Oczyszczanie pomieszczeń i działek gruntowych

Uzdrawianie Duszy

oczyszczanie_domów_biur_pomieszczeń
oczyszczanie_domów_biur_pomieszczeń
Cena:250.00PLN

 

 

Oczyszczanie pomieszczeń i działek gruntowych

 

Nie wystarczy oczyszczanie swojego ciała i różnych sfer życiowych. Ważne jest tez oczyszczenie pomieszczeń, w których przebywamy. Do tych pomieszczeń należą mieszkania, domy, w których mieszkamy i firmy, w których pracujemy.

 

Często w tych pomieszczeniach przebywają istoty bezcielesne, (które nie odeszły do światła). Mogą być połączenia z innymi rzeczywistościami. W tych pomieszczeniach mogą się również znajdować cudze i własne negatywne myślokształty, mogą być przyczepione do przedmiotów znajdujących się w tych pomieszczeniach. Stanowią one blokady energetyczne dla nas i naszego zdrowia.

 

W każdym przypadku należy oczyścić budynki i przedmioty w nich się znajdujące, które odziedziczyliśmy lub odkupiliśmy od kogoś lub jak się wprowadziliśmy po kimś do mieszkania. Oczyszczając budynek należy zawsze oczyścić również ziemię, na której stoi. Nie dokonanie tych czynności jednocześnie, powoduje nawroty sytuacji, jakie były w budynkach przed ich oczyszczaniem.

 

Istnieje wiele metod oczyszczania pomieszczeń. Najlepszy efekt jest wtedy, gdy połączymy metodę SRT z innymi technikami oczyszczającymi.

 

Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) umożliwia oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych, jak i wyzdrowienie ciała fizycznego.

 

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu istniejących chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są najczęściej zupełnie gdzie indziej (w psychice, programy, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.) Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybkie, trwałe i skuteczne.

 

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

 

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

 

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców komórek ciała fizycznego, jak i świadomości, podświadomości duszy.

 

Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, nowe spojrzenie na związki partnerskie sprawy zawodowe i świat, stworzenie nowej rzeczywistości do życia i funkcjonowania na naszej Planecie…

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com