Oferta specjalna
kadzidełko-lawendowe

Kadzidełko Lawendowe

 

Zapach tego kadzidełka działa dodatnio na sferę psychiczną i fizyczną. Stosowanie tego zapachu zaleca się w okresach silnych lęków, niepokojów i nadpobudliwości. Zapach ten pomocny jest również w stanach fizycznych tj. nerwobólach, napięciu przedmiesiączkowym, bólach migrenowych, bezsenności. Spala się je w również w celu przyciągania miłości.

Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

 

Cena:5.90PLN
wegielki.jpg

Węgielki trybularzowe do palenia naturalnych kadzideł i ziół

 

Zarówno żywice jak i kadzidła posiadają swoje magiczne zapachy, które staja się bardziej intensywne podczas ich spalania. By rozkoszować się aromatem kadzideł ziołowych w postaci proszkowej, żywicznej, sypkiej i każdej innej, niezbędne jest posiadanie węgla drzewnego, który łatwo się zapala, delikatnie rozżarza się do czerwoności i spala się długo i równomiernie.

 

Cena:9.90PLN
nh[1].jpg

Zestaw kadzideł do pracy z Aniołami – zestaw prezentowy nr. 04

proponowany zestaw prezentowy zawiera kadzidła potrzebne do pracy z poszczególnymi Aniołami. Palone kadzidła te podnoszą wibracje pomieszczenia, w którym są palone i umożliwia polaczenie duchowe z niebiańskimi mieszkańcami. Aniołowie czekają, az ich poprosimy o pomoc, chcą nam pomagać, wspierać i Cieszyc się z naszych osiągnięć… pod jednym warunkiem trzeba o to poprosić…

Cena:89.00PLN
iu.jpg

Zestaw prezentowy do palenia ziół i kadzideł, nr. 03

Zestaw prezentowy składający się z różnego rodzaju żywic znajdujących się w ładnej, drewnianej skrzynce. Zestaw ten przeznaczony jest dla tych, którzy palą chętnie różne żywice i według własnej recepty robią z żywic własne mieszanki.

Cena:129.00PLN

Świat kadzideł

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com