Co wiemy o Aniołach? Co to za tajemnicza istota?

Blog Magii » Co wiemy o Aniołach? Co to za tajemnicza istota?

2018-11-05 12:22

 

 

 

 

Tego typu pytania lub podobne, wcześniej czy później, zadają sobie wszyscy. Co to jest Anioł? Zgodnie z różnymi źródłami, religijnymi, naukowymi czy duchowymi, wszystkie źródła są zgodne, ze Anioły, to istoty duchowe, duchowi pomocnicy, którzy posiadają olbrzymią wiedzę dotyczącą świata fizycznego, materialnego, duchowego, praw wszechświata, siły natury i pewnie dużo więcej wiedzy, o której my nawet nie wiemy, że istnieje.

 

Aniołowie to istoty świetlane, to nasi niebiescy przyjaciele, które nas nie oceniają, nie krytykują, niosą nam pomoc, jak je o to poprosimy. Anioły w przeciwieństwie do człowieka, uczą się bardzo szybko. Poznają w jednej chwili dany temat i są od razu gotowe do niesienia pomocy. Pomoc niosą Aniołowie tylko wtedy, gdy je o to poprosimy. My jako ludzie, mamy własną wolę, której Aniołowie się nigdy nie sprzeciwiają.

 

Aniołowie dokonują często czynów, które wychodzą po za możliwości ludzkie. Mają zdolność błyskawicznego pokonywania odległości, nie istnieją dla nich ograniczenia przestrzeni czasu ziemskiego i materii.

 

Zgodnie z opowieściami, legendami i wiedzą, każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża. Otrzymuje go w momencie swoich narodzin. Nie jest to zależne od religii, miejsca zamieszkania, statusu społecznego czy majątkowego. Anioły są istotami świetlanymi wiec nie posiadają ciała fizycznego, choć niektórzy mówią, że anioły mogą przybierać postać człowieka. Każdy Anioł ma swoje, nadane przez Boskość imię.

 

Istnieją różne rodzaje aniołów. Oprócz aniołów stróży, istnieją anioły dnia, anioły tygodnia, anioły miesiąca, anioły roku. Są jeszcze Archanioły i inne Anioły. Każdy z nich ma swoją role, odpowiednie zadanie. Zdanie mówiące, Anioły są wśród nas jak i Anioły są obok nas ma jak najbardziej swoja zasadność. Anioły otaczają nas na stale, nawet istnieją Anioły, które oczyszczają stres i jego skutki.

 

Wystarczy mieć tylko szczerą intencja i poprosić o pomoc - …” proszę pomóżcie mi …….”

 

Możesz swoją prośbę poprzeć rytuałami anielskimi, używając do tego odpowiednich świec anielskich, zawierających anielską intencję http://www.magiauzdrawiania.pl/magia-swiec,194.html

 

 

anioly

anioly

anioly

anioly
  • Dodaj link do:
  • facebook.com