Chiński Horoskop w roku 2017 - ognistego Koguta

Blog Magii » Chiński Horoskop w roku 2017 - ognistego Koguta

2016-12-16 19:59
  • horoskop 2017
    horoskop 2017

 

Chiński rok Koguta (żywioł ognia), według kalendarza księżycowego, trwa od 28 stycznia 2017 roku do 15 lutego 2018 roku.

 

Chińska astrologia przedstawia Koguta, jako istotę posiadającą precyzję, perfekcjonizm, zaangażowanie we własne obowiązki i ekspresywność. Rok koguta jest również czasem, w którym wprowadzane są drastyczne zmiany, jak i skutecznie realizują się marzenia.

 

Kogut charakteryzuje się także takimi cechami, jak entuzjazm, witalność oraz czujność. Kogut jest symbolem przywództwo, rewolucji, budzenia się ze snu i początku dnia, jak i symbolizuje wschód słońca i pojawianie się światła.

 

Jego podejście do życia zachęca wszystkich, by w pełni zaangażowali się w swoje działania i pracowali w grupie. Cokolwiek jest robione, zmierza do realizacji planów i marzeń. Rok Koguta nie jest dobrym czasem do kombinowania czy leniuchowania, to czas rzetelnej, uczciwej pracy przede wszystkim w grupie, stosowanie pozytywnych zasad i niepoddawania się porażkom.

 

Rok 2017 jest rokiem ognistego koguta i przynosi ze sobą bardzo dużo energii i pasji w działaniu, dużo wyzwań i dynamiki. Rok ten przyniesie też, dużo sytuacji szokujących, ekscytujących i dynamicznych.

 

Kogut reprezentuje sfery przywódcze, to czas, w którym politycy, naukowcy czy biznesmani zaczną działać znacznie aktywniej, jak to robili w poprzednich latach. W zależności od tego, czy zostanie użyta przez nich mądrość czy egoizm, tak potoczą się losy świata. Energia Koguta prowokuje ludzi do snobizmu i egoizmu, jak i całkowitego braku przyjmowania krytyki. Brak zdrowego rozsądku, zahamowań i miłości może skierować politykę światową do zniszczenia obecnego świata.

 

Kogut charakteryzuje się dużą ambicją, determinacją, upartością. Jak się uprze, to nawet cudzym kosztem, ale dojdzie do obranego celu. Najlepszą sferą sukcesu będzie w roku koguta, sfera finansowa. Największe możliwości zarobkowe w roku koguta, mają ludzie związani z obrotem pieniędzmi i wystąpieniami publicznymi. Kogut uwielbia przemowy, widownie i prace pod publiczność. Największym zagrożeniem w roku Koguta, to łatwe budzenie bardzo dużej zazdrości ze strony innych, jak i ponoszenie w pełni z tego powodu konsekwencji.

 

Żywioł ognia może być niebezpieczny, jeżeli znajdzie się w działaniu człowieka dużo egoizmu, brak zdrowego rozsądku, jak i brak miłości do innego człowieka. W roku Koguta, można łatwo wywołać pożar, trudno jednak będzie go ugasić i naprawić straty.

 

Chiński horoskop na rok 2017 sugeruje zaistnienie w tym czasie wielu niezwykłych, wręcz negatywnych dla świata wydarzeń. Dużo egoizmu wśród przywódców może powodować wiele tragedii. Dlatego wskazana jest wspólna praca, a nie zwalczanie siebie nawzajem. Tylko w ten sposób możemy się uchronić przed katastrofą. Świadomość zagrożenia może być fantastyczną formą zapobiegającą temu zagrożeniu.

 

Ognisty Kogut charakteryzuje się odwagą, śmiałością i nieustępliwością, jak i przewiduje możliwość zbudowania pozytywnych więzi między ludźmi i narodami, tolerancji i wolności.

 

Kogut jest symbolem płodności. Dlatego osoby, które do tej pory nie mogły mieć dzieci, w roku Koguta mają większe energetyczne szanse na zajście w ciążę. Wiele par stojących "na rozdrożu" w roku Koguta mogą zostać uzdrowione, a relacje między rodzinne ulegną poprawie. Podobnie jest u osób samotnych, w roku Koguta będzie im łatwiej znaleźć swoją "połówkę". Z powodu silnych energii komunikacyjnych, rok 2017 jest odpowiednim czasem na nawiązywanie wszelkiego rodzaju kontaktów biznesowych, politycznych i osobistych. To jest idealny czas na prace zespołową. W roku Koguta największą moc ma grupa, to nie jest czas na sukces dla osób działających w pojedynkę. Rok 2017 zapowiada przychylność grupowym przedsięwzięciom, podpisywanym umowom handlowym.

 

Rok Koguta zapowiada również kłopoty w dyplomacji. Polegać one będą na polityce twardej ręki, nadmiernej krytyce i skandalach politycznych. Dlatego Rok 2017 zwiastuje szczęście i dużą dozę dramatyzmu. Nadszedł czas oczyszczania relacji rodzinnych, podniesienia wartości miłości. Jeżeli ktoś cierpiał z powodu nieporozumień, odrzucenia czy złego traktowania, w roku koguta ma szanse to zmienić.

 

chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Szczura

 

Dla szczurów rok Koguta jest ważnym rokiem. Szybkość postępujących wydarzeń, bez względu na to czy są dla szczura pozytywne czy negatywne, może wytrącić szczura z równowagi emocjonalnej. W roku Koguta, szczura nie dopadnie nuda, otrzyma on wsparcie i pomoc grupy, dzięki czemu będzie miał uczucie przynależności i odnosił sukcesy. Dla osób z pod znaku szczura, rok 2017 może być rokiem obfitości, jeżeli osoby te umiejętnie połączą pracę z wypoczynkiem, zachowując przy tym równowagę.

 

Kluczowym problemem dla szczurów, w roku 2017 jest tempo, z jakim pojawiają się różne sytuacje. Szczur musi dokładnie śledzić rozwój wydarzeń, podejmować szybkie decyzje, gdyż nawet chwila zwątpienia może skutkować porażką. Najlepszym czasem na sukcesy szczura to miesiące kwiecień, maj, wrzesień i listopad.

 

Rok 2017 jest dla szczura interesujący pod względem miłości. Szczura czekają liczne randki i spotkania, co motywuje do stwierdzenia, że rok 2017 niesie dla szczura ogromne powodzenie w kontaktach damsko - męskich. Jeżeli ktoś związany jest ze szczurem, może doznać w tym roku dużo romantyczności ze strony szczura.

