Oferta specjalna
kadzidełko-lawendowe

Kadzidełko Lawendowe

 

Zapach tego kadzidełka działa dodatnio na sferę psychiczną i fizyczną. Stosowanie tego zapachu zaleca się w okresach silnych lęków, niepokojów i nadpobudliwości. Zapach ten pomocny jest również w stanach fizycznych tj. nerwobólach, napięciu przedmiesiączkowym, bólach migrenowych, bezsenności. Spala się je w również w celu przyciągania miłości.

Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

 

Cena:5.90PLN
wegielki.jpg

Węgielki trybularzowe do palenia naturalnych kadzideł i ziół

 

Zarówno żywice jak i kadzidła posiadają swoje magiczne zapachy, które staja się bardziej intensywne podczas ich spalania. By rozkoszować się aromatem kadzideł ziołowych w postaci proszkowej, żywicznej, sypkiej i każdej innej, niezbędne jest posiadanie węgla drzewnego, który łatwo się zapala, delikatnie rozżarza się do czerwoności i spala się długo i równomiernie.

 

Cena:5.00PLN

Świat kadzideł

Zobacz wszystkie | Strony:
 • kadzielnica z trzema nogami do magii wicca

  kadzielnica

   

  czarny kociołek na trzech nogach o magicznym wyglądzie, nadaje paleniu ziól i kadzideł coś mistycznego.

   

  Cena:89.00PLN
 • czarodziejska kadzielniczka do palenia ziół i kadzideł

  kadzielniczka

   

  Piękny kociołek na trzech nogach o magicznym wyglądzie. Złoto lub miedź w środku nadaje paleniu coś mistycznego.

   

  Cena:69.00PLN
 • magiczna kadzielniczka do palenia ziół

  kadzielniczka

   

  Lżejszy kociołek na trzech nogach o magicznym uroku. Złoto lub miedź w środku nadaje paleniu coś mistycznego.

   

  Cena:69.00PLN
 • Zioła, kadzidła i żywice naturalne – mieszanka MEDYTATION

  kadzidla-medytacji

   

  Mieszanka kadzideł żywicznych o nazwie Meditation (medytacja) to mieszanina kilku naturalnych składników żywicznych pochodzenia tylko naturalnego przeznaczona do palenia w domu na węgielkach. Stosowana jest przede wszystkim w celu stworzenia spokojnej atmosfery nadającej się fantastycznie do medytacji.

   

  mieszanka: 50 gr

   

  Cena:32.00»28.90PLN
 • żywice naturalne i kadzidła – mieszanka ochronna PROTECTION

  magia ochronna

   

  Mieszanka Protection służy magii ochrony osobistej i najbliższej przestrzeni życia w usuwaniu złych spojrzeń, energii, uroków, przekleństw, a nawet klątw. W skład mieszanki żywicznej Protect wchodzą między innymi naturalne żywice pochodzenia naturalnego, takie jak mirra, olibanum czy Styrax

   

  Mieszanka: 25 gr

   

  Cena:19.80PLN
 • Kadzidła i żywice naturalne – mieszanka ochronna PROTECTION

  ochrona

   

  Mieszanka Protection służy magii ochrony osobistej i najbliższej przestrzeni życia w usuwaniu złych spojrzeń, energii, uroków, przekleństw, a nawet klątw. W skład mieszanki żywicznej Protect wchodzą między innymi naturalne żywice pochodzenia naturalnego, takie jak mirra, olibanum czy Styrax

   

  Mieszanka: 50 gr

   

  Cena:32.00»28.90PLN
 • Kadzidła i żywice Miłości – mieszanka żywiczna LOVE

  kadzidla

   

  Mieszanka żywic „Love” – to mieszanina różnych naturalnych żywic pochodzenia naturalnego do bezpośredniego palenia na węgielkach. W mieszance znajduja się między innymi płatki róży bułgarskiej, kwiat ....

   

  mieszanka: 25 gr

   

  Cena:19.80PLN
 • Kadzidła i żywice Miłości – mieszanka żywiczna LOVE

  ziola

   

  Mieszanka żywic „Love” – to mieszanina różnych naturalnych żywic pochodzenia naturalnego do bezpośredniego palenia na węgielkach. W mieszance znajduja się między innymi płatki róży bułgarskiej, kwiat ....

