Intencyjne Świece do rytuałów

Blog Magii » Intencyjne Świece do rytuałów

2019-11-12 11:13
  • magiczne swiece intencyjne
    magiczne swiece intencyjne

 

 

Świece do rytuałów

 

Magia jest umiejętnością powodowania zmian zgodnie z naszymi intencjami, przy pomocy praw ziemi i natury, jakimi są np. żywioły. Zgodnie z tą zasadą, w magii możemy sięgać po różne narzędzia i instrumenty, a wszystko po to by osiągnąć postawiony sobie cel.

 

Jednym z takich narzędzi na pewno są świece intencyjne w różnych kolorach. W magii świec ważną role odgrywa intencja, kolor świecy, jej zapach kształt, dzień tygodnia dla danego rytuału, palone przy tym zioła itp.

 

Im ciekawiej zbudowany jest tak zwany ołtarz dla magii świec, tym bardziej skuteczne są przeprowadzane na nim rytuały.

 

Zgodnie z fizyką kwantową, w magii świec nasycamy każdą intencyjną świecę własną energią metapsychiczną, a zapalając ją uwalniamy energię kinetyczną, tak by działała zgodnie z naszą wolą.

 

W momencie połączenia potencjału energetycznego świecy z energią naszego ducha i umysłu, wytworzą się siła, która wpływa na energie, która nas otacza, jednocześnie wpływa na Wszechświat, nasze środowisko, a nawet innych ludzi, a wszystko to zgodnie z naszym życzeniem, intencją czy programem.

 

Świece intencyjne są przykładem elementów rytualnych łączących w sobie wszystkie żywioły. Świeca przed zapaleniem, to żywioł Ziemia, świeca kapiąca podczas palenia, to żywioł wody, zapalony knot jest żywiołem ognia, a ciepło emitowane przez palącą się świecę jest żywiołem powietrza, natomiast samo życzenie, intencja, to żywioł eter.

 

Zgodnie z magią tradycyjną świeca jest klasycznym przedstawicielem żywiołu ognia, dlatego tez potrzebuje ona pozostałych przedstawicieli żywiołów wody, czyli kielich z wodą, ziemi, czyli kryształów i kamieni, jak i powietrza, czyli ziół i kadzideł.   

 

Wbrew pozorom, Ogień jest istotą duchową, spirytualną o dwóch stronach, jasnej i ciemnej. Strona jasna jest początkiem światła, ciepłem i radością. Jednocześnie może być tworzeniem czegoś nowego i narodzinami. Natomiast ciemna strona żywiołu ognia jest destrukcyjna, szkodliwa, niszcząca i zabijająca. W ten sposób żywioł ognia, jak wszystkie elementy naszego istnienia, ukazuje światu swoje dualistyczne znaczenie.

 

W magii również może być żywioł ognia wykorzystywany pozytywnie, czyli wzmacniająco, oczyszczająco, transformująco i ochronnie, jak i negatywnie, czyli niszcząco.  

 

Dlaczego kolor świecy w rytuałach jest taki ważny? O tym dowiesz się w naszym następnym artykule, a tym czasem zapraszamy Ciebie do naszego działu Magii Świec w celu zapoznania się z naszą bogatą ofertą świec intencyjnych przeznaczonych do pozytywnej Magii Świec.

 

 

 

swiece

swiece

swiece

swiece

swiece

swiece
  • Dodaj link do:
  • facebook.com