 

W roku Koguta, szczur chętnie będzie angażować się w życie rodziny. Będzie pomagać, doradzać i rozwiązywać rodzinne problemy. W rodzinie Szczura, większość roku 2017, będzie trwała harmonia i pozytywna komunikacja. Po mimo tego, Szczur nie powinien zapominać, że czasami sam potrzebuje wsparcia. Szczur z natury jest istotą samodzielną, ale w tym roku zrozumie, że nie jest warto być samemu. Szczur powinien, w roku koguta, wszystkie wydarzenia rodzinne traktować poważnie i spędzać czas w gronie rodzinnym, tylko w ten sposób może utrzymać dobrą równowagę między sobą, pracą a rodziną.

 

Na poziomie społecznym, w tym roku oczekuje Szczura wiele nowych doświadczeń. Osoby samotne mogą spotkać swoją miłość. Wszystkie szczury powinny umieć wygospodarować trochę czasu na swoje zainteresowania.

 

Na poziomach finansowych Szczur odetchnie. Cokolwiek zrobi, prowadzi to do życiowej równowagi. Szczur będzie zadowolony ze swoich dochodów, wykres finansowy będzie sukcesywnie szedł do góry.

 

W roku koguta dobrym towarzystwem dla Szczura będzie również Szczur, Smok i Małpa, a konflikty mogą przyjść ze strony Królika, Konia i Kozy.

 

W roku Koguta Szczur nie powinien być zbyt uparty, bo scenariusz może odwrócić się przeciwko niemu, natomiast szansą Szczura jest pomoc innych ludzi, którą powinien przyjąć bez zastrzeżeń.

 

chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Bawoła

 

dla osób urodzonych w znaku Bawoła, rok Koguta jest z reguły korzystnym rokiem. Cierpliwość Bawoła w roku Koguta zbiera swoje "żniwa", a Bawół odczuwa duże zadowolenie z siebie, które może wzbudzać w innych zazdrość. Zazdrość ze strony innych ludzi, to największe zagrożenie dla Bawoła w roku ognistego Koguta.

 

Bawół potrafi mieć sytuacje pod kontrolą, a czas Koguta, to wiele atrakcyjnych okazji dla niego, do odniesienia sukcesu. Wiele nowych projektów pod nadzorem Bawoła będą doskonałe i otworzą mu nową drogę do jego kariery. Może to wiązać się nawet z pozytywną zmianą pracy. Ten rok jest dla Bawoła rokiem nauki, wielkich przemian i realizowania swoich marzeń, jeżeli takowe istnieją. Negatywną stroną tej sytuacji może być bardzo duża zazdrość otoczenia, dlatego Bawół powinien jak najmniej obnosić się swoimi zwycięstwami.

 

Bawół, który ceni sobie miłość oraz rodzinę, otrzyma w roku Koguta olbrzymie wsparcie również ze strony najbliższych. Sam będzie aktywny nie tylko w pracy, ale w życiu rodzinnie i zaangażowany w codziennych osiągnięciach najbliższych. Zagrożeniem dla Bawoła, w roku Koguta, są nieporozumienia rodzinne, oparte na poziomie wspólnej komunikacji.

 

Towarzysko, Bawół jest znakiem, który dokładnie dobiera sobie towarzystwo, na zasadzie lepiej mniej niż więcej. W roku Koguta będzie on nawiązywał szybciej, mniej przemyślane znajomości i ponosił z tego powodu pełne konsekwencje. Dotyczy to tak samo spraw zawodowo - handlowych, jak i prywatnych.

 

W roku Koguta przedstawiciele znaku Bawoła mogą liczyć na pomyślność finansową, ale tylko przy zachowaniu finansowej ostrożności. Postępy zawodowe Bawoła, bez względu na formę wykonywanej pracy, w pełni zależne są od postępów finansowych. Nie oznacza to, że Bawół będzie mieć więcej pieniędzy. Tu pojawia się następne zagrożenie w roku Koguta - większe dochody, większa chęć robienia dużych zakupów, nawet ponad swój stan.

 

Miłość w 2017 roku jest ważna dla Bawoła, istniejące związki będą jeszcze bardziej silniejsze, a samotny Bawół z pewnością spotka kogoś dla siebie wyjątkowego. Najkorzystniejszym czasem dla Bawoła jest czas między kwietniem a czerwcem, a następnie między październikiem a grudniem. Bawół powinien uważać na swoje romanse, gdyż miłość odmieni jego życie. Czy te zmiany będą pozytywne czy negatywne zależy od rodzaju miłości, jaką spotka Bawół. Zbyt emocjonalny Bawół może być łatwo zranionym. Pozytywne w tej sytuacji jest to, że wszystkie miłosne porażki Bawoła zamienią się w doświadczenie życiowe, które w przyszłości uchronią przed kolejnymi kłopotami miłosnymi.

 

W roku Koguta, dla Bawoła dobrym partnerem jest Szczur, Królik i Małpa, natomiast konfliktowymi osobnikami dla Bawoła mogą być Smok, Koń i Koza.

Zagrożeniem Bawoła w roku Koguta jest jego nadmierna emocjonalność, upór i kochliwość, co w efekcie może prowadzić do zawodów miłosnych i utraty majątku. Ostrożny Bawół w roku Koguta, może powiększyć swój majątek i spotkać swoją miłość życia.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Tygrysa

 

W roku Koguta, Tygrys będzie aktywny i mało czasu inwestował w odpoczynek. Tygrys uzna, że szkoda mu czasu na relaks i zdecydowanie lepiej dla niego będzie popracować. Tygrys będzie chciał być w roku Koguta samodzielnym, a nawet krnąbrnym. To jest negatywna strona Tygrysa, gdyż w roku Koguta lepsze i szybsze efekty pracy uzyska Tygrys współpracując z innymi. Praktycznie, każde przedsięwzięcie Tygrysa powinno być realizowane w porozumieniu z innymi, a różnice zdań wykorzystywane w pozytywny sposób. Tygrys ma szanse w roku Koguta na poznanie wielu ludzi o podobnych zainteresowaniach. 2017 rok jest też dobrym rokiem dla Tygrysów do podróży, z których będzie zadowolony.

