Klątwa śmierci

Uzdrawianie Duszy|Uzdrawianie Duszy » Zdejmowanie klątw i uroków

Cena:800.00PLN

 

Klątwa śmierci – klątwa ta, jeżeli jest dobrze zrobiona, a spotka osobę wrażliwą, może doprowadzić nawet do śmierci, ale w każdym przypadku do ciężkich chorób, kalectwa itp. W tym przypadku jest niezbędna pomoc doświadczonej w tym temacie osoby

 

twoja inwestycja wynosi 800,00 zl

 

Klątwa to negatywna energia magiczna wysłana do adresata podczas odpowiedniego rytuału magicznego. Polega ona na tym, że ktoś komuś źle życzy, i ta źle życzącą osoba lub wynajęty przez nią „fachowiec” wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo ona dotyczy i jakiej sfery życia.

 

Samodzielna próba uwolnienia się od tego typu energii wynikających z klątw, przeprowadzona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, gdyż tego typu postępowanie może przynieść pogłębienie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

 

Dlatego jeżeli uważasz, że ten temat Ciebie dotyczy, napisz do nas, nawiąż z nami kontakt albo zamów od razu rytuał ściągania klątw. My sprawdzimy jakie występują, ile i kogo dotyczą, a następnie zdejmiemy je i przetransformujemy w energię światła.

 

Nie zajmujemy się czarną magią, rzucaniem klątw, przekleństw czy uroków, nie zajmujemy się żadnymi rytuałami, które w jakikolwiek sposób mogłoby komukolwiek zaszkodzić.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com