Orgon zwany Orgonitem lub odpromiennikiem

Blog Magii » Orgon zwany Orgonitem lub odpromiennikiem

2020-09-04 21:22
  • orgonit
    orgonit

 

 

 

 

orgonity 

 

Wraz z rozwojem duchowym naszego społeczeństwa, zauważyliśmy ze jest coś takiego, jak energia, za pomocą której możemy tworzyć wiele rzeczy i sytuacji. Świat naukowy powoli zaczyna akceptować, że nie widoczne dla normalnego oka zjawiska, takie jak energie, np.: życia, energie tworzenia, energia telepatyczna lub energia szkodliwe dla człowieka, również istnieją.

 

W dotychczasowym naszym świecie (jeszcze przed koroną wirusem) był kładziony duży nacisk na życie konsumpcyjne, gonitwę za pieniędzmi, skupienie się na pracy oraz wszystkich czynnościach rozwijających ego.

 

Ze względu na to, że nasz umysł został tak zaprojektowany, by mógł on jak najlepiej doświadczać rzeczywistość, która nas otacza.

 

Dlatego też nasze oko jest w stanie zobaczyć tylko niewielki ułamek całego spektrum zjawisk, które nieustannie zachodzą dookoła nas. Podobnie jak powietrze, które nas otacza lub jak prąd, który płynie w instalacjach, płyną w ukryciu przed naszymi fizycznymi zmysłami, energie życia, Boskie zasilanie, Boska Miłość, w której jesteśmy zanurzeni od momentu przyjścia na ten świat.

 

Wiele naukowców próbowało zbadać te niewidzialne, a odczuwalne zjawiska. Jednym z nich, chyba najbardziej w tej dziedzinie znanym, był Wilhelm Reich. Badając i przeprowadzając różne eksperymenty, pomagał swoim pacjentom w uzdrawianiu różnorakich chorób i przywracaniu ich organizmom prawidłowej energetyki, czyli prowokował powstawanie równowagi ładunków elektromagnetycznych. Z czasem ustali, że przez zagęszczenie w jednym miejscu ładunków elektromagnetycznych powoduje powstanie energii o życiodajnych ładunkach. Swoje odkrycie nazwał piękną nazwą "Orgon", a swoje wynalazki nazywał urządzeniami orgonowymi (opis tych zagadnień można znaleźć w książce "The discovery of the orgone" z 1948 roku).

 

Istnieje wiele postaci orgonu, dla organizmów żywych ważne są orgony (orgonity) o skróconej nazwie POR. orgonity te zasilają energią wszelkie struktury życia, wspierając funkcje ciała, poprzez przenikanie poprzez Meridiany i system czakr.

 

Drugim rodzajem orgonu, jest orgon z przeciwstawnego bieguna zwany DOR, czyli orgon destrukcyjny. Promieniowanie tego orgonu jest produkowane przez urządzenia, nie będące w harmonii z naturalnymi częstotliwościami Ziemi i organizmów żywych. Do takich urządzeń należy współczesna technologia radiowa, mikrofalowa, komórkowa, telewizyjna itp.

 

Antidotum na zwiększone zagęszczenie w naszym otoczeniu promieniowania DOR    są  urządzenia orgonowe, zwane orgonitami.

 

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity jest użycie w ich wnętrzu kwarcu lub kryształu górskiego. Minerały zatopione w masie powodują, że orgonity zawsze promieniują pozytywną energią, nawet jeśli orgonit znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształ wewnątrz orgonitu powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych. Orgonit zawsze poprawia i harmonizuje atmosferę w przestrzeniach domu lub biura

 

Orgonity są ładną, estetyczną dekoracją, a jednocześnie mają potężną zdolność wprowadzania nas w stan uzdrawiającej harmonii i równowagi energetycznej.

 

Orgonity mają z reguły kształt piramidy, kuli lub stożka. Czasami można je spotkać jako biżuterię w dowolnym kształcie. Ważne jest by pamiętać, że energia siły życiowej, która z nich płynie jest ogromna.

 

Jeżeli chodzi o skład, to orgonity zbudowane są w 50 % z żywicy organicznej lub wosku i w 50 % z małych opiłków metalu (miedzi, żelaza, srebra, złota), jak i kryształów kwarcu, innych kamieni naturalnych, takich jak ametyst, bursztyn, lapis itp. Takie połączenie metali z minerałami tworzy silną matrycę energetyczną, dzięki czemu taki orgonit zawsze wypromieniowuje pozytywne promieniowanie, oczyszczając negatywną energię, przywracając harmonie i równowagę energetyczną. A to zjawisko zawsze poprawia nasz stan zdrowia.  

 

Orgonity w zależności od kształtu, wielkości i składu mają różne zadanie. Wspólnym zadaniem orgonitów bez wzg. na kształt, kolor czy skład minerałów jest harmonizowanie ludzi, oczyszczanie przestrzeni, usuwanie negatywnych energii z wnętrza budynków, usuwanie promieniowania elektromagnetycznego wytwarzanego przez telefony komórkowe, routery Wi-Fi, kuchenki mikrofalowe, telewizory i inne elektryczno – radiowe urządzenia. Orgonity oczyszczają i pomagają w uzdrowieniu wody i żywności. Chronią i uspokoją zwierzęta domowe. Pomagają roślinom szybciej i zdrowiej rosnąć.

 

Orgonity wpływają pozytywnie na jakość snu, likwidują problemy z bezsennością i koszmary senne. Zmniejszają stres, poprawiają zdolność medytacji, poprawiają samopoczucie, równoważą nastrój. Pomagają w rozwoju duchowym i psychicznym. Podnoszą ogólną odporność organizmu i wspomagają procesy leczenia. Dodają życiowej siły i energii.

 

Chcąc w pełni korzystać z mocy orgonitów warto posiadać coś w formie biżuterii i nosić to przy sobie, jak i posiadać formę stojącej dekoracji, np. piramidy, stożka lub kuli, która umieszczona w konkretnym miejscu harmonizuje energię pomieszczenia i znajdujących się w nim osób.

 

Poprzez różne kryształy i minerały znajdujące się w orgonicie można uzyskać różne efekty. Przykład:

- dla ochrony prawidłowym jest orgonit z onyksem, z czarnym turmalinem lub szungitem.

- orgonit ametystowy jest odpowiedni dla wzrostu duchowego i rozwoju intuicji

- orgonit tygrysie oko jest idealny dla poprawy pewności siebie

- orgonit z różowym kwarcem poprawia sferę partnerstwa

- orgonit wybrany przez naszą intuicje też jest fantastycznym narzędziem, które właśnie potrzebujemy

 

Orgonity są fantastycznym narzędziem, który powinniśmy my wszyscy posiadać, dlatego zapraszam Ciebie do naszego sklepu, może tam wybierzesz dla siebie odpowiedni orgonit, może właśnie tam czeka, jakiś właśnie na ciebie…. mój orgonit

 

 

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit
  • Dodaj link do:
  • facebook.com