Uzdrawianie metodą SRT

Uzdrawianie Duszy » Uzdrawianie metodą SRT

 • oczyszczanie_duchowe_srt
  oczyszczanie_duchowe_srt

 

Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) została opracowana przez Roberta Detzler. SRT pozwala nam na komunikację i pracę z naszą boską esencją, harmonizuje nasze różne aspekty naszego wewnętrznego Ja.

Narzędziem pracy tej metody jest wahadło i zbiór specjalnych tablic w ilości 31 szt. oraz inne tablice pomocnicze.

Metoda SRT umożliwia nam oczyszczanie wszystkich blokujących i ograniczających nas energii w życiu, (np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się nam możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych.

SRT jest metodą bardzo pomocną w uzdrawianiu zaistniałych chorób. Przyczyny chorób widocznych w ciele fizycznym znajdują się często zupełnie gdzie indziej (psychice, programy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.)

Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybsze, trwałe i skuteczne. SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy między ludźmi w zakładach pracy.

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identyczną skutecznością, jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

Oczyszczanie przeprowadzane jest przez Krystyne Kwiecinski, certyfikowanego nauczyciela SRA, utentyczność miedzynarodowego certyfikatu nauczyciela można sprawdzić bezposrednio na stronie SRA, https://www.spiritualresponse.com/classes-2/international-teachers/  

 

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Oczyszczanie zwierząt

  oczyszczanie_duchowe_zwierząt

   

  Pamiętajmy również o naszych zwierzętach. Im także można pomóc, poprzez klasyczne oczyszczanie negatywnych energii. Nie ma znaczenia, jakie to jest zwierzę. Wszystkie czyści się podobnie jak ludzi. Oprócz oczyszczenia programów i blokad, trzeba wprowadzić energie pozytywne, ukierunkowane na określony cel.

   

  Cena:150.00PLN
 • Oczyszczanie związków międzyludzkich

  uzdrawianie_związków_międzyludzkich

   

  Najczęściej związki międzyludzkie mają charakter karmiczny, oznacza to, że między ludźmi istnieją pozytywne i negatywne energie z poprzednich wcieleń. (zależności, długi karmiczne, sprawy niezakończone, przysięgi, zobowiązania itp.).

  Oczyszczenie poprzednich wcieleń, układów karmicznych i negatywnych energii między ludźmi ułatwia ich wzajemne relacje, podnosi poziom harmonii i zrozumienia między nimi, może zapobiec rozwodom i rezygnacji z pracy.

   

  Cena:200.00PLN
 • Oczyszczanie pomieszczeń i działek gruntowych

  oczyszczanie_domów_biur_pomieszczeń

   

  Nie wystarczy oczyszczanie swojego ciała i różnych sfer życiowych. Ważne jest tez oczyszczenie pomieszczeń, w których przebywamy. Do tych pomieszczeń należą mieszkania, domy, w których mieszkamy i firmy, w których pracujemy. Często w tych pomieszczeniach przebywają istoty bezcielesne, (które nie odeszły do światła). Mogą być połączenia z innymi rzeczywistościami. W tych pomieszczeniach mogą się również znajdować cudze i własne negatywne myślokształty, mogą być przyczepione do przedmiotów znajdujących się w tych pomieszczeniach. Stanowią one blokady energetyczne dla nas i naszego zdrowia

   

  Cena:250.00PLN
 • Oczyszczanie firmy i biznesu

  oczyszczanie_firm

   

  Jednym z najczęściej pojawiających się problemów wśród klientów, jest problem dysharmonii firmy, jaką prowadzą. Oczyszczenie firmy, to złożone, wieloetapowe przedsięwzięcie. Składa się z kilku elementów: oczyszczenie przestrzeni należącej do firmy (budynki i ziemia, na której stoją), grupy osób pracujących w danej firmie, sytuacji, w jakiej się obecnie firma znajduje itp.

   

  Cena:590.00»500.00PLN
 • Oczyszczanie metodą SRT

  aniolek_7.jpg

  SRT jest metodą bardzo pomocną w uzdrawianiu zaistniałych chorób. Przyczyny chorób widocznych w ciele fizycznym znajdują się często zupełnie gdzie indziej (psychice, programy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.)

   

  Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybsze, trwałe i skuteczne. Jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy między ludźmi w zakładach pracy.

  Cena:200.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com