Kursy i Warsztaty

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Hooponopono w dniach 23 - 24 wrzesnia 2017

  ustawienia rodzinne

  Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Ho´oponopono w dniach 23 - 24 wrzesnia 2017

  Na tym kursie proponowane jest połączenie tych dwóch silnych metod uzdrawiania relacji związków, by uzyskać głębokie, skuteczne oczyszczenie.

   

  Obie metody, ustawienia rodzinne Hellingera, jak i hawajska konferencja rodzinna (Ho´oponopono), posiadają ze sobą spójność. Obie te metody, mają na celu „naprawić” czyli uzdrowić to, co jest w relacjach zepsute. …(opis poniżej)…

   

  Cena:590.00PLN
 • kurs Ho´oponopono podstawowy w Brzegu w dniach od 09 do 10 grudnia 2017

  kursy_hooponopono

   

  Ho´oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego przy za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą.

   

  Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia? Dlaczego odczuwamy lęk, przyciągamy nie tych ludzi co byśmy chcieli?

   

  Na te i podobne pytania znajdziesz odpowiedz na dwudniowym kursie Hooponopono.

   

  Cena:490.00PLN
 • Warsztaty SRT w dniach 18 - 19 listopada 2017

  warsztaty

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty uzdrawiania duchowego metodą SRT, który odbędzie się w Brzegu w dniach od 18 do 19 listopada 2017. 

   

  Cena:490.00PLN
 • Warsztaty SRT negatywne energie w budynkach i innych posiadlosciach, w dniach 19 - 20 sierpnia 2017

  warsztaty srt

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty uzdrawiania duchowego metodą SRT, który odbędzie się w Brzegu w dniach od 19 do 20 sierpnia 2017.

   

  Tematem warsztatów jest uzdrawianie domów i posiadlosci z negatywnych energii, które nimi rzadza. Prace odbeda sie w wiekszosci w terenie, bedzie bardzo ciekawie, zapraszam

   

  Cena:490.00PLN
 • Kurs SRT wedlug metody Roberta Detzlera o stopniu zaawansowanym w dniach 24 – 26 listopada 2017 w Brzegu

  kurs srt

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na kurs uzdrawiania duchowego metoda SRT wedlug Roberta Detzlera o stopniu dla zaawansowanych, który odbędzie się w Brzegu, w dniach 24 – 26 listopada 2017.

   

  Praktycznie w kursie dla zaawansowanych, może wziąć udział każdy, kto ukończył kurs podstawowy. Ze względów organizacyjnych prosimy przy zameldowaniu na ten kurs o podanie informacji, gdzie został ukończony kurs podstawowy, kiedy i u kogo.

   

  Cena:990.00PLN
 • Kurs SRT wedlug metody Roberta Detzlera o stopniu podstawowym w dniach od 10 o 12 listopada 2017 w Brzegu

  kurs srt

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na kurs uzdrawiania duchowego wedlug Roberta Detzlera metodą SRT o stopniu podstawowym, który odbędzie się w Brzegu w dniach od 10 do 12 listopada 2017.

   

  Wszystkie kursy kierowane są do osób, które mają ochotę rozwijać się duchowo i jednocześnie przyjemność pracowania z wahadłem i swoim Wyższym Ja.

   

  Cena:990.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com