 

Rok Koguta jest fantastycznym czasem dla rozwoju osobistego Tygrysa. To dobry czas na naukę, czytanie i zdobywanie wiedzy. To czas, w którym Tygrys z łatwością może zdobyć wyższe kwalifikacje, nowy zawód lub skończyć szkolę. Ważną rzeczą w roku Koguta dla Tygrysa jest jego uwaga na zdrowie. Poprzez większą aktywność może on brać na siebie za dużo działań i odpowiedzialności a zarazem zapominać o odpoczynku. Tygrys sam z siebie nie zmniejszy tempa pracy, najbliżsi powinni na to zwracać uwagę i wręcz zmuszać go do odpoczynku.

 

Finanse Tygrysa znacznie wzrosną w roku Koguta, to będzie jeden z najlepszych lat finansowych Tygrysa w ostatnim czasie. Może się zdarzyć, że Tygrys z łatwością znajdzie nowe inne źródła dochodu, łącznie z wygraną na loterii. Tygrys powinien dobrze przemyśleć inwestowanie swoich zarobionych pieniędzy, a inwestycje powinny być dobrze dopasowane do jego potrzeb i możliwości finansowych.

 

Życie rodzinne Tygrysa, w roku Koguta, nie rozwija się najlepiej. Tygrys całkowicie skoncentrowany na swojej pracy, nie będzie zauważać życia rodzinnego. Natomiast zmuszanie Tygrysa do spotkań rodzinnych będzie powodować stres. Pomimo, że Tygrys lubi towarzystwo swoich bliskich i bardzo ich kocha, ale chętniej inwestuje swój czas w interesy, jak w życie rodzinne. Dlatego Tygrys powinien w kontaktach z najbliższymi "zakładać białe rękawiczki". Samotne Tygrysy mogą liczyć w tym roku na wiele ciekawych kontaktów z interesującymi osobami.

 

W roku Koguta, dla Tygrysa dobrym partnerem jest Smok, Koń i Pies. Konfliktowymi osobnikami mogą być ludzie z pod znaków: Bawoła, Węża, Królika i Małpy.

Szczególną uwagę powinien Tygrys zwrócić, w roku Koguta, na swoje zdrowie. Tygrys w roku Koguta powinien być ostrożnym, gdyż może w miejscu pracy spotkać konkurenta, który będzie chciał pokonać Tygrysa.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Królika

 

Rok ognistego Koguta, ze względu na konflikt na poziomie astrologicznym, nie jest szczęśliwym rokiem dla Królika. Kogut i Królik mają odwieczny problem ze sobą. Szarpią się ze sobą, dokuczają i nawzajem się zwalczają. Dlatego energia roku 2017 przyniesie Królikowi dużo kłopotów. By przeżyć w miarę spokojnie rok Koguta, Królik powinien zachować bardzo dużą ostrożność, a podejmowanie ostatecznych decyzji przenieść na inny czas. Oczywiście nie oznacza to, że Królik nie może wykorzystać roku 2017 na przygotowanie się do sukcesu w następnych latach. Królik powinien wykorzystać rok Koguta na naukę, rozwój duchowy i pracę nad sobą. Jeżeli Królik odczuwać będzie jakikolwiek dyskomfort powinien od razu się wycofać i poczekać na lepsze czasy. Tylko w ten sposób może się Królik uchronić przed kłopotami.

 

Pomimo powyższego, rok Koguta jest dla Królika aktywnym i przyjemnym czasem na poziomach towarzyskich. Królik nie będzie cierpiał na nudę, ale musi uważać na nowe znajomości. Brak ostrożności może Królik przypłacić chorobą, a nawet pobytem w szpitalu.

 

Najlepszym czasem na sprawy sercowe dla Królika są miesiące: marzec, lipiec, listopad i grudzień. Pozostałe miesiące okażą się dla niego mniej korzystne, dlatego Królik powinien wykazać się wyjątkowo dobrym strategicznie myśleniem. Układy gwiazd roku Koguta mogą stwarzać Królikowi sytuacje rozwodowe i utraty długoletnich przyjaźni. Królik lubiący z reguły harmonię, jeżeli nie wykorzysta swoich zdolności komunikacyjnych, może odczuć bardzo boleśnie tą stratę.

 

Zawodowo rok Koguta będzie trudnym rokiem dla Królika. W tym czasie Królik nie ma, co liczyć na awans, podwyżkę albo inne sukcesy zawodowe. Dlatego Królik powinien całą swoją energią skupić się na własnym rozwoju umiejętności i zdobywaniu następnych doświadczeń. Zdobyte umiejętności w roku Koguta zaowocują w następnych latach. Przez cały rok 2017 powinien Królik współpracować z innymi, gdyż tylko współpraca z innymi może pozwolić mu na małe sukcesy. Jeżeli Królik planuje zmianę pracy, powinien odczekać przynajmniej do następnego roku.

 

Finanse Królika w roku Koguta będą dość trudne. Czas w roku 2017 będzie kosztownym czasem dla Królika, np. kosztowne podróże, minimalne dochody itp. Zobowiązania Królika pochodzące z innych lat, mogą sprawić w tym roku Królikowi znaczne problemy. Królik powinien być ostrożny i dokładnie kontrolować swój budżet domowy. Taką samą uwagę jak na pieniądze, powinien Królik zwrócić na pisma urzędowe i dokumenty, te również mogą sprawić mu znaczne kłopoty.

 

W roku Koguta, dla Królika dobrym partnerem jest Koza, Smok, Świnia i Pies. Konfliktowymi osobnikami mogą być Szczur, Tygrys i Kogut.

 

Królik powinien być przygotowany na rzucane różnego rodzaju kłody mu pod nogi. Bardzo wskazana jest dla Królika szczególna ostrożność, również w temacie finansów. Zagrożenia dla Królika, w roku Koguta, są bardzo duże na wszystkich poziomach, dlatego wskazane jest dla Królika by rok 2017 przeczekał spokojnie i nie podejmował żadnych ważnych decyzji.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Smoka

 

Ze względu na dobre układy między Smokiem a Kogutem, rok Koguta jest dla Smoka rokiem szczęśliwym. Większość spraw, Smok będzie załatwiał łatwo, bez problemowo, zgodnie z jego oczekiwaniami i planami. Rok ognistego Koguta jest dla Smoka rokiem szans, postępu i spełnionych marzeń. Rok 2017 jest dla Smoka okazją do poprawy jakości swojego życia. Krótko mówiąc, jeżeli Smokowi coś brakuje i jest niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji, to rok 2017 jest fantastycznym czasem dla niego na dokonanie pozytywnych zmian. By wykorzystać w pełni energie Koguta, musi Smok zacząć działać, gdyż tylko jego aktywność jest fundamentem sukcesu Smoka. Cokolwiek Smok zaplanuje i zacznie działać w tym kierunku, to przedsięwzięcie jego będzie się szybciej realizować. W roku Koguta, Smok powinien skoncentrować się na pracy w grupie, dużej ilości kontaktów, co pozwoli mu na jeszcze większe sukcesy.

