Horoskop chiński, prognoza na rok 2018, Pies element Ziemia.

Blog Magii » Horoskop chiński, prognoza na rok 2018, Pies element Ziemia.

2017-12-28 20:14
  • horoskop 2018
    horoskop 2018

 

 

 

Horoskop chiński, prognoza na rok 2018, Pies element Ziemia.

 

Zgodnie z astrologią chińską rok 2018 rozpoczyna się 16 lutego 2018 roku a kończy się 4 lutego 2019 roku. Rok 2018 jest rokiem Psa z elementem Ziemi. Najważniejszymi cechami tego roku będą wierność i pracowitość, a element Ziemi będzie jeszcze bardziej wspierać te cechy. Kolorem dominującym będzie kolor ziemi w przebarwieniach żółtego i brązowego. Kolorem szczęśliwym będzie kolor brązowy i zielony, natomiast szczęśliwe cyfry to 6, 11, 20, przeslaniem roku 2018 jest –

 

„współpracując z innymi, osiągniesz więcej niż jak będziesz pracował w pojedynkę”.

 

Pies jest kolejnym znakiem chińskiego zodiaku i ze względu na jego uniwersalne cechy, uważany jest za jeden z najsympatyczniejszych znaków. Psy są uczciwe, lojalne, bardzo bezpośrednie, sprawiedliwe i konserwatywne. Bardzo łatwo nawiązują kontakty międzyludzkie. Pies jako przyjaciel jest niezawodny i bardzo pomocny. Za każdym razem bardziej angażują się w pomoc dla kogoś, jak w swoje życie. Pies będący w elemencie Ziemi przestaje być Psem wojowniczym, a jeżeli podejmuje on walkę, to tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę niezbędne. Pies jako idealista najlepiej współpracuje z Tygrysem, Koniem i Zającem (Królikiem), jako tako dogaduje się ze Szczurem, Małpą i Świnią, najtrudniej jest mu się dogadać z zadufanym w sobie Smokiem. Zgodnie z cechami Psa, ludzie z pod znaku Psa nie powinny być przywódcami, gdyż najlepsze wyniki osiągają, jak podążają za kimś.

 

Element Ziemi, jak i układ planet w roku Psa powoduje, że powstałe w nim energie prowokują ludzi do wykonywania dużo pracy, często za małe zarobki i bez otrzymania większego uznania zawodowego. Natomiast skupienie uwagi na sprawach zawodowych może powodować kłopoty w rodzinie. Oprócz tego energie roku 2018 sprzyjają rozwojowi duchowemu, a wszystkie niepowodzenia zaistniałe w roku Psa z reguły są tylko niepowodzeniami przejściowymi.

 

Rok 2018 nie jest dobrym czasem na prace w pojedynkę. To odpowiedni czas do prac zespołowych. To dobry czas na nawiązywanie różnych, ciekawych kontaktów międzyludzkich, które w późniejszym czasie mogą wszystkim profitować. W roku Psa należy pamiętać o swojej rodzinie, ona powinna znajdować się w centrum zainteresowania każdego z nas.

 

Rok 2018 nie dla każdego będzie lepszym rokiem od poprzedniego, czyli ognistego koguta. W roku Psa dominują energie pracowitości, skupienia, rozsądku, konserwatyzmu, jak i wiedzy, jak postępować, by odnieść sukces. Rok Psa zapowiada więcej pracy, jak do tej pory, gdyż Pies jest bardzo ambitny i chce odnieść jak najwięcej sukcesów. W tym roku popłynie też odpowiednia energia do realizacji marzeń, które powinny w tym roku stanąć na pierwszym miejscu. Wszystkie te cechy w roku 2018 będą uwypuklone, gdyż mają silne wsparcie elementu Ziemi.

 

Rok 2017 był rokiem energetycznie trudnym. Natomiast rok 2018 jest jakby kontynuacją transformacji zaczętej w roku 2017 (ognistego Koguta). Wszystko co żyje na Ziemi, łącznie z nią samą, podlega transformacji, podlega podnoszeniu własnych wibracji i dalszego rozwoju duchowego. Zgodnie z prawami wszechświata, jeżeli ktoś nie będzie chciał lub nie zdąży nadążać za tą energią, niestety będzie musiał odejść.

 

Oprócz tego, rok 2018 jest czasem wzajemnej tolerancji, pozytywnej współpracy, przyjaźni, poznawania nowych ludzi i dobrych kontaktów międzyludzkich. To jest czas łagodzenia wielu nieporozumień i sporów. Rok ten pozwala na zawieranie trwałych przyjaźni, pozytywnych nowych znajomości. Wszelkiego rodzaju wojenne zagrożenia mogą zostać zażegnane i w wielu tematach podejmowane będą kompromisy. Rok Psa oznacza również opiekę nad innymi, można wręcz nazwać to, nadmierną opieką. Opieka będzie płynęła nie tylko od osób prywatnych, ale też od organów państwowych.

 

Energie roku Psa z elementem Ziemi prowokują ludzi do idealizmu. Będziemy się kierować współczuciem, zasadami moralności i etyki. Możemy popaść w lekki konserwatyzm, gdyż energie roku Psa nie lubią zmian. Dominować będzie tradycja, rutyna i przyzwyczajenia. W efekcie pojawią się dążenia do pokojowego rozwiazywania konfliktów, a jednocześnie pojawi się chęć do zachowania dotychczasowej pozycji. Może to sprawić, że pojawią się niepokojące sytuacje turbulencji energetycznej.

 

W temacie miłości i partnerstwa, energie roku Psa znajdują się pod wpływem planety Wenus i dlatego czas ten sprzyja długotrwałym, pozytywnym związkom partnerskim. To jest idealny rok do znalezienia swojej drugiej połówki.

 

W temacie finansowym, rok Psa jest bardzo dobrym czasem na inwestycje w nieruchomości, a myślą przewodnią na rok 2018 jest

 

„opanuj swój strach i wątpliwości, a osiągniesz spełnienie swoich marzeń”.

 

poniżej opisane są wszystkie znaki zodiaku osobno, kliknij odpowiedni rysunek.

 

Będąc w posiadaniu powyższej wiedzy, warto jest profilaktycznie oczyścić siebie z negatywnych skutków swoich astrologicznych tranzytów, zaplanowanych na rok 2018. Jeżeli masz na to ochotę, to skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w tym przedsięwzięciu.

 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

www.hooponopono.com.pl

www.hooponoponokursy.pl

  

  • Dodaj link do:
  • facebook.com