Oczyszczanie związków międzyludzkich

Uzdrawianie Duszy

uzdrawianie_związków_międzyludzkich
uzdrawianie_związków_międzyludzkich
Cena:200.00PLN

 

 

Oczyszczanie związków międzyludzkich

 

Najczęściej związki międzyludzkie mają charakter karmiczny, oznacza to, że między ludźmi istnieją pozytywne i negatywne energie z poprzednich wcieleń. (zależności, długi karmiczne, sprawy niezakończone, przysięgi, zobowiązania itp.).

 

Oczyszczenie poprzednich wcieleń, układów karmicznych i negatywnych energii między ludźmi ułatwia ich wzajemne relacje, podnosi poziom harmonii i zrozumienia między nimi, może zapobiec rozwodom i rezygnacji z pracy.

 

W zasadzie nie ma takiego obszaru, który byłby wyłączony, jeżeli chodzi o oczyszczanie. Każdy problem, który doświadczamy w naszym życiu, ma określone przyczyny.

Możecie, więc Państwo zwracać się z różnymi pytaniami dotyczącymi problemów, które niepokoją, powodują dyskomfort, stres, ból itp.

Mogą to być pytania typu: coś blokuje wyjazd za granicę, nie mogę znaleźć pracy, ciągle wszystko mi się psuje, dlaczego szef tak się na mnie uwziął itp.

 

Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) umożliwia oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych, jak i wyzdrowienie ciała fizycznego.

 

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu istniejących chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są najczęściej zupełnie gdzie indziej (w psychice, programy, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.) Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybkie, trwałe i skuteczne.

 

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

 

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

 

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców komórek ciała fizycznego, jak i świadomości, podświadomości duszy.

 

Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, nowe spojrzenie na związki partnerskie sprawy zawodowe i świat, stworzenie nowej rzeczywistości do życia i funkcjonowania na naszej Planecie…

 

 

Polecamy także:

Probiosan_mini3D_72dpi(1).jpg
PROBIOSAN suplement diety
Cena:60.00PLN
regalen_1.jpg
REGALEN suplement diety
Cena:78.00PLN
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com