 

Smok z natury towarzyski, w roku Koguta będzie jeszcze bardzo aktywny towarzysko, jak do tej pory. Przedstawiciele znaku Smoka nie powinni się dziwić, że większość roku 2017 spędzą po za domem. Najlepszym czasem na atrakcyjne spotkania towarzyskie dla Smoka są miesiące kwiecień, lipiec, sierpień i wrzesień.

 

W życiu zawodowym Smoka, też się będzie dużo działo. Smok będzie miał wiele okazji do sukcesów i pomimo paru krótkich rozczarowań, kariera smoka będzie pieła się do góry. Reputacja Smoka przyniesie mu tak samo dużo korzyści, co wytrwała praca. Dla kariery Smoka cały rok jest dobrym czasem, bez wyróżnienia poszczególnych miesięcy.

 

W kwestiach finansowych, Smok w roku Koguta, będzie miał również duży sukces. Pojawi się dla niego łatwość zarabiania pieniędzy i wyjątkowe do tego okazje. By w pełni mógł Smok korzystać z pozytywnych wpływów roku Koguta, powinien rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Rok Koguta nie jest czasem na lekkomyślność. Planując wydatki z wyprzedzeniem, Smok utrzyma swoją płynność finansową. Natomiast rodzina Smoka podaruje mu pełne wsparcie w tym, co robi Smok.

 

W roku Koguta, Smok powinien uważać na swoje zdrowie. W gonitwie za aktywnościami Smok może zapomnieć o odpoczynku, co może być bezpośrednią przyczyną poważnych schorzeń, a wyczerpanie w roku Koguta może przejść na następne lata. Smok musi wprowadzić umiar pracy i odpoczynek.

 

Dobre połączenie dla Smoka w roku Koguta są Szczur, Kogut i Małpa. Konflikty Smokowi mogą dawać znaki: Bawół, Tygrys i Pies.

 

W roku Koguta, Smok nie będzie miał dużo powodów do rozczarowań, wszystko będzie raczej układało się dla Smoka korzystnie. Smok powinien pamiętać o odpoczynku i rozsądnym planowaniu swoich finansów. Zagrożeniem Smoka jest moment, w którym Smok zacznie unosić się dumą, czyli jego Ego będzie wysokie i zrazi do siebie wiele osób.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Węża

 

Podobnie jak Smok, tak i Wąż fantastycznie współpracuje z Kogutem, dlatego rok Koguta jest dobrym rokiem również dla Węża. Zgodnie z astrologią chińską połączenie znaków Węża i Koguta daje wręcz idealną parę. Energie tych znaków doskonale się uzupełniają, tworząc korzystne relacje. Rok 2017 będzie dla Węża bardzo pozytywny, gdyż wykorzystując swoje talenty, Wąż będzie skutecznie realizować swoje zamierzenia. Wokół Węża będzie panował podziw otoczenia, zarówno na poziomie zawodowym, jak i prywatnym. Rok Koguta zapewnia Wężowi niepowtarzalne możliwości w osiągnięciach społecznych, rodzinnych, miłosnych, zawodowych i rozwoju duchowym. Wąż, dzięki wiedzy i znajomościach będzie w stanie wyłapać doskonale dla siebie okazje do odniesienia sukcesów. W 2017 roku będą się mnożyć okazje, losowe wydarzenia i niespodziewane oferty przynoszące Wężowi szczęście i sukces. Wąż powinien docenić korzyści roku Koguta i zaangażować się również w zespołowe szkolenia i wyjazdy związane z rozwojem w kierunku wykonywanego zawodu. W roku Koguta nie powinno się rezygnować z pracy zespołowej.

 

Wąż powinien aktywnie realizować swoje pomysły, bo rok 2017 jest najlepszym czasem na ich realizacje, a Kogut będzie go chętnie wynagradzał. Najlepszymi miesiącami dla Węża będą luty, kwiecień, lipiec i październik. Najwięcej efektów zadowolenia będą mieć te Węże, których działalność zawodowa jest w dziedzinie twórczości. Zagrożeniem dla Węża w roku Koguta jest fakt, że Wąż w gonitwie między jednym a drugim projektem może zapomnieć o odpoczynku, a przemęczenie może prowadzić do choroby.

 

Pomimo, że finanse Węża w roku Koguta są spod szczęśliwej gwiazdy, rok Koguta może być dla Węża bardzo kosztownym rokiem. Częste podróże zawodowe, spotkania rodzinne, realizacja swoich Hobby będą wymagać dużych nakładów finansowych, dlatego Wąż powinien z uwagą planować swój budżet i pilnować by nie stać się rozrzutnym. Rok Koguta oprócz sukcesów, jest rokiem ostrożnego zarządzania i kontroli, bez ponoszenia ryzyka finansowego.

 

W domu Węża również będzie wszystko przebiegało, jak sobie wymyślił Wąż. Sytuacja ta, stworzy dobre warunki do umacniania więzi i rozwijaniu się miłości rodzinnej. We wszystkich działaniach, Wąż otrzyma wspieracie rodzinne. Rok Koguta może zwiastować ważną uroczystość rodzinną, np. zaręczyny, ślub, narodziny dziecka lub osobisty sukces, któregoś z członków rodziny.

 

Rok Koguta dla Węża jest pełen sukcesów, ale tylko wtedy, gdy podejmując samodzielne decyzje, Wąż słucha rad swoich współpracowników lub swoich bliskich. To nie jest dobry czas na przetrzymywanie swoich myśli tylko dla siebie.

 

W miłości, rok Koguta jest dla Węża również rewelacyjny. Samotne Węże, w roku Koguta, na pewno spotkają kogoś interesującego. Jak na poziomie finansów, tak i na poziomie miłosnym, musi być Wąż ostrożnym. Należy pamiętać, że każde zdarzenie, każda rzecz, każda osoba, każda sprawa niesie ze sobą dwie strony. Tą pozytywną i tą negatywną. Dlatego Wąż musi zachować pełną ostrożność do wszystkich zdarzeń, jakie pojawiają się w życiu Węża. Najlepszym czasem miłości dla Węża jest kwiecień, maj, czerwiec i grudzień.

