Magia świec intencyjnych

Blog Magii » Magia świec intencyjnych

2018-05-05 09:57
  • swiece intencyjne
    swiece intencyjne

 

 

  

Czy Znacie kogoś, kto nie lubi blasku pięknych świec, rytuałów z nimi związanych, ich zapalania i delektowania się efektem ognia? Ogień towarzyszy ludziom od wieków, a świece z naturalnego wosku używano zawsze przy każdym ważnym dla danego środowiska wydarzenia. Każde palenie świec uważano za rytuał i przypisywano jemu magiczne znaczenie.

 

Świece wykorzystywano i do dziś są wykorzystywane również do obrządków religijnych i magicznych w celu zwiększenia mocy modlitwy, zaznaczenia intencji i osiągniecie właściwych poziomów energii. Do dzisiaj świece towarzyszą człowiekowi w codziennym życiu od wiele wieków. Przy każdej dużej uroczystości rodzinnej, przy każdym obrządku religijnym, świece odgrywają bardzo ważną role. Zawsze zapalamy świecę z jakąś intencją, pomimo, że nie zdajemy sobie często z tego sprawy. Najczęstszą naszą intencją jest chęć by zaplanowana uroczystość była ładna i mila, świece ułożone na torcie mają za zadanie spełnienie życzenia. 

 

W dniu dzisiejszym świece z naturalnych wosków (wosk pszczeli lub wosk palmowy) dalej używa się do upiększenia atmosfery pomieszczeń, ozdobienia ogrodów, do masaży. Świece to również niezbędne narzędzie dla rytuałów magii intencyjnej,

np. świece intencyjne do rytuałów magicznych http://www.magiauzdrawiania.pl/284,swieca-kolorowa-%E2%80%9Esiedem-kolorow%E2%80%9D-%E2%80%93-stosowana-w-magii-pomyslnosci-i-spelniania-zyczen.html

 

Temat palenia świec intencyjnych i różnego rodzaju rytuałów pomocniczych w obecnym świece jest różnie spostrzegany i interpretowany.

 

Ja osobiście uwielbiam rytuały związane ze świecami, uwielbiam wybierać odpowiednie kolory świec i wykorzystywać je do magii intencyjnej. Zgaszone światło, półmrok i blask świec, piękne zapachy ziół, bijący od nich spokój, zrównoważenie, podniesione wibracje, tajemniczość, po prostu magia.

 

Sprawdź świece intencyjne proponowane przez sklep internetowy Magia Uzdrawiania http://www.magiauzdrawiania.pl/swiece-do-rytualow,194.html

 

Można powiedzieć, że zapalając każdą świece mamy jakąś bardziej lub mniej znaną nam intencje. Jeżeli zaczniemy z rozmysłem dobierać kolor świecy, uzależniać zapalenie świecy od pory dnia, miesiąca czy roku i zapalając wymawiać będziemy intencyjne zaklęcie, to rytuały świec będziemy kochać. Regularne palenie świec intencyjnych, wymawianie zaklęć pomaga nam w osiągnieciu wymarzonego celu. Pamiętajmy, że bez względu na to czy my wierzymy w działanie magii czy nie, świece i ich każdy kolor, zapach czy kształt, jak i pora ich zapalenia działają poza naszą kontrolą. Wiec tylko od nas zależy, czy wykorzystamy tą siłę mocy czy pozwolimy jej na oddziaływanie na nas bez naszej wiedzy i intencji.

 

 

 

swiece-rytualne-magia

swiece-rytualne-magia

kadzidla

kadzidla

sabat-czarownic

sabat-czarownic

kadzidla-intencyjne

kadzidla-intencyjne

swiece

swiece

Imbolc

Imbolc
  • Dodaj link do:
  • facebook.com