Gdy wodnik obejmie swoją władzę i ludzkość odnajdzie klucz do bramy, która sie otworzy

Blog Magii » Gdy wodnik obejmie swoją władzę i ludzkość odnajdzie klucz do bramy, która sie otworzy

2020-04-27 12:11
  • era wodnika
    era wodnika

 

 

 

 

Gdy wodnik obejmie swoją władzę i ludzkość odnajdzie klucz do bramy….

 

Wodnik jest interesującym znakiem. Z charakteru jest ekscentryczny, wszystkowiedzący, natomiast za sprawa działania planety Uran posiada kontakt z nadświadomością oraz przyszłościowymi wizjami. Zawsze wyprzedza swój czas i ma tendencje do przełamywania istniejących ograniczeń. Robi to bez wysiłku, gdyż uważa, że takie ograniczenia nie istnieją. Wodnika obowiązuje Boski Plan, który jest absolutnie doskonały. Ten plan jest ponad dualizmem ciemności i jasności. To plan idealnie skrojony dla każdej duszy, która wcieliła się tutaj, w tym miejscu.

 

Wodnik symbolizuje oczyszczenie, niesie energie całkowitego wyzwolenia z ziemskich uwarunkowań. Podczas działania Wodnika mamy możliwość połączenia się z siłą rządzącą wszechświatem. W przekonaniu astrologii kabalistycznej czas Wodnika nazywany jest czasem odkupienia. To jest dla nas bardzo ważny czas. Wyznawcy kabały uważają, że czas Wodnika jest dla nich zagrożeniem. To czas, w którym „prawda” może się ujawnić. Może być również pokazane co mamy robić, jakie mamy przeznaczenie.

 

Niestety nie odkryjemy tego wszystkiego za pomocą intelektualnych rozważań i dyskusji. Nie odkryjemy tego kierowani energią wyrachowania czy nam się to opłaca, jak i kierowani energią strachu i lęków.

 

Czas Wodnika uczy nas, że oprócz odpowiedzialności za siebie, jakie my niesiemy, jest jeszcze coś takiego jak Siła Wyższa. Wodnik przedstawiany jest jako mężczyzna lejący wodę z dzbanka. Można to zinterpretować jako czas obmywający z zanieczyszczeń i innych blokad, otrzymanie dostępu do prawdziwych uczuć, dobrobytu duchowego i materialnego, tak by wszystko było w balansie.

 

W czasie rządów Wodnika dobrze jest wyjść z dotychczasowych kanonów swojego myślenia i postepowania. Zrezygnować z oglądania blokad i ograniczeń. Najlepiej je zignorować i traktować jakby ich nie było. Pamiętajmy, że to teraz przyszedł czas na pozytywne zmiany, dlatego zdobądźmy się na bunt przeciwko temu co złe i przestarzałe, co nudne i nie nasze, byśmy wreszcie mogli poczuć naszą oryginalność i unikatowość. Skorzystajmy z cech upartego Wodnika i bądźmy bezkompromisowi. Stańmy ramię w ramie, wyjdźmy poza ramy naszych egoistycznych zachcianek i zróbmy wreszcie to byśmy mogli doświadczać wolności.

 

Jeżeli uda nam się odpuscic dostaniemy wolność, której do tej pory jeszcze nie znamy. Nauczyliśmy się wiele rzeczy, mamy olbrzymie doświadczenie wielu stuleci, ale nie znamy jednej rzeczy, tej prawdziwej niezależnej wolności. Jesteśmy jak ptaki w ogrodzie zoologicznym. Urodziliśmy się w klatce i nie wiemy, jak można latać, a doszło już nawet do tego, że niektórzy z nas uważają, że latanie to choroba.

 

Jak odróżnić blednę, zgubne informacje od tych prawidłowych drogowskazów prowadzących do spełnienia celu? Korzystaj z medytacji, wychodź na łono natury, rozmawiaj z drzewami, sadź roślinki, buduj w całość przebłyski wizji życia, które oceniłeś, że są zbyt piękne by były prawdziwe. Przypomnij sobie te piękne wspomnienia z Twojego dzieciństwa, które z wiekiem sklasyfikowałeś jako nie realne, więc pozwoliłeś im umrzeć. Skup się na swoim świecie wewnętrznym i przemyśl, jaką misje mógłbyś zrealizować, spełnić. Nie zastanawiaj się nad tym, jak to masz zrobić, zastanawiaj się nad tym co miałbyś zrobić. Poczuj się w stanie spełnienia i otwórz się na niespodziankę darowaną przez Boskość.

 

Wodnik odznacza się wyższą świadomością, a Uran będący w posiadaniu Wodnika, jest wyższą oktawą Merkurego, odpowiedzialnego za nasz intelekt, świadomość i umysł. Boski Plan życia leży w Nadświadomości. Tutaj nasze spekulacje myślowe nie mają dostępu. Na tym poziomie się po prostu już wszystko wie, dlatego Wodnik ma siłę, by przedrzeć się przez ograniczenia świata materialnego i dostać się do poziomu, gdzie wszystko jest już wiadome.

 

Jak to wszystko zrobić? Po prostu tylko całkowicie odpuścić. Nie trzeba się wysilać, ponieważ wszystko, co potrzebne, już jest. Potrzebujemy tylko odpuścić. Dla Wodnika świetlana przyszłość wymaga tylko odsłonięcia.

 

Krystyna Kwiecinski

autor, trener, nauczyciel

Copyright © 2020

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com