   

  mieszanka: 50 gr

  Cena:32.00»28.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry korony

  czakra korony

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry głowy, Sahasrara. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła jaśminowe, lawendowe, sandałowe, pachole, muskatu, brzoskwini, mandarynki i wiele inne.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry trzeciego oka

  czakra trzeciego oka

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry trzeciego oka. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła jałowca, lawendy, sandału, cedru, muskatu, róży, niebieskiego rumianku i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło - Zapach kwiatowy dla czakry gardła,

  czakra gardla

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry gardła. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła pomarańczy, lawendy, mięty, sandału, ananasu, cynamonu, geranii, wanilii, muskatu, indiańskiej trawy i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry serca,

  czakra serca

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry serca. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła bergamotki, ananasu, leśne jagody, róży, ylang ylang, geranii, sandału, cynamonu, wanilii, cedru i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry splotu słonecznego,

  czakra_splotu.png

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry splotu słonecznego. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła mięty, trawy limonki, bergamotki, drzewa różanego, ananasu, leśne jagody, róży, ylang ylang, geranii, rumianku, rozmarynu, sandału, cynamonu, wanilii i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry sakralna,

  czakra sakralna

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry sakralnej. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła mandarynki, róży, cynamonu, jaśminu, geranii, trawy, wanilii, paczuli, muskatu i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Kadzidło – Zapach kwiatowy dla czakry podstawy

  czakra podstawy

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry podstawy. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła szafranu, imbiru, bergamotki, róży, ylang ylang, anyżku, cedru, sandału, paczuli i wiele innych.

   

  Cena:9.90PLN
 • Dyfuzor ze znakiem „Ohm”

  lampka_kadzidla.png

   

  Lampka zapachowa, dyfuzor został specjalnie zaprojektowany do spalania bloków kadzideł z serii Aromafume. Ten parownik zapachowy z palnikiem kadzidłowym wytwarza najbardziej odpowiednią temperaturę do rozprowadzania zapachów bloków kadzideł z serii Aromafume. Dyfuzor i kadzidełka tworzą najskuteczniejszy i najczystszy sposób rozprowadzania przyjemnych substancji zapachowych. Nie ma substancji toksycznych, nie powstaje dym lub popiół!

   

  Cena:24.00PLN
 • Dyfuzor „Drzewo życia”

  dyfuzor

   

  Dyfuzor został specjalnie zaprojektowany do spalania bloków kadzideł z serii Aromafume. Ten parownik zapachowy z palnikiem kadzidłowym wytwarza najbardziej odpowiednią temperaturę do rozprowadzania zapachów bloków kadzideł z serii Aromafume. Dyfuzor i kadzidełka tworzą najskuteczniejszy i najczystszy sposób rozprowadzania przyjemnych substancji zapachowych. Nie ma substancji toksycznych, nie powstaje dym lub popiół!

   

  Cena:24.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia serii 1001 Nocy, KH 528

  kadzielniczka

   

  ta śliczna, złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczka nadaje się do kadzidełek stożkowych położonych na metalowej płytce.

   

  Cena:49.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia serii 1001 Nocy, KH 526

  kadzielniczka

   

  ta śliczna, złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palić zioła.

   

  Cena:119.00PLN
 • złoto - czarna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia z serii 1001 Nocy, KH 520

  kadzielniczka

   

  ta śliczna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palić zioła.

   

  Cena:98.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia z serii 1001 Nocy, KH 521

  kadzielniczka

   

  ta śliczna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palic zioła.

   

  Cena:49.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Raphaela

  Kadzidełka Archanioła Raphaela

   

  Aby połączyć się z energia Archanioła Raphaela, zanim skierujemy do niego prośby o uzdrowienie nas, czegos lub kogoś innego, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Raphaela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Raphaela.

   

  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Miłości Chamuela

  Kadzidełka Archanioła Chamuela

   

  Aby połączyć się z energia Archanioła Chamuela, zanim skierujemy do niego prośby o uzdrowienie miłości i naszych kontaktów partnerskich, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Chamuela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Chamuela.

   

  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Haniela

  Kadzidełka Archanioła Haniela
  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Gabriela

  Kadzidełka Archanioła Gabriela

   

  Aby połączyć się z energia Archanioła Gabriela, zanim skierujemy do niego prośby o pomoc w rozwiązaniu naszego problemu, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Gabriela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Gabriela.

   

  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Michała

  Kadzidełka Archanioła Michała

   

  Aby połączyć się z energia Archanioła Michała, zanim skierujemy do niego prośby, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Michała, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Michała.

   

  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka Archanioła Metatrona

  metatron

   

  Aby połączyć się z energia Archanioła Metatrona powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Metatrona, a następnie zapalic świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Metatrona.

  Cena:18.00PLN
 • Kadzidełka siedmiu Archaniolów (komplet)

  archanioly

   

  Kadzidełka wykonane są ręcznie wg tradycyjnej indyjskiej receptury z naturalnych składników takich jak: suszone zioła i kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno, węgiel drzewny.

   

  Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 7 opakowan dla siedmiu Archaniolów po 7 sztuk kadzidełek dla kazdego Archaniola.

