Gwiazda Arcygamy jest bardzo silnym symbolem ochronnym przed wszelkiego rodzaju złem, czarna magią i ciemnym losem. Kryje w sobie tajemnice Krzyża i uzdrowienia, przynosi wzmocnienie ducha, jest łącznikiem z Bogiem. Ci ludzie, którzy mają tę Gwiazdę twierdzą, że do ich domów przyszło pomyślność i zdrowie. Obejmuje swym ochronnym działaniem nie tylko osobę, ale i pomieszczenie, w którym się ona znajduje.

 

Arcygama symbolizuje chrześcijaństwo przed podziałami, wiarę pierwszych chrześcijan. Dwanaście ramion oznacza splecione uzdrawiające ręce Świętych Apostołów. Krzyż w środku gwiazdy to symbol ukrzyżowania i zmartwychwstania Jezusa. Mówi się, że Gwiazdę Arcygamy stworzyli mędrcy z narodu Koptów zamieszkującego jeszcze przed naszą erą terytorium Egiptu. To u nich schroniła się Święta Rodzina podczas ucieczki przed Herodem. Można ją umieścić w zasadzie wszędzie. Nie kumuluje negatywnej energii.

 

Mandala energetyczna, wykonana jest techniką mieszaną. Oprawiona jest w złotą ramę, ręcznie pozłacaną płatkami złotego metalu. Produkt jest chroniony prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Wymiar dekoracji może być inny od proponowanego, dopasowany do potrzeb klienta.

 

wym. zew. ca. 35 x 35 cm

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com