Witamina C i referat doktora Frederick R. Klenner

Blog Magii » Witamina C i referat doktora Frederick R. Klenner

2020-04-02 18:53
  • witamina c
    witamina c

 

 

 

Witamina C i referat doktora Frederick R. Klenner

 

Węgierski biochemik Albert Szent – Gyorgyi otrzymał w roku 1937 Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie kwasu heksuronowego zwanego inaczej witamina C lub kwasem askorbinowym.

 

Od tej pory zaczęli naukowcy prześcigać się w robieniu doświadczeń mających na celu ustalenie na co dokładnie jest skuteczna witamina C i jak się okazało Vitamine C może zdziałać dużo dobrego.

 

Pod koniec 1948 roku wybuchła w Północnej Karolinie epidemia polio. Objęła ona praktycznie prawie cały stan. Zgłaszały się do szpitala dziesiątki pacjentów z typowymi objawami tej choroby. Ówczesny lekarz szpitala Annie Penn Memorial Hospital, dr. Frederick R. Klenner zdecydował się na leczenie pacjentów chorych na polio dużymi dawkami witaminy C. po 72 godzinach od podania leku aż 60 pacjentów wróciło do pełnego zdrowia.

 

W lipcu 1949 Dr. Frederick R. Klenner opublikował dokument w czasopiśmie medycznym Southern Medicine & Surgery. Dokument ten przedstawiał dokładny opis przeprowadzanej terapie w okresie epidemii polio. Dzisiaj jest ten dokument opublikowany w Internecie nawet w jeżyku polskim.

 

Ten dokument utwierdza nas w przekonaniu, że „ktoś robi nas w konia” i wymusza na nas i naszych maluchach szczepionki, oficjalnie jako jedyne to coś, co leczy, zapobiega i uzdrawia.   

 

Wszystkie, oficjalnie nieuleczalne choroby, takie jak świnka, odra, różyczka, grypa czy hepatitis zapobiega się i „leczy” szczepionkami, a wystarczyłoby porozglądać się trochę po naturze, wśród ziół czy witamin i je odpowiednio zastosować.

 

Obecnie są wszędzie dostępne, bez recepty, w byle jakim sklepie, takie leki jak paracetamol i jego pochodne. Według mediów powinny działać przeciw zapalnie i przeciw bólowo, ale tak naprawdę nigdzie nie wie jakie nie są ze sobą szkodliwości.  

 

Dokument przedstawiający przeprowadzone przez Dr. Klenner badania i leczenia wysokimi dawkami witaminą C mówi o wyleczeniu oficjalnie nieuleczalnych chorób i pewnie dlatego dokument ten zniknął na wiele lat z dostępnych publikacji.

 

Ten kto mówi, że witamina C nie ma żadnego wpływu na proces leczenia, jest w błędzie, bo albo witamina była podawana za krótko, za małe dawki lub za rzadko. To jest tak samo, jak zażywa się antybiotyk. Musi być odpowiednia koncentracja substancji we krwi, pomimo, że już symptomy minęły, czyli oprócz dawki uderzeniowej należy przyjmować jeszcze dawkę podtrzymującą. Tak samo jest z witamina C, należy przyjmować najpierw dawkę uderzeniową a potem podtrzymującą.

 

Należy tutaj zaznaczyć, że witamina C jest substancją witalną i stanowi naturalny skład ludzkiego organizmu, niezbędny do wielu przemian biochemicznych.

 

Codzienne zażywanie witaminy C jest prostą profilaktyką podtrzymującą istniejące zdrowie, jak i ułatwienie do powrotu do zdrowia.

 

Choroby wyleczone przy stosowaniu wysokich dawek witaminy C stosowanych również poza układem jelitowym, zgodnie z raportem Dr. Frederick R. Klenner, to następujące choroby:

- Poliomyelitis

- Odra

- Błonica

- Półpasiec

- owrzodzenia skóry

- opryszczka pospolita

- ospa wietrzna

- grypa

- wirusowe zapalenie mózgu

- świnka

- wirusowe zapalenie płuc

- alergie

- cukrzyca

- astma

- choroby serca

- choroby psychicznych

- nowotwory

- anemie

 

Nota prawna: niniejszy materiał został udostępniony jedynie w celach informacyjnych, nie ma na celu zastąpienia porady lekarskiej

 

Dużo zdrowia życzymy

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com