Ho’oponopono. Siła tworzenia – książka Krystyna Kwiecinski

Blog Magii » Ho’oponopono. Siła tworzenia – książka Krystyna Kwiecinski

2018-12-30 18:11
  • Siła tworzenia
    Siła tworzenia

 

 

 

Książka Ho’oponopono. Siła tworzenia jest książką, w której zawarte są podstawy hawajskiego procesu uzdrawiania zwanego Ho’oponopono. Ho’oponopono to skuteczna metoda uzdrawiania duchowego, która jest procesem oczyszczania siebie, a zarazem swojego otoczenia, jak i skutecznym procesem budowania harmonii rodzinnej.

 

Ho’oponopono to starożytna filozofia, nauka, która bierze swój początek na malowniczych hawajskich wyspach i jest ważną częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej przez Hawajczyków. Ho’oponopono to praca z wybaczeniem i miłością.

 

Podstawą Ho’oponopono jest przyjęcie założenia, że każdy człowiek jest twórcą swojej rzeczywistości, a tym samym musi zaakceptować fakt przyjęcia odpowiedzialności za zdarzenia, które zaistniały w jego życiu. Świat zewnętrzny jest tylko lustrzanym odbiciem tego, co nosi człowiek w sobie.

 

Dzięki tej książce poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono. Dowiesz się, również jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych, rodzinnych, finansowych i depresji.

 

Książka ta pomogła wielu czytelnikom, wiec ją spokojnie polecam i Tobie

 Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem książki, to znajdziesz ja w naszym sklepie – Ho’oponopono. Siła tworzenia

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com