świece intencyjne, komplet świec (7 sztuk) do oczyszczania podstawowych czakr

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakry
czakry
Cena:178.00PLN

 

 

świece intencyjne w kolorach czakr i odpowiednio dobranymi olejkami eterycznymi przeznaczone są przede wszystkim do oczyszczania, aktywowania, jak i harmonizowania energii wszystkich czakry ze sobą.

 

Świece te wykonane są zgodnie z duchowymi zwyczajami i magicznymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do każdej czakry z osobna, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonane rytuały uzdrawiania czakr zadziałały jak najmocniej.

 

Do wykonania tych świec użyto ręcznie wykonane, dmuchane szkło o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramów i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi olejami, kadzidłami, świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świece same w sobie są także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Zestaw składa się z

 

7 sztuk świec intencyjnych – mogą być wszystkie kolory po 1 sztuce

lub 7 sztuk w jednym kolorze

czas palenia jednej świecy w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com