Wrotycz – magia ziół, zielnik, zioła

Blog Magii » Wrotycz – magia ziół, zielnik, zioła

2020-08-12 19:08
  • wrotycz
    wrotycz

 

 

 

 

Wrotycz – magia ziół, zielnik, zioła

 

Wrotycz to dość pospolita roślina, często nazywana chwastem, rośnie praktycznie wszędzie na lakach i w ogrodach. Jest łatwy do rozpoznania, gdyż posiada długie łodygi i żółte drobne kwiatki, o silnym zapachu kamforowym. Spożywany w zbyt dużych ilościach może być trujący.

 

Zioło to ma wiele właściwości leczniczych, jak i również magicznych. Wrotycz jest niezastąpiony w oczyszczaniu energetycznym przestrzeni, jak i pomocny przy usuwaniu rzuconych uroków miłosnych.

 

Do rytuałów magii miłosnej

 

wrotycz można zastosować w magii miłosnej, jeżeli podejrzewamy, że rzucono urok zakazujący szczęście w miłości lub samemu rzuciło się na kogoś urok w dziedzinie miłości. Stosowanie tego zioła pozwala na zniwelowanie działania tegoż uroku.

 

W piątek, przy zmniejszającym się księżycu, zaparz wywar z wrotycza, dodaj tego wywaru do przygotowanej kąpieli i się w tym wykąp. Możesz również przygotowanym wywarem przemyć okolice serca, a wszystko to powtarzając, że obmywasz się z wszystkich negatywnych energii rzuconego uroku. Powtarzaj to tak długo, aż poczujesz ze urok miłosny zniknął.

 

Możesz tez przygotować prawdziwy rytuał odczyniania i zwalniania z uroków. Robi się to w fazie zmniejszającego się księżyca aż do nowiu. Do tego przygotuj dwa bukiety wrotycza, po trzy rośliny z kwiatami w każdym. Ułóż te bukiety w krzyż w metalowym lub ceramicznym naczyniu. Przygotuj swoje zaklęcie, które mówi o spalaniu rzuconych uroków, np. niech się spali na zawsze, to co wcześniej było rzucone. Najlepiej, jeżeli są to od ciebie powiedziane słowa.

 

Jak się zioła spalą posiedź jeszcze przy miejscu palenia, pomedytuj, przyjmij pozytywne energie i zwizualizuj scenę, która miała powstać w wyniku tego rytuału.


Wrotycz chroni przed czarami i negatywną energią

 

Zgodnie z ludową magią, ziele wrotyczu chroni przed czarom i demonom, dlatego ozdabiano nim wejścia do domu, nacierano pościel, meble, skrzynie i inne sprzęty gospodarstwa domowego. Ze zwg. na to, że wrotycz posiada energie Słońca, jest tak doskonałym środkiem ochronnym przed negatywnymi energiami. Palenie wrotyczu i okadzanie dymem z niego domu, miejsca czy osoby, sprawia, że następuje oczyszczenie aury i usuniecie negatywnych energii. Regularne palenie wrotyczu zapewnia ochronę energetyczną danego miejsca czy osoby.

 

Jeżeli chcesz zacząć coś od nowa to ziele Wrotycza pomoże zakończyć ci ciągnące się sprawy, które powinny już dawno odejść do przeszłości.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com