 

W roku Koguta, dobrym połączeniem dla Węża są Bawół i Kogut, natomiast dającym konflikty Wężowi jest konstelacja Węża z Tygrysem, Wężem i Świnią.

 

Podsumowując, rok Koguta dla Węża będzie rokiem bardzo udanym, ale nie obędzie się bez trudnych sytuacji i wyzwań. Przez cały okres Wąż musi być ostrożnym, czujnym i w aktywnym.

Istnieje bardzo duża szansa na zdobycie przez Węża dużego majątku, natomiast zagrożeniem dla niego, są kosztowne przedsięwzięcia i cudza zazdrość. Dlatego Wąż nie powinien zbytnio afiszować się swoimi sukcesami.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Konia

 

Rok Koguta dla każdego Konia jest raczej pozytywnym czasem, ale pomimo, że Kogut z Koniem często się dogadują, nie zawsze się ze sobą zgadzają. W efekcie Koń w roku 2017, będzie ciężko pracować na swoje sukcesy, co spowoduje u Konia jeszcze większą krytyczność wobec własnych nawyków i przyzwyczajeń. Koń musi nauczyć się być bardziej elastycznym w kontaktach z innymi ludźmi. Dla koni, które nie są za bardzo zadowolone z sytuacji, w której się znajdują, rok Koguta przyniesie parę pozytywnych zmian i kilka dobrych okazji. Znając konia, każde jego działanie będzie wymagało od niego wysiłku, dlatego realizacja marzeń u Konia łączy się z dużą pracą. Koń powinien, każde swoje działanie przemyśleć, ustalić strategię działania i dobrze ocenić sytuację, a praca jego nie będzie tak ciężka, jak to Gwiazdy zapowiadają. Osiągając nowe sukcesy i doświadczenia, Koń może zdobyć nowy poziom relacji z innymi ludźmi. Najlepszy czas dla Konia to marzec, kwiecień, czerwiec i listopad.

 

Kariera Konia w roku Koguta, jest dość atrakcyjna. To jest dobry czas na docenienie Konia pracowitości i zaangażowania, pomimo, że spadnie na niego wiele obowiązków, Koń wywiąże się z nich wspaniale.

 

W roku Koguta, Koń powinien uważać na swoje finanse. Pragnienia Konia są bardzo szerokie, a środki finansowe, jak na razie ograniczone. W roku 2017 środkiem na sukces dla Konia jest pracowitość, drobiazgowość i samokontrola.

 

Rok Koguta jest dobrym rokiem dla Konia by skorzystać z podróży zagranicznych do odległych miejsc na ziemi. Koń ma talent do organizowania sobie czasu wolnego, wiele satysfakcji dozna ze spotkań ze swoimi starymi znajomymi. Życie towarzyskie dla Konia będzie bardzo ciekawe i atrakcyjne, pojawi się wiele okazji do spotkań towarzyskich obu płci. Koń powinien słuchać rad i uwag swoich najbliższych, a wyjdzie na tym bardzo dobrze.

 

Dobrym polaczeniem dla Konia są znaki Tygrysa, Kozy i Psa. Konflikty mogą dawać znaki Szczura, Bawoła i Konia.

 

W 2017 roku, Koń nie będzie miał łatwo. Jego zaangażowanie, pracowitość i samokontrola zostaną docenione dopiero za przynajmniej rok, dlatego powinien on, jako swój atut, poszerzać wielotematyczną wiedzę. W miłości i partnerstwie, Koń dzięki samokontroli zminimalizuje zagrożenia.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Kozy (Owcy)

 

Rok 2017, podobnie jak dla Konia, będzie i dla Kozy rokiem dość pracowitym i pełnym wysiłku. Bez względu na dziedzinę, zadania czy cele, bez prawdziwego zaangażowania się i wysiłku, Koza nie ma, co liczyć na sukcesy. Zagrożeniem dla Kozy, może być jej kapryśna natura i spontaniczne podejmowanie decyzji, które mogą psuć efekty jej dotychczasowej pracy. Koza wbrew swojej naturze, w roku Koguta, powinna drobiazgowo planować swoje postępowanie. Koza powinna przemyśleć jak wdrożyć w życie przemyślany schemat postępowania tak, by mogła rozwijać się nie tylko sportowo, ale i duchowo. Umiejętności te, może Koza wykorzystać nawet w rozwoju własnego biznesu.

 

W roku Koguta, Koza będzie bardzo towarzyska i utrzymywała kontakty międzyludzkie na szeroką skalę. Towarzystwo to będzie pomagało Kozie w rozwiązywaniu jej codziennych problemów, co ułatwi Kozie przebrniecie przez rok ognistego Koguta.

 

W przeciwieństwie do spontanicznego charakteru Kozy, miłość jej będzie rozwijać się bardzo powoli, z małymi problemami, ale stabilnie. Rok ognistego Koguta przyniesie Kozie sporo trosk i zachwieje jej pewność siebie na poziomie miłości. Najtrudniejszymi miesiącami dla Kozy są marzec, kwiecień i maj. Jeżeli chodzi o rodzinę Kozy, to w roku Koguta będzie u Kozy pełna harmonia rodzinna. Koza chętnie będzie spędzała czas z rodziną i pomagała najbliższym. Może się zdarzyć, że Koza rozpocznie ważny projekt dotyczący domu, np. remont, zmiana umeblowania, dekoracji itp. Bez względu na to, co to będzie za pomysł, Koza powinna dokładnie przemyśleć swoje finanse.

 

W pracy może Koza spodziewać się też parę zmian, może nawet nastąpić zmiana miejsca pracy, zmiana stanowiska lub firmy. Jeżeli taka sytuacja nastąpi w życiu Kozy, to powinna ona nie zastanawiać się za długo, tylko pójść za energią zmian. Najlepszym czasem dla Kozy są miesiące czerwiec i wrzesień. Osoby z pod znaku Kozy, zajmujące się sztuką, powinny w tym czasie, promować swoje dzieła. Jeżeli Koza nie zrezygnuje przedwcześnie, to na pewno odniesie, najpóźniej za rok, swój sukces.

 

Tak jak i dla innych znaków, tak i dla Kozy rok 2017 będzie rokiem kosztownym, szczególnie w wydatkach domowych i rodzinnych. Najtrudniejszym miesiącem dla finansów Kozy będzie grudzień. Dlatego zalecane jest, dla ludzi z pod znaku Kozy, by bardzo dokładnie planowali swoje wydatki w roku ognistego Koguta. W każdym wypadku, Koza powinna wykluczyć sytuacje ryzykowne i hazardowe.

