Piramidka miedziana do Agnihotry

Agnihotra

miedziana_piramidka_do_agnihotry
miedziana_piramidka_do_agnihotry
Cena:180.00PLN

 

 

Piramidka miedziana potrzebna do palenia Agnihotry

 

Piramidka potrzebna do rytuału Agnihotry, wykonana z miedzi, pełni rolę paleniska do agnihotry i różnych ziół, np. szałwi.Miedz jest jakby pomostem do bardzo delikatnych poziomow energetycznych. Szerokość piramidki wynosi około 15,5 cm.

 

Agnihotra jest leczniczym, oczyszczającym ogniem ofiarnym, palącym suszony, czysty krowi nawóz, paliwem jest klarowane masło, a uzupełnieniem energetycznym jest niełuskany ryż.

Agni – ogień                       Hotra – ofiara, poświęcenie

Agnihotrę pali się w miedzianych piramidkach, jak i na dworze w wykopanym dołku w kształcie piramidy otoczonym jednym kręgiem kamiennym.

 

W miejscach regularnego palenia Agnihotry, ludzie są odporniejsi, zdrowsi ich Zycie jest harmonijne i szczęśliwe.

 

Palenie ognia wyzwala ogromną ilość energii duchowej i uzdrawiającej. Agnihotra odnawia komórki mózgowe, ożywia skórę, oczyszcza krew, neutralizuje działanie patologicznych bakterii, a dym Agnihotry gromadzi cząstki szkodliwego promieniowania energetycznego i neutralizuje jego negatywne oddziaływania.

 

Ogień Agnihotry oczyszcza:

 

  • centra energetyczne człowieka zwane czakrami
  • dom, budynki, firmy z negatywnych energii
  • odprowadza dusze osób zmarłych
  • pomaga odłączyć się od wampirów energetycznych
  • pomaga usunąć negatywne skutki: „złego oka”, klątwy, uroku, zło życzenia, przekleństw

 

Kawałek Agnihotry polewamy masłem, podpalamy i płonący kawałek Agnihotry układamy w piramidce z reszta Agnihotry przeznaczonej do palenia. Rytuał palenia powinien trwać około 15 minut.

 

W tym czasie należy siedzieć w pobliżu ognia w wygodnej pozycji i wprowadzając się w stan wyciszenia, należy myśleć pozytywnie.

 

Można głośno wypowiedzieć, np. podobne zdanie „Oczyszczam siebie i wszystkich mieszkańców, jak i cały dom, w którym się znajduje z wszelkiej negatywnej energii tu i teraz, niech w tym domu gości dla wszystkich zdrowie miłość, dostatek i harmonia”, lub stworzyć swoje własne.

 

Gdy zgaśnie ogień, a pozostaje jeszcze tlący się żar i dym, można okadzić nim dom, w którym odbywał się rytuał Agnihotry.

 

Popiół ze spalonej Agnihotry jest fantastycznym kompotem dla ziemi przeznaczonym do uprawy roślin. Agnihotrę powinno się palic, w zależności od potrzeby energetycznej danego domu i zdrowia jego mieszkańców.

 

Polecamy wszystkim ten fantastyczny, oczyszczajacy, antyczny już rytuał uzdrawiającego ognia.

 

przybory_do_agnihotry

przybory_do_agnihotry

agnihotra

agnihotra

agnihotra

agnihotra

Polecamy także:

chlorella.jpg
CHLORELLA suplement diety
Cena:88.00PLN
oczyszczanie_duchowe_zwierząt
Oczyszczanie zwierząt
Cena:150.00PLN
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com