   

  Cena:24.00PLN
 • Kadzidełko Ylang Ylang

  Ylang

   

  Ylang-Ylang słodki kwiatowy zapach, uznawany za afrodyzjak - płatki ylang-ylang w Indonezji są rozrzucane na łożu nowożeńców .Znaczenie slow ylang ylang to –kwiat kwiatów.

  Kadzidełko Ylang Ylang pachną delikatnie i słodko. Działa relaksująco i antydepresyjnie, przeciwlękowo i nasennie.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko białej szałwi

  biala szalwia

   

  Biała szałwia – kadzidło wykonuje się z kwiatów i liści.

   

  Szałwia oczyszcza nas z tego, co złe, przyspiesza działanie tego, co dobre. Przekazuje przedmiotom, pozytywną energię spokoju i czystości. pobudza nas do rozwoju duchowego

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko królowej nocy

  Kadzidełko królowa nocy
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko kamasutra

  kamasutra
  Cena:5.90PLN
 • kadzidełko zielona herbata

  zielona herbata
  Cena:5.90PLN
 • kadzidełko waniliowe

  kadzidelko waniliowe
  Cena:5.90PLN
 • kadzidełko Smocza Krew

  kadzidełko smocza krew
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Paczuli

  kadzidelko paczuli
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Opium

  Kadzidełko opium
  Cena:5.90PLN
 • kadzidełko przeciw stresowi

  kadzidełko stres

   

  Kadzidełka wykonane są ręcznie wg tradycyjnej indyjskiej receptury z naturalnych składników takich jak: suszone zioła i kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno, węgiel drzewny.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Muskat

  Kadzidełko Muskat
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Mirry

  Kadzidełko mirry
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko cedrowe

  kadzidelko cedry.png
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Lotosu

  kadzidelko lotosu
  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Jaśminowe

  kadzidlo jasminowe
  Cena:5.90PLN
 • Podstawka dla kadzielniczek

  Podstawka dla kadzielniczek

   

  Ognioodporna podstawka z terakoty dla kadzielniczek, kociołków żeliwnych i innych przyborów do palenia ziół, kadzideł i Agnihotry.

   

  Cena:59.00PLN
 • Kocioł żeliwny do palenia ziół i kadzideł

  kociolek do ziol

   

  Kocioł wykonany jest z żeliwa, posiada uchwyt i pokrywkę. Kociołek służy do rytuałów i związanych z tym paleniem kadzideł. Zalecamy, aby wypełnić Kociołek specjalnym piaskiem, jest to przydatne dla każdego rodzaju kadzenia.

   

  Cena:68.00PLN
 • Kadzielniczka, kocioł żeliwny do palenia ziół i kadzideł z symbolem wicca

  kociolek_zeliwny

   

  Kociołek wykonany jest z żeliwa, posiada uchwyt i pokrywkę. Kociołek służy do rytuałów i związanych z tym paleniem kadzideł. Zalecamy, aby wypełnić Kociołek specjalnym piaskiem, jest to przydatne dla każdego rodzaju kadzenia.

   

  Cena:118.00PLN
 • Kadzidełko do medytacji

  kadzidełko-do-medytacji

   

  Kadzidełka zalecane są do stosowania podczas medytacji, oczyszczają pomieszczenie, podnoszą wibracje, uspokajają wszystkie zmysły, wyciszają, pozwalają na lepszą koncentracje na wysokich poziomach duchowych.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Sandałowe

  kadzidełko-sandałowe

   

  Wyrazisty aromat drzewa sandałowego przywołuje na myśl tropikalne lasy i starożytne świątynie. Przyjemna woń sandałowca wprowadza w dobry nastrój, relaksuje i działa kojąco. Poleca się go osobom poszukującym harmonii, ponieważ łagodzi napięcia i stresy. Warto wiedzieć, że ściany wielu zabytkowych indyjskich budynków wykonane są właśnie z drzewa sandałowego. Ma ono bowiem trwałe antyseptyczne (dezynfekcyjne) działanie. Subtelnie oczyszczając atmosferę, sprzyja kontemplacji. Działa jak doskonałe remedium na irytację, stres i szybkie tempo życia codziennego.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Czerwona Róża

  kadzidełko-czerwona-róża

   

  Stosowanie tego zapachu zaleca się w stanach zakłopotania, przygnębienia. Zapach róży działa kojąco na bóle głowy, migrenę, zaburzenia wywołanie menopauzą oraz na stan napięcia przedmiesiączkowego. Spala się je w celu zwiększenia uwagi, wywołania proroczych snów i przyciągania miłości. Kadzidełko różane posiada najsilniejsze wibracje miłosne i zaliczane jest do afrodyzjaków.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko cynamonowe z jabłkiem lub wanilią

  Kadzidełko-cynamonowe

   

  Zapach działa pobudzająco, zaliczany jest do afrodyzjaków. Poprawia nastrój, usuwa zmęczenie. Spala się je w celu ochrony i przyciągania pieniędzy.