 

W roku Koguta pozytywnymi znakami dla Kozy są Królik, Koń i Świnia. Natomiast dającymi konflikt są znaki Szczur, Bawół i Pies.

 

W roku 2017, Koza powinna dokładnie kontrolować swoje plany działania, jak i finanse. Nie powinna działać pod wpływem emocji, spontanicznie i nieprzemyślanie. Takie działanie może ją drogo kosztować. W tym roku może pojawić się szansa na zmiany zawodowe, której Koza nie powinna przegapić. Do zagrożeń dla Kozy mogą należeć niespodziewane wydarzenia, na które Koza zareaguje spontanicznie, nieprzemyślanie i gwałtownie, co może skutkować negatywnie na poziomie miłości i finansów.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla małpy

 

Rok Koguta dla Małpy nie jest łatwym rokiem. Kogut z Małpą niezbyt się lubią, często walczą ze sobą o wpływy i zainteresowanie otoczenia, rzadko się dogadują, dlatego też, rok 2017 dla Małpy będzie trudnym rokiem.

 

Kogut ognisty niesie dla Małpy parę ładnych, ciekawych okazji, ale nie zawsze Małpa będzie mogła z nich skorzystać. Ludzie z pod znaku Małpy będą musiały użyć wszystkich swoich możliwości i talentów, by w roku Koguta osiągnąć jakieś sukcesy. Ten rok wymaga od Małpy wysiłku, cierpliwości i wytrwałości, gdyż nic jej łatwo nie przychodzi. Rok 2017 jest dobrym czasem dla Małpy na rozwiązanie jej starych problemów, nawet jeżeli będzie musiała trochę więcej niż przeciętnie zainwestować swojej energii, czasu i pieniędzy. Jeżeli Małpa dobrze nie zaplanuje schematu swoich działań, może ponieść w roku Koguta, duże, nie potrzebne koszty i ponieść nieprzewidywalne straty. Pomimo, że rok Koguta, dla Małpy nie jest łatwym czasem, to Małpa z natury przekorna, potraktuje przeciwności losu, jako nic nieznaczące drobnostki, bo jest ona święcie przekonana o swojej wyjątkowości i nie da się tak łatwo zastraszyć przez Koguta.

 

Na rok 2017 Małpa ma wiele planów, które chciałaby koniecznie zrealizować. Niestety energia Koguta utrudni Małpie, jak tylko to będzie możliwe. Dlatego byłoby rozsądne dla Małpy, jakby przeczekała ten czas aż do następnego roku. W roku Koguta, Małpa nie powinna próbować zarabiania pieniędzy na giełdach i innych spekulacjach. Po prostu powinna ona zaniechać całkowicie wszystkich form hazardu. W roku 2017 może zabraknąć Małpie, również środków na podróże urlopowe, ale jeżeli Małpa skoncentruje się na tym, co już wokół siebie ma, na pewno spędzi ona z przyjemnością swój czas wolny w swoim domku.

 

Zawodowo nie będzie miała Małpa zbyt dużo szczęścia, zaistniałe okazje, nie zawsze zdarzy ona wykorzystać, więc popadać będzie od czasu do czasu w stany przygnębienia. Coraz więcej porażek może prowokować Małpę do poddania się, jednak Małpa powinna pamiętać, że stan ten, jest stanem przejściowym. Małpa powinna w tym roku skupić się na własnym rozwoju zawodowym, jak i duchowym. Będzie to fundament do odniesienia sukcesów w następnych latach. Pomimo istniejącej dużej Konkurencji Małpa powinna być wytrwała i cierpliwa. Tylko posiadanie doświadczenia zawodowego pozwoli jej na przetrwanie tego niekorzystnego dla niej czasu. Najlepszym czasem dla projektów zawodowych są miesiące: kwiecień, czerwiec, wrzesień i październik.

 

W całym 2017 roku Małpa będzie korzystać z pozytywnej energii rodzinnej. Czas spędzony w gronie rodzinnym, będzie dla niej bezcennym. Wiele wspólnych rodzinnych przedsięwzięć spowoduje, że członkowie rodziny Małpy zbliżą się jeszcze bardziej do siebie. Małpa powinna pamiętać, że rok Koguta, to przede wszystkim kontakty międzyludzkie, dlatego też, Małpa nie powinna przegapić żadnego zaproszenia na spotkanie rodzinne lub towarzyskie. Dla spotkań rodzinnych najlepszym czasem są miesiące marzec, maj, wrzesień i grudzień. Małpa odczuje również korzystne emocje w sferze Miłości. Rok Koguta dla Małpy niesie ze sobą energie bardzo dobrych relacji z innymi ludźmi.

 

W roku Koguta, Małpa powinna zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. Małpa powinna zainwestować swój czas, wysiłek i cierpliwość w sport, jak i zdrowe odżywianie. Prawidłowy styl życia i żywienia zapewni Małpie dobrą kondycje ciała fizycznego jak i duchowego.

 

Wyśmienitą konstelacją znaków dla Małpy są znaki Szczura i Smoka. Natomiast konflikty dają znaki Tygrys i Koń. Rok 2017 to fantastyczny czas dla Małpy na zdobywanie wiedzy, gdyż zdobyta w tym czasie wiedza będzie procentować w następnych latach. Pod względem zdrowia rok 2017 jest dla Małpy pozytywnym czasem.

 

Największym zagrożeniem dla Małpy są ryzyko inwestycji na giełdzie, jak i liczenie na szczęście hazardowe.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Koguta

 

Rok 2017 jest interesującym rokiem dla ludzi z pod znaku Koguta. W roku ognistego Koguta będą się czuli wyśmienicie, będą pewni siebie i będą uważać, że mają wszystko pod kontrolą. Trzeba jednak zaznaczyć, że Kogut z Kogutem nie jest najlepszą parą, więc rok Koguta z ludźmi z pod znaku Koguta może dawać konflikty. Objawiać się to będzie tym, że, ludzie z pod znaku Koguta mogą doświadczać trudności na każdym poziomie swojego życia. Rok 2017 dla Koguta, to rok wyzwań, zmian i dużo kłopotów. Kogut powinien zaplanować swoje działanie i ustalić strategie podejmowania decyzji, jak i zaplanować technikę postępowania z trudnościami i przeszkodami. Bez takiego postepowania, nie zajdzie daleko i już na samym początku roku zaczną się znaczne kłopoty Koguta.

