Pentagram na zlocie, silny symbol ochronny przed złem, czarną magią i urokami

Magiczna Galeria|Wicca

pentagram
pentagram
Cena:150.00PLN

 

 

Pentagram, silny symbol ochrony przed czarną magią, urokami ....

 

Pentagram uznany jest za bardzo silny symbol ochronny, dający ochronę, moc i powodzenie. Przez Chrześcijan uznawany jest jako symbol prawdy i religijnego mistycyzmu, nazywany jest tez Gwiazdą Betlejemską lub Gwiazdą Trzech Króli. Według świętej geometrii, pięcioramienna gwiazda pentagramu symbolizuje człowieka, a koło zakreślone wokół niego, to bariera ochronna. Znak ten bez koła oznacza konflikt i rozpad wewnętrzny.

 

Uważa się, że pentagram odbija wszystkich mentalnych negatywnych agresorów, cudze negatywne myśli, pozwala wyczuć osoby negatywne, broni integralności ciała fizycznego, strzeże przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego, stwarza pozytywną barierę energetyczną przed radiestezyjną emancją zieleni ujemnej, wzmacnia odporność. Pentagram pomaga w osiąganiu zamierzonych Celów Zamkniętych w kole wieczności. Pentagram znany jest ludzkości ponad (według naukowców) 5.500 lat.

 

Mandala energetyczna, wykonana jest techniką mieszaną. Oprawiona jest w złotą ramę, ręcznie pozłacaną płatkami złotego metalu. Produkt jest chroniony prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Wymiar dekoracji może być inny od proponowanego, dopasowany do potrzeb klienta.

 

wym. zew. ca. 35 x 35 cm

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com