Tygrysie oko amulet wzmagający intencje dobrobytu

Magia kryształów

Cena:49.00PLN

 

 

Tygrysie oko ma złocistobrązowy kolor, jest odmianą kwarcu jest związany z symbolem ognia. Należy do minerałów rzadkich.

 

Już w czasach starożytnych służył jako amulet. Jest nieocenionym kamieniem ochronnym. Chroni on przed urokiem, negatywną myślą, klątwą i wzmaga intencje dobrobytu, zapewnia dostęp do bogactwa finansowego.

 

Kamień tygrysie oko to również symbol szczęścia, radości i optymizmu. Dzięki wibracjom tego kamienia możemy zaktywizować własną energie, wzbudzić w sobie poczucie bezpieczeństwa. Energia ta pomaga nam pozbyć się wewnętrznego zamętu i znieść blokady emocjonalne, poprawia nastrój, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli.

 

Tygrysie oko wyostrza nasze postrzeganie. Na różnych poziomach zaczynamy lepiej widzieć co się wokół nas dzieje. By poprawić wzrok, można kłaść oczyszczone wcześniej kamienie na powieki lub przemywać oczy woda, w której się moczyły.

 

Ze względu na kolor, tygrysie oko jest związane ze splotem słonecznym, może współpracować z czakrą trzeciego oka i czakrą pępka.

 

Kamień ten wspiera leczenie:

 

- oczu (szczególnie widzenie w nocy)

- synchronizuje półkule mózgowe

- łagodzi stany zapalne i alergie (wspiera prace układu oddechowego)

- oczyszcza wątrobę i reguluje poziom cholesterolu

- uzdrawia prace nerek

Odbudowuje strukturę tkanek stawów, łagodząc bóle przy lumbago i artretyzmie

 

Kładąc tygrysie oko na czakrze trzeciego oka wspiera się zdolności umysłowe, jednocześnie harmonizując prace niższych trzech czakr. Kładąc na oczach wzmacnia się wyrazistość patrzenia, a układając na pępku, ułatwia ludziom oderwanym od świata ziemskiego proces uziemienia.    

 

Tygrysie oko posiada przynależność do znaków zodiaku Bliźnięta, Lew i Waga.

 

Przepiękny, unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko

 

 

 
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com