 

Ludzie z pod znaku Koguta często są świadomi swoich możliwości i talentów, jak i wiedzą, że rok Koguta często niesie ze sobą wiele ciekawych okazji. Niestety w gonitwie za sukcesami może Kogut się zapomnieć i nie zauważyć nadciągających czarnych chmur, niosących ze sobą dużo kłopotów. Wszystko ma dobre i złe strony, dlatego rok Koguta dla Koguta niesie parę sukcesów, jak i problemów. Niestety nie każdy Kogut potrafi odróżnić nadchodzące „okazje” pod kątem sukcesu i kłopotów.

 

Praca zawodowa dla Koguta, w roku 2017, będzie zadawalająca pod warunkiem, że się on za szybko nie zniechęci, pod wpływem doświadczanych porażek. Kogut powinien pamiętać, że jest to sytuacja przejściowa i powinien postępować zgodnie ze swoimi planami. Jeżeli plany Koguta będą dobrze przemyślane, to może on odnieść wiele sukcesów. Ze wzgledu na z góry zaplanowane przez rok Koguta trudnosci, ludzie z pod znaku Koguta powinni zacząć poszerzać swoją wiedzę i w ten sposób przeczekać trudny dla nich czas. Wiedza zdobyta w roku Koguta, będzie procentować w latach następnych. Koguty lubią stawiać sobie wysokie wyzwania, jednak w roku Koguta powinni zminimalizować swoje wymagania względem siebie. Rok Koguta dla Koguta jest dobrym rokiem do zakończenia rozpoczętych wcześniej projektów. Kogut powinien pamiętać, że rok 2017 jest fantastycznym rokiem do pracy zespołowej. Ten atut powinien Kogut wykorzystać do realizacji również własnych planów.

 

W sferze towarzyskiej, Kogut korzystając z energii roku Koguta, spotka wiele ciekawych dla siebie osób. Przyniesie mu to satysfakcje i znajomości, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie. Niektóre Koguty, wrażliwsze na działanie energii roku, wycofają się częściowo z życia towarzyskiego, będą bardziej zwracały uwagę na jakość spotkań, a nie na ich ilość. Kogut ma szanse w tym roku na spotkanie kogoś interesującego, a jego uczucie do tej osoby może być bardzo burzliwe. Najlepszym czasem są miesiące kwiecień, lipiec i wrzesień. Perspektywy Koguta w roku Koguta na poziomie miłości są dobre. Rok 2017 może być nawet przełomowym rokiem dla życia Koguta. Kogut w roku Koguta zawsze może liczyć na członków swojej najbliższej rodziny. Czuje się on zawsze w rodzinie bezpiecznym, pomimo to, Kogut będzie koncentrować się przede wszystkim na swoich celach.

 

W roku Koguta, ludzie z pod znaku Koguta, będą zadowoleni ze swoich finansów. Koguty będą mieć stabilną płynność finansową, a nawet mogą spodziewać się dopływu niezaplanowanej gotówki. Bedzie to forma zadość uczynienia dla Koguta od energii roku. Koguty będą mieć łatwość dorobienia do budżetu rodzinnego, łatwo im będzie znaleźć dodatkowe dobrze płatne zajęcia. Podobnie, jak inne znaki, Kogut również powinien dobrze planować swoje wydatki, by nie popaść w minus finansowy.

 

W roku 2017 dobrymi znakami dla Koguta są znaki Bawola, Smoka i Węża. Konflikty mogą zaistnieć w kontaktach ze znakami Koguta, Królika i Psa.

 

W roku 2017, Kogut powinien być ostrożny i dobrze się rozglądać, gdyż w gonitwie za dobrymi okazjami, może tą najlepszą okazję przeoczyć. Po mimo dużych trudności i niepowodzeń, Kogut w roku 2017 może liczyć na niespodziewany dopływ gotówki. Dużo wyzwań i trudności zrobią rok 2017 dla Koguta trudnym rokiem, powinien on, uważać prawie na każdym kroku. Natomiast energią zagrożenia dla Koguta, to działanie bez planu, na oślep i zbyt poważne traktowanie przeciwności. Trzeba pamiętać, że są one przejściowe. Z nastąpieniem nowego roku pojawią się dla Koguta nowe możliwości.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Psa

 

Pies z Kogutem często wytykają sobie nawzajem swoje słabości, wady i błędy, przy czym Pies obraża się z reguły mocniej i szybciej jak Kogut. Podobna sytuacja zaistnieje między rokiem Koguta a ludźmi z pod znaku Psa. Rok 2017 niesie ze sobą dla Psa same kłopoty i utrudnienia, jak i ciągłą zmienność sytuacji pozytywnych w negatywne. Pies będzie przeżywał na zmianę sukcesy z porażkami, co spowoduje u Psa wielkie rozczarowanie. Pies będzie odczuwał czarnowidztwo i czarno myślenie. Rok 2017 będzie, więc dla Psa, rokiem ciągłych zmian, niekoniecznie pozytywnych, za którymi Pies nie zawsze będzie nadążać. Nie oznacza to jednak, że dla wszystkich psów i cały rok Koguta będzie tylko złym rokiem. Energia Koguta przyniesie ludziom spod znaku Psa, szansę na coś niespodziewanego, miłego, szczęśliwego, coś, co w następnych latach będzie pozytywnie procentować. Pies powinien w roku Koguta przyhamować z ciągłą demonstracją swoich racji, powinien być bardziej elastyczniejszy w podejściu do życia i powinien zaprzestać innych nauczać, jak powinni się zachowywać. Pies w roku Koguta powinien nauczyć się podejmowania kompromisów, gdyż nie wszystkie plany Psa będą mogły, w nadchodzącym roku, być spełnione. Pies powinien docenić najbliższe otoczenia i otworzyć się na ich życzliwość. Jeżeli Pies postanowi w roku Koguta działać w samotności, w pojedynkę, to natychmiast dotkliwie odczuje przeciwności losu. Wszystkie plany powinien Pies przeprowadzać ściśle współpracując z innymi, gdyż energia Koguta nakazuje wręcz prace zespołową. Jest to bardzo duże wyzwanie dla Psa, gdyż Pies ma swoje przyzwyczajenia, które bardzo niechętnie zmienia. Dla Psa jest ważne, by w tym roku uważać również na innych i nie przywiązywać zbytniej uwagi do drobiazgów, w innym razie będzie Pies cały czas zestresowany.

 

Rodzina będzie wymagała od Psa większej opieki, uwagi, skupienia i kompromisu jak do tej pory było. Decyzje rodzinne powinien Pies podejmować wspólnie z członkami rodziny, w żadnym wypadku samodzielnie. Samodzielnie podejmowane decyzje przyniosą Psu dużo kłopotów, natomiast wszystkie decyzje podjęte przez Psa, na forum rodzinnym, będą najlepszymi rozwiązaniami w roku Koguta, a Pies uniknie nieprzyjemności.

 

W roku Koguta, ludzie z pod znaku Psa, w tematach miłości, powinni postawić na szczerość i otwartość. To pozwoli Psom na utrzymanie dobrych relacji ze swoimi partnerami. Dotyczy to tak samo Psów samotnych, jak i będących już w partnerstwie. Jeżeli Pies chce mieć sukces w podbojach miłosnych, musi wspierać się szczerością i prawdomównością.

 

Kariera zawodowa u Psa, w roku Koguta, będzie w zasadzie pod dobrą gwiazdą. To jest też dobry czas u Psa na zmianę wykonywanego zawodu czy miejsca pracy. Jeżeli w tym czasie Pies znajdzie dla siebie ciekawego pracodawcę, to może się z nim związać w pozytywnym tego znaczeniu, nawet na długie lata. Natomiast realizacja projektów zawodowych może przysporzyć Psu dużo kłopotów i rozczarowań. Dlatego, w roku Koguta, każdy Pies powinien swoją energię zainwestować w rozwój duchowy lub naukę nowych rzeczy, które w późniejszych latach fantastycznie zaowocują.

 

Rok 2017 pod względem finansów, będzie dobrym rokiem dla ludzi z pod znaku Psa. Może się tak zdarzyć, że Pies znajdzie coś, co przyniesie mu satysfakcje i pieniądze jednocześnie. Tego typu pomysły, w roku Koguta będą pojawiać się wielokrotnie. To tylko od Psa zależy, czy te pomysły zauważy i zacznie je realizować. Jeżeli chodzi o posiadane już przez Psa finanse, to rok Koguta jest czasem dbania i opiekowania się tym, co już Pies posiada. Pies powinien w tym roku bardzo dokładnie planować swój Budżet domowy. Nawet w sytuacjach, w których Pies może zarobić pieniądze, powinien dokładnie przekalkulować swoje wydatki. Jednym słowem, powinien być cały rok ostrożnym w wydawaniu pieniędzy. Pies powinien wstrzymać się od brania kredytów, jak i żyrowania innym. Pies jest uczynny, ale żyrowanie w roku Koguta, może się dla niego źle skończyć.

 

W roku Koguta bezpiecznymi znakami dla Psa są znaki Tygrysa, Królika i Konia. Konflikty mogą dawać znaki Smoka, Kozy i Koguta.

 

Pies nie powinien tracić optymizmu, bo wszystkie jego kłopoty i niepowodzenia w roku Koguta, są dla niego kłopotami przejściowymi. Pies powinien być ostrożnym, opiekować się rodziną i wspólnie z nią podejmować decyzje. Istnieje szansa, że dorobi sobie do rodzinnego budżetu, ale powinien dobrze zaplanować swoje wydatki. Pies w gonitwie za codziennością może przegapić okazje na poprawienie swojego losu.

 

chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Świni (Dzika)

 

Świnia i Kogut są dla siebie znakami przychylnymi, wspierającymi siebie nawzajem i pomagającymi. Energie tych znaków są względem siebie spokojne, dlatego rok Koguta dla Świni będzie spokojnym, przeciętnym rokiem. Świnia może tak samo liczyć na sukcesy, jak i na porażki. Przez cały ten czas, Świnia powinna dokładnie analizować sytuacje, w której się w danym momencie znajduje. Tylko w ten sposób uniknie ona niemiłych sytuacji w pracy i w domu. Świnia będzie miała zdolności zauważenia część zagrożeń, zanim one zaistnieją w rzeczywistości. Podobnie jak inne znaki, również Świnia powinna zainwestować czas w roku Koguta, do nauki i własnego rozwoju. Da jej to niesamowicie silną satysfakcję.

 

Rok 2017 dla Świni jest bardzo dobrym, przełomowym rokiem, jeżeli chodzi o sprawy sercowe. Dla samotnych Świń, to czas spotkania kogoś nadzwyczajnego, to czas ustatkowania się i wejścia w poważne związki partnerskie. Najlepszym czasem na sprawy miłosne dla Świń są miesiące od drugiej połowy marca do pierwszej połowy czerwca i cały sierpień. Rok Koguta jest też rokiem rodzinnej miłości i częstego przebywania z rodziną. W tym czasie nadarzy się dużo okazji do wspólnego świętowania. Podsumowując, wszystkie wydarzenia towarzyskie w roku Koguta, będą robiły Świni niesamowitą przyjemność.

 

W roku Koguta, pomimo, że rok ten będzie dla Świni rokiem przeciętnym, również w tym roku Świnia może liczyć na lekki wzrost swoich dochodów. Najczęściej będą to pieniądze z innych źródeł, jak jej praca zawodowa. Mogą to być np. dodatkowe zlecenia, spadek lub wygrana na loterii. Nic nie zapowiada, że będą to duże pieniądze, ale fakt ten, sprawi Świni dużo radości.

 

Jeżeli Świnia szuka nowego miejsca pracy, nowego stanowiska lub nowego zawodu, to jest to dobry dla niej czas, na tego typu zmiany. W tym temacie prawie każda Świnia w roku Koguta, odniesie pełny sukces. Ogólnie rzecz biorąc, Świnię w tym roku, może spotkać wiele różnych ciekawych okazji, które sprawią pozytywne zmianę w życiu Świni na jej wszystkich poziomach życia.

 

W roku Koguta dla Świni korzystnymi znakami są ludzie z pod znaków Królika i Kozy, natomiast znaki dające Świni konflikty, to znaki Węża i Małpy.

Rok 2017 jest dla Świni bardzo dobrym czasem na rozwój miłości, znalezienie swojej drugiej połówki, a wszystko, co robi Świnia powinno być w harmonii z ukochaną osobą. Szansą dla Świni, w roku Koguta, jest możliwość dorobienia trochę pieniędzy. Natomiast w tym czasie, Świnia powinna uważać na swoje zdrowie.

 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl

 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

 

Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny

life couch - trener rozwoju duchowego

Bioenergoterapeuta

Certyfikowany nauczyciel SRT

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com