Oferta specjalna
czakry

Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

 

Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

 

Cena:24.00PLN
czakra korony

świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

 

świeca intencyjna w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

 

Cena:29.80PLN
czakra sakralna

świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

 

świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

 

Cena:29.80PLN

Magia świec

Wszystkie zaproponowane w tym dziale szklane świece wykonane są z naturalnych wosków, barwione w masie, każda ze świec posiada silnie działający symboliczny obraz naniesiony na zew. stronę szkła. Świece magiczne wykonane są zgodnie ze starymi receptami magicznymi, naturalny wosk wymieszany jest z odpowiednimi olejkami i ziołami magicznymi, świece pobłogosławione są przez mistrza białej magii, tym samym są całkowicie gotowe do użycia w odpowiednim rytuale i maja silną moc magiczną.

 

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com