   

  Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Cannabis

  kadzidełka-cannabis

   

  Zapach kadzidełka Cannabis działa dodatnio na sferę psychiczną i fizyczną. Poprzez stosowanie tego zapachu osiągamy .....

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Waniliowe

  Kadzidełko-waniliowe

   

  Zapach kadzidełka waniliowego działa pobudzająco na organizm. Uważany jest za afrodyzjak. Stosowanie tego zapachu zaleca się w stanach ospałości, oziębienia seksualnego. Spala się je w celu przyciągania miłości, zwiększenia seksualnych pragnień oraz poprawy sił umysłowych.

   

  Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

   

  Cena:5.90PLN
 • Kadzidełko Lawendowe

  kadzidełko-lawendowe

   

  Zapach tego kadzidełka działa dodatnio na sferę psychiczną i fizyczną. Stosowanie tego zapachu zaleca się w okresach silnych lęków, niepokojów i nadpobudliwości. Zapach ten pomocny jest również w stanach fizycznych tj. nerwobólach, napięciu przedmiesiączkowym, bólach migrenowych, bezsenności. Spala się je w również w celu przyciągania miłości.

  Kadzidełka zapakowane są w foliową torebkę i tekturowe, kolorowe pudełeczko. Każde kadzidełko ma długość 23 cm i posiada dużą objętość. Opakowanie zawiera 20 sztuk kadzidełek.

   

  Cena:5.90PLN
 • 16 80, Kadzielniczka duża, czarka, miseczka - do spalania ziół i mieszanek żywicznych

  kadzielniczka

   

  Dekoracyjna mosiężna kadzielniczka nadaje się do palenia różnego rodzaju kadzideł, ziół, substancji żywicznych , pod wpływem ciepła wydziela się odpowiedni aromat i wytwarzany jest dym. Urządzenia tego używa się do rytuałów białej magii lub okadzania wyznaczonych miejsc lub ludzi i zwierząt.

   

  Cena:68.00PLN
 • 16 242, Kadzielniczka, czarka, miseczka - do spalania ziół i mieszanek żywicznych

  kadzielnniczka

   

  Dekoracyjna mosiężna kadzielniczka nadaje się do palenia różnego rodzaju kadzideł, ziół, substancji żywicznych , pod wpływem ciepła wydziela się odpowiedni aromat i wytwarzany jest dym. Urządzenia tego używa się do rytuałów białej magii lub okadzania wyznaczonych miejsc lub ludzi i zwierząt.

   

  Cena:69.00PLN
 • Piasek do palenia naturalnych kadzideł i ziół

  ki.jpg

   

  delikatny, drobnoziarnisty piasek jest idealnym materiałem pomocniczym w paleniu ziół i kadzideł. Stosuje się go jako podkład izolacyjny pod węgielki trybularzowi. Opakowanie - 200 gr.

   

  Cena:6.90PLN
 • Węgielki trybularzowe w kształcie doniczki, do palenia naturalnych kadzideł i ziół

  nh.jpg

   

  Zarówno żywice jak i kadzidła posiadają swoje magiczne zapachy, które staja się bardziej intensywne podczas ich spalania. By rozkoszować się aromatem kadzideł ziołowych w postaci proszkowej, żywicznej, sypkiej i każdej innej, niezbędne jest posiadanie węgla drzewnego, który łatwo się zapala, delikatnie rozżarza się do czerwoności i spala się długo i równomiernie.

   

  Cena:19.90PLN
 • Węgielki trybularzowe do palenia naturalnych kadzideł i ziół - komplet

  wegielki

   

  Zarówno żywice jak i kadzidła posiadają swoje magiczne zapachy, które stają się bardziej intensywne podczas ich spalania. By rozkoszować się aromatem kadzideł ziołowych w postaci proszkowej, żywicznej, sypkiej i każdej innej, niezbędne jest posiadanie węgla drzewnego, który łatwo się zapala, delikatnie rozżarza się do czerwoności i spala się długo i równomiernie.

   

  Cena:49.00PLN
 • Węgielki trybularzowe do palenia naturalnych kadzideł i ziół

  wegielki.jpg

   

  Zarówno żywice jak i kadzidła posiadają swoje magiczne zapachy, które staja się bardziej intensywne podczas ich spalania. By rozkoszować się aromatem kadzideł ziołowych w postaci proszkowej, żywicznej, sypkiej i każdej innej, niezbędne jest posiadanie węgla drzewnego, który łatwo się zapala, delikatnie rozżarza się do czerwoności i spala się długo i równomiernie.

   

  